Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je g.Wankel napisal:

Jzt sm se konec aprila prijavil na Varuh zdravja oz. to kar ima ZDL, ter e-uprava in sem dobil datum za včeraj. Popoldan pa zvečer sm bil kar kul, ob treh ponoči pa tresenje potem pa 39°C vročine. Lekadol pa obkladki so malo zbili, tako, da me več boli od ležanja kot od česa drugega

 

Pa ful mi je zapasal sladoled, pa sm googlal, da se ga ne sme med vročino? 😅

 

Ne googlaj pa raje vzem sladoled. 😜

Pred eno uro je Bossek napisal:

Mene so danes klicali in imam jutri ob 11h z astro

wish you luck

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo vcer ob 11h cepljen z AZ. Do 20.30 bil cist ok, potem pa malo bolecini pa mrzlica in pocasi sem zacel kuhat. ob 20.30 na 37,5 potem pa v 1 uri na 38,5. No tale vrocina danes se kar vztraja (sicer je padla na 38) + vse me boli. Zdajle vzamem en lekadol pa upam da mine.

 

Je pa zanimivo da datum za 2 odmerek sem dobil 17.6. (4 tedne in 1 dan). Kar hitro in razmislam da bom prestavil za kake 3-4 tedne, saj naj bi tako cepivo bolje ucinkovalo.

  • Všeč 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je čudno, da še vedno cepijo s AZ.

 

Oče je dobil odmerek AZja že rped časom in sedaj so mu prestavili 2gega, ker kao nimajo na zalogi (Ajdovščina), medtem ko zgleda Ljubljana in gorenjska več ali manj cepijo s AZ.

 

Bwop 🤷‍♂️

  • Začuden 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem sem jaz dobro šel skozi z johnsonom. Samo enkrat se cepiš pa še nič stranskih učinkov. Je pa zanimivo, da se je ful ljudi premislilo(tudi zagrizenih anti vaksarjev, celo par ravnozemljašev je vmes). 

Vedno več jih pozitivno razmišlja. 😉

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bossek napisal:

Evo vcer ob 11h cepljen z AZ. Do 20.30 bil cist ok, potem pa malo bolecini pa mrzlica in pocasi sem zacel kuhat. ob 20.30 na 37,5 potem pa v 1 uri na 38,5. No tale vrocina danes se kar vztraja (sicer je padla na 38) + vse me boli. Zdajle vzamem en lekadol pa upam da mine.

 

Je pa zanimivo da datum za 2 odmerek sem dobil 17.6. (4 tedne in 1 dan). Kar hitro in razmislam da bom prestavil za kake 3-4 tedne, saj naj bi tako cepivo bolje ucinkovalo.

Bosek,jutri boš dober le malo utrujen.👍 Vse,ki poznam z vročino od AZ so bili 3ji dan že ok!😊 

Meni ni bilo nič,razen da me je rahlo bolela roka na dotik,srečno.👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

44 minutes ago, Alex said:

Potem sem jaz dobro šel skozi z johnsonom. Samo enkrat se cepiš pa še nič stranskih učinkov. Je pa zanimivo, da se je ful ljudi premislilo(tudi zagrizenih anti vaksarjev, celo par ravnozemljašev je vmes). 

Vedno več jih pozitivno razmišlja. 😉

 

To da ti nisi imel stranskih še ne pomeni da jih cepivo nima ;)

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 hours ago, Alex said:

Potem sem jaz dobro šel skozi z johnsonom. Samo enkrat se cepiš pa še nič stranskih učinkov. Je pa zanimivo, da se je ful ljudi premislilo(tudi zagrizenih anti vaksarjev, celo par ravnozemljašev je vmes). 

Vedno več jih pozitivno razmišlja. 😉

 

sorry ampak a temu se reče pozitivno razmišlanje .... žalostno, da ljudje nimajo/nimate več zaupanja v svoj imunski sistem in preventivo ampak za usako pizdarijo ko vam jo prodajo žrete tablete ko bombone, pr cepljenjih pa zberate štempilke v blokcu lih tko kokr otroci v vrtcu, ko jim dajo štempilko za risbico .... 

