Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Čakam na razlago, da cepivo ni krivo in je varno ... a je dejansko tudi učinkovito, ker tole je ratalo že milo rečeno smešno. Decembra so govorili, še malo potrpite, cepljenje bo rešilo vse probleme, Twito je celo izjavil, da brez cepiv bi epidemija trajala do aprila. Ja res sicer ni povedal do aprila katerega leta, ampak smo nekako razumeli da do tega aprila.
 
Zdaj cepiva imamo, sicer precej manj kot bi bile dejanske želje za cepljenjem, april pa se začne naslednji teden, slika pa kljub cepljenju že tri mesece, kot kaže spet postaja slabša. Torej a je to bil samo blef al pa dejansko nimajo najmanjšega pojma.
 
To bo še zanimivo, Boss počakaj ene 2 leti, se bomo smejali za nazaj...
  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je res cela zmeda, ampak važno, da kljub dobrim trem mesecem cepljenja, spet razmišljajo o lockdownu za veliko noč - s tem samo dokazujejo, da je cepljenje neučinkovito. Da bodo tole lahko naredili rabijo zdajle velik dvig hospitalizacij v tem in naslednjem tednu in zato tja tlačijo vse, ki jih dobijo v kremplje. Tudi ljudje, ki so tam že hospitalizirani ne smejo domov z razlago, da so še na opazovanju (to lahko preverite, če poznate koga, ki ga imajo zaprtega zaradi kovida in ga vprašite kolk časa ga že imajo tam). Od dolgčasa pa samo še karte špilajo. Ker ne dobijo več starih, zdaj lovijo mlajše in veselo razlagajo kako novi sevi polagajo mlajše. Jeba je edin to, da prej so z lahkoto lovili 80 letnike in jih hospitalizirali, 50 letniki pa so še vedno tolk fit, da jim vse prevečkrat spizdijo.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne govor, kera beda je to vse skupaj. Ne vem kaj naredim, drug teden se lahk cepim z astro a za cepit se mi ni. Mam pa problem, ce se ne cepim ne vem kako naj hodim na vikend na Hrvaskem, ki ga nisem videl ze 7 mesecev, ker tiste palcke tud ne bom vsak teden v nos tlacil.

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem, a potrdilo o cepljenju zadostuje - mislim, da samo negativen test po PCR metodi, če greš na HR. Cepljenje pač ne preprečuje prenos virusa, ampak samo omogoča lažje prebolevanje bolezni kovid. Aja, pa 15 do 90 dni po prebolelelem kovidu  lahko prehajaš s potrjenim potrdilom o prebolelelm kovidu. Maš pa še tretjo opcijo, da greš na svoj v HR v karanteno za 10 dni.

 

Aja pa da ne bo kdo zdaj bil prefrigan in se javil svojemu zdravniku, da ga da na PCR testiranje. Informacije, ki ga dobiš s tega naslova niso dovolj za na meji ampak le in zgolj uraden dokument, ki ga plačaš cca 100 EUR. Hehe, ne gre za zdravje, gre samo za denar in zaslužke - pač zastonjski PCR ne velja, plačan pa ja, čeprav je to enak test.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a res ne vidite kako se odvija ??? 

folk hocejo pocepit, vse.... 

tist k se noce pac ne bo mogu it na morje cez mejo , v hotel itd... in tako se bojo nakonc skor vsi letel cepit...

ko bo to mimo, bojo pogruntali... ( so že zdej) da pa cepljenje ne preprecuje sirjenja virusa ker so tud novi sevi itd, pa cepivo se ni dovolj razvito pa pa pa... bo mimo par let, jebali nas bojo isto za prehod mej itd  mi pa še skoz  z maskami, vrtanjem po nosu in pikanjem z iglami.... 

 

predstava je taka kot jo želijo... trajala bo dokler ne bo njihov cilj dosežen.... vi pa kr vrjamte da bo se dva mesca tko da se pocepmo , pol pa juhu na morje po celem svetu in kovid bo izginu....  sanjajte

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da je to kar si napisal vsem priblizno jasno in ne sanjajo, problem pa je ker je to neke vrste pat pozicija. Ce hoces dalje koliko toliko svobodno ziveti se bo ocitno treba cepit, ce se ne bos, bos lahko sam doma privezan ko pes.

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je zdaj to, Nemčija se ne strinja, da je AZ popolnoma varno cepivo - frau Merkel, kako si upate zanikati EMA, ki pravi, da je vse OK.

 

757f1849210ddd771ebb_62522613.jpg?v=2151
WWW.24UR.COM

Potem ko je eno od nemških okrožij ustavilo cepljenje žensk, mlajših od 55 let, s cepivom proizvajalca AstraZeneca, je raziskovalna ustanova...

 

 

In kaj bo zdaj naredil AstraZeneca, ker ji javna podoba ni všeč... navadno v takih primerih firmam menjajo imena al pa dajo novo ime produktu in ga tržijo s čimanjšo povezavo s prejšnjim. Ampak tole bodo težko pometli pod preprogo.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Boss napisal:

Kaj je zdaj to, Nemčija se ne strinja, da je AZ popolnoma varno cepivo - frau Merkel, kako si upate zanikati EMA, ki pravi, da je vse OK.

 

757f1849210ddd771ebb_62522613.jpg?v=2151
WWW.24UR.COM

Potem ko je eno od nemških okrožij ustavilo cepljenje žensk, mlajših od 55 let, s cepivom proizvajalca AstraZeneca, je raziskovalna ustanova...