in ljudje popuščajo zaradi tega ker se nočejo več testirat, ker jim bo nosove rasfulak k jim vsaj 1x na teden palčko v nos rinejo, pa k hočejo samo pošteno delat in zaslužt .... mislm WTF .... kam smo mi pršl .... koji so uni kurci da bojo men pogojeval, da nej si neki ubrizgam vase oz. da mi brskajo po nosu usak teden, zato da bom jest lahko "normalno" na siht hodu .... če vam je to normalno .... nevem zdej se že jest sprašujem a ste vi totalno usekani k to podpirate in ste prprevleni nastavlat svojo rit da vas jebejo use po spisku .... al sm pa jest fuknen k se ne pustim jebat v glavo .... 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Hvala 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko imas tak mnenje, toda ... nekaj bliznih znancev je dobilo covid in ni bilo prijetno (se vec jih je dobilo kjer pa ni bilo 0). In ne, ne zbiramo stempilke kar tko, ampak se zelimo zascitit za primer, da mogoce pa dobimo. Prav tako sem recimo cepljen proti klopom. Ne vem ce bom dobil, ampak ce pa ze je pa dobro biti zasciten. Je od kolegice fotr dobil to bolezen ... no ne zelis si.

 

Se strinjam, da je vse skupaj trapasto, butasto, .... predvsem pa spolitizirano. Mi gre ze prav na bruhanje vse skupaj. Toda samo cepljenje ne spada v to. V to spada potem zadeve kot so ... hrvaska 14 dni po drugem odmerku, avstrija 22 dni po prvem, italija nujen test, kino cepljen, gostilna cepljen, .... se guzvam v trgivno ne rabim 0, se stare babice (najbol ogrozene) guzvajo v cerkvi ne rabijo 0, no to ... to je pa bolno.

 

P.S. Kot sem ze napisal ... sam sem se cepil zarad zascite in ne zaradi pogojev.

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bossek said:

Je kdo dobil ze drugi odmerek AZ?

Neki slisim, da po drugem odmerku ni nekih teh nezelenih zadev

AZ maš več stranskih pri prvem domerku, medtem ko recimo pri pfizerju jih maš pa več pri drugem domerku.

 

 

Ko smo že v tej temi ki jo nisem že nekaj časa čekiral kje je pa marko? 🤣

Popravljeno od TiEn
  • Všeč 1
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U, slučajno videl ta topic. Sem približno iz foha (dr. molekularne biologije) in imam izkušnje z ocenjevanjem varnosti in učinkovitosti zdravil. Morda bom znal odgovorit na kako vprašanje, če vas kaj zanima.

 

lp, Nejc

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je nejco napisal:

U, slučajno videl ta topic. Sem približno iz foha (dr. molekularne biologije) in imam izkušnje z ocenjevanjem varnosti in učinkovitosti zdravil. Morda bom znal odgovorit na kako vprašanje, če vas kaj zanima.

 

lp, Nejc

torej bi bilo vprašanje: katero cepivo je najboljše? :) (v smislu, da se greš cepit in upaš, da nimaš nekih hudi siptomov)....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 43 minutami je TiEn napisal:

AZ maš več stranskih pri prvem domerku, medtem ko recimo pri pfizerju jih maš pa več pri drugem domerku.

 

 

Ko smo že v tej temi ki jo nisem že nekaj časa čekiral kje je pa marko? 🤣

Samo res... Kje je pa naš prijatelj marko? Da ni zbolel za kovidom? Vsake toliko uleti na forum, napiše kako smešnico in že ga ni več. 🤪

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je canyon napisal:

sorry ampak a temu se reče pozitivno razmišlanje .... žalostno, da ljudje nimajo/nimate več zaupanja v svoj imunski sistem in preventivo ampak za usako pizdarijo ko vam jo prodajo žrete tablete ko bombone, pr cepljenjih pa zberate štempilke v blokcu lih tko kokr otroci v vrtcu, ko jim dajo štempilko za risbico .... 

in ljudje popuščajo zaradi tega ker se nočejo več testirat, ker jim bo nosove rasfulak k jim vsaj 1x na teden palčko v nos rinejo, pa k hočejo samo pošteno delat in zaslužt .... mislm WTF .... kam smo mi pršl .... koji so uni kurci da bojo men pogojeval, da nej si neki ubrizgam vase oz. da mi brskajo po nosu usak teden, zato da bom jest lahko "normalno" na siht hodu .... če vam je to normalno .... nevem zdej se že jest sprašujem a ste vi totalno usekani k to podpirate in ste prprevleni nastavlat svojo rit da vas jebejo use po spisku .... al sm pa jest fuknen k se ne pustim jebat v glavo .... 

Mislim,da bo to zadnje.....😁

Mogoče bo lahko še @nejcoto potrdil 🤔

pred 1 uro je Bossek napisal:

Lahko imas tak mnenje, toda ... nekaj bliznih znancev je dobilo covid in ni bilo prijetno (se vec jih je dobilo kjer pa ni bilo 0). In ne, ne zbiramo stempilke kar tko, ampak se zelimo zascitit za primer, da mogoce pa dobimo. Prav tako sem recimo cepljen proti klopom. Ne vem ce bom dobil, ampak ce pa ze je pa dobro biti zasciten. Je od kolegice fotr dobil to bolezen ... no ne zelis si.

 

Se strinjam, da je vse skupaj trapasto, butasto, .... predvsem pa spolitizirano. Mi gre ze prav na bruhanje vse skupaj. Toda samo cepljenje ne spada v to. V to spada potem zadeve kot so ... hrvaska 14 dni po drugem odmerku, avstrija 22 dni po prvem, italija nujen test, kino cepljen, gostilna cepljen, .... se guzvam v trgivno ne rabim 0, se stare babice (najbol ogrozene) guzvajo v cerkvi ne rabijo 0, no to ... to je pa bolno.

 

P.S. Kot sem ze napisal ... sam sem se cepil zarad zascite in ne zaradi pogojev.

Tvojemu zapisu pa človek nima kaj dodat,bravo Bossek!👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, sportman333 said:

torej bi bilo vprašanje: katero cepivo je najboljše? :) (v smislu, da se greš cepit in upaš, da nimaš nekih hudi siptomov)....

Vsa so ful ful ok kar se tiče resnih neželenih učinkov. Pri AstraZeneci so opazili te strdke povezane s trombocitopenijo pri menda okol 1 na 250000 ljudeh. Pri Janssen so tudi opazili strdke, s še nižjo pojavnostjo. Sicer gre za zelo resno zadevo, ampak je pojavnost ful nižja kot isti učinki pri kontracepcijskih tabletah. Pri Pfizer (in morda Moderni, nisem ziher) so bile hude anafilaktične reakcije pri 1/100000 ljudi, kar pa se da enostavno rešit, če se pacienta opazuje 15 min po injekciji, da ga lahko takoj oskrbijo. Potem je 100% uspešnost, da ga rešijo, če se ne motim.
Glede blagih do srednje težkih neželenih učinkov sta pa Pfizer in Moderna boljša. Tu mislim glavobol, vročina, bolečine v mišicah in sklepih, utrujenost itd. To je blo precej pogosto pri AZ, tudi mene je to totalno uničlo za dva dni :) Ampak ti učinki so posledica imunskega odziva - telo smo okoli prinesli, da misli, da ga je virus napadu in je zagnalo vojno. Sicer so neprijetni ti učinki in težko delaš pol itd., niso pa nevarni. Ne vem sicer, zakaj pri Pfizer tega ni toliko.
Načeloma pa je katerokoli cepivo zdaj boljše od kateregakoli cepiva kasneje :) Še posebej, če ste v stiku s ful folka. Cepiva zelo učinkovito ščitijo pred okužbo, če se že okužiš, pa skoraj izničijo možnost hudega poteka bolezni. Poleg tega pa podatki iz realnega sveta kažejo, da zmanjšujejo možnost prenosa virusa, česar do pred kratkim še nismo vedeli. (Zato se priporočajo maske kljub cepljenju itd.)

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

32 minutes ago, Bini said:

Mislim,da bo to zadnje.....😁

Mogoče bo lahko še @nejcoto potrdil 🤔

Tvojemu zapisu pa človek nima kaj dodat,bravo Bossek!👍

Ne vem, ga ne poznam :) ampak mislim, da se je fajn vprašat, kdo ali kaj nas dejansko jebe... Mislim, da nas vse jebe virus. Vodje in stroka samo poskušajo nardit iz dreka potico, kolker se da. Smo v krizi. Imamo enostavno rešitev - cepljenje, ki nas lahko najhitreje pripelje do približno normalnega stanja. Štekam, da mamo vsi poln kufer vsega, tudi jaz, ampak upirat se vsemu, tudi stvarem, ki so koristne, po moje ni koristno :) Ukrepi pa predvidevam, da so pa takšni kot so, ker hočejo zajezit epidemijo, hkrati pa čim manj škodit gospodarstvu in ljudem. Verniku obisk cerkve verjetno pomeni ogromno več kot pa nekomu obisk restavracije. Verjetno zato prvi ne rabijo testiranja, drugi pa ja (primer. Ne vem točno, kaki so ukrepi, ne spremljam več.).