 

 

In kaj abo zdaj naredil AstraZeneca, ker ji javna podoba ni všeč... navadno v takih primerih firmam menjajo imena al pa daju novo ime produktu in ga tržijo s čimanjšo povezavo s prejšnjim. Ampak tole bodo težko pometli pod preprogo.

 

Itak pride kmalu Johnson & johnson cepivo. Američani se ne šalijo in naredijo dobro, varno in v zadostnih količinah. Te paciente od AZ pa bi morali za toliko tožiti, da ne bodo vedeli niti kje jim je glava. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se lohk vsakmu zgodi... so pač mal zajebal in cepivo nalili v plastenke od šampona Head&Shoulders, šampon pa v viale za cepivo. 😉

 

Strokovnjaki EMA razlagajo, da je vse OK in je cepivo varno, mirijo pa uporabnike Head&Shoulders, da kljub temu, da po umivanju ne zaznavajo vonj in okus šampona H&S, da po vsej verjetnosti niso zboleli za Covid 19, čeprav testiranje v takih primerih ne bi škodilo in ga celo priporočajo. Medtem, ko tiste, ki so bili cepljeni s šamponom, obveščajo, da ni težav saj je efekt enak s to prednostjo, da imajo zdaj umito kri in čisto nič notranjega prhljaja pri tem pa vseeno opozarjajo, da naj si ljudje ne puščajo kri namenoma, kljub temu, da omamno diši in da naj za prijeten vonj v prostoru vseeno uporabljajo klasične osvežilce zraka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je AmpeR napisal:

Mi v službi smo na listi za se cepit (kritična infrastruktura).

Zdej, kaj narediti? It al še počakat....?....

Ne vem?!

To pa noben ne ve. Naredi po občutku. Odvisno koliko si v stiku z veliko različnimi ljudmi in koliko si star, ali imaš stike z rizičnimi skupinami... Jaz sem cepljen in mi ni žal, da sem se.  Lahko malo bolj mirno delam. 

dne 1. 4. 2021 ob 10:20 je Boss napisal:

Sej se lohk vsakmu zgodi... so pač mal zajebal in cepivo nalili v plastenke od šampona Head&Shoulders, šampon pa v viale za cepivo. 😉

 

Strokovnjaki EMA razlagajo, da je vse OK in je cepivo varno, mirijo pa uporabnike Head&Shoulders, da kljub temu, da po umivanju ne zaznavajo vonj in okus šampona H&S, da po vsej verjetnosti niso zboleli za Covid 19, čeprav testiranje v takih primerih ne bi škodilo in ga celo priporočajo. Medtem, ko tiste, ki so bili cepljeni s šamponom, obveščajo, da ni težav saj je efekt enak s to prednostjo, da imajo zdaj umito kri in čisto nič notranjega prhljaja pri tem pa vseeno opozarjajo, da naj si ljudje ne puščajo kri namenoma, kljub temu, da omamno diši in da naj za prijeten vonj v prostoru vseeno uporabljajo klasične osvežilce zraka.

Se mi zdi da prdci določenih osebkov res dišijo zadnje čase. A to pomeni, da imajo hemoroide Al kako je to zdaj? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Službeno sem ogromno v stiku z različnimi ljudmi, pa tudi hodim v tuja stanovanja, hiše,... In tudi rizične osebe imam doma.

Vprašanje, kako se cepivo (npr.AstraZ.) obnaša na te nove seve? Da ni vse skupaj brezveze?!

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je AmpeR napisal:

Službeno sem ogromno v stiku z različnimi ljudmi, pa tudi hodim v tuja stanovanja, hiše,... In tudi rizične osebe imam doma.

Vprašanje, kako se cepivo (npr.AstraZ.) obnaša na te nove seve? Da ni vse skupaj brezveze?!

 

Kot je Nejc napisal.... 👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je AmpeR napisal:

Službeno sem ogromno v stiku z različnimi ljudmi, pa tudi hodim v tuja stanovanja, hiše,... In tudi rizične osebe imam doma.

Vprašanje, kako se cepivo (npr.AstraZ.) obnaša na te nove seve? Da ni vse skupaj brezveze?!

 

Jaz osebno (in to je zgolj moje osebno mnenje) še zmeraj bolj zaupam maskam, higieni kašlja, prezračevanju, izogibanje nepotrebnim stikom. Cepivo dojemam kot neko piko na i. 

 

Jaz bi se cepil na tvojem mestu (in sem tudi se). Novih sevov je kar nekaj in tudi čedalje pogostejši so, je pa še zmeraj v večini prisoten prvoten sev. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je AmpeR napisal:

Mi v službi smo na listi za se cepit (kritična infrastruktura).

Zdej, kaj narediti? It al še počakat....?....

Ne vem?!

 

Ni 100% pravilnega odgovora - vsak se mora sam odločit, ker tudi sam nosiš vso odgovornost pa al si se cepil al pa ne.

  • Všeč 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

amper a se zajebavas, prvi april je mim :D kako se astra iz zenice obnasa noben ne ve ... trenutno se delajo testi na ljudeh ... sam poznam  bliz 10 ljudi ki so se piknili razlicno stari in nekaj jih je po ceplenju mislilo da bojo umrli, nekateri pa niso vedeli da so jih pičl... dal so jim pa aspirin zravn za preventivo da ne bi blo strdkov... jao

če si pametn se ne it... no kukr čš, sam se odloči.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.