  • Všeč 4
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je canyon napisal:

ker jim bo nosove rasfulak k jim vsaj 1x na teden palčko v nos rinejo, pa k hočejo samo pošteno delat in zaslužt .... mislm WTF .... 

Letos testiran 24x, moj 'ezdrav' portal pride čez cel ekran. sem pač kolateralna škoda, ker imam delo po celem svetu (samo letos: Italija, Francija, HR, ČG, BIH, Albanija, Kosovo, MKD, SRB, Bolgarija (4 runde po cesti).....okužiti se pa ne morem, resno mislim da ne morem (6 mesecev vsak dan z ljudmi, bili so tudi pozitivni, pa ne vem kaj še vse...) ampak 'mi ne rata' baje mam tisto skupino krvi, ki je skorajda imuna. Nazadnje bolan (na bolniški) leta 2006, niti prehlajen nisem bil, pa tud če se marca vozim z odprto čelado......

 

In ker sem zelo zdrav, imam sedaj problem...resen problem, saj mi testiranje jemlje čas in planiranje, greš na test, ga dobiš naslednji dan, z datumom prejšnjega in potem imaš še 24 ur, da se spokaš na službeno destinacijo. 2x že pošteno krvavel z nosu......

Da o stroških ne govorim....dober biznis ni kaj. Pa še ena zanimivost, lahko si cepljen 45x s čimerkoli, za v Italijo ne velja - samo testa....verjetno bodo sedaj klecnili pod EU sporazumom. Hrvatje 2x cepljen z vsem (tudi tisti ki mi pravimo 1x), TO JE TAKA ŠTALA DA JE NAJBOLJ DA IMAM TAJNICO S FASCIKLOM, PA ŠE OSEBNO DOHTARCO S SABO.

 

Rešitev pa je  - motor, motoristu vsi sam mahajo.....:). Razen na Kosovu, kjer ni pomemben test ampak tisto zavarovanje za 10€.

 

Popravljeno od jures
  • Všeč 4
  • Haha 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@nejco to kar navajaš so res uradni podatki, ki pa so precej manipulativno naravnani saj se med te ne štejejo zapleti ki nastanejo 10-14 dni ali več po cepljenju, še bolj pa je pomembno to, da pri starosti nad 80 let jih sploh ne beležijo v statistiko, ker taki umrli so tako ali tako presegli povprečno pričakovano starost. Zato pa izgleda vse tako ugodno in lepo. A ko poznaš primere, da umre babica sodelavca dva tedna po cepljenju, kjer so ugotovili, da ima strdtke po celem telesu in so jo samo še dali v komo in počakali da oddide, oziroma tašča od brata, ki je bila 2x cepljena z AZ in obakrat dobili strdke na nogi. Po drugem primeru so ji rekli, da so komaj rešili nogo in da hvala bogu, da ma cepljenje za sabo in v primeru nadaljnih se nikakor ne sme cepiti z AZ in ja še niti ni stara 70 let.

 

Zame to pač ni hec, ker dve osebi z istimi problemi pač ni 1:250000 pa če se vsi na glavo postavijo in nas prepričujejo kako super varno je vse skupaj. Sploh eksperimentalna cepiva spacana v enem letu, ki vsaj še 4 leta uradno ne morejo dobiti varnostnega certifikata o ustreznosti, mene žal ne morejo prepričat.

 

@Bossek omenil si cepljenje proti klopnemu meningoencefilitisu. Težko to primerjaš, ker cepivo za to imamo že desetletja in je preizkušeno ter so potrebni boosterji samo vsakih 5 let. Ima tudi vse ustrezne varnostne certifikate in praktično nima težjih stranskih učinkov. Še najslabše jo odnesejo tisti, ki so alergični na kako od sestavin ampak daleč od tega, da bi jih potem pokopavali. In ja proti KME se sam cepim že vsaj 20 let.

 

Ampak bottomline: meni je še vedno nedojemljivo to, da kljub temu, da je to kao svetovna pandemija, da so marsikje ustavljeno gospodarstvo, hude omejitve človekovih pravic, celo šole, ki nikoli niso bile zaprte so zapirale svoja vrata, pa zadnje dobro leto se praktično ne pogovarjamo skoraj o ničemer drugem kot o koroni in kovidu, pa še vedno tavajo strokovnjaki dostikrat v popolni temi. Še vedno ne vedo koliko je učinkovito cepljenje, koliko časa te dejansko zaščiti, a ti nudi vsaj nekakšno imunost ali pa vsaj to, da nisi več prenašalec. Še to, da predvidevajo, da boš imel milejši potek bolezni je tudi v bistvu bolj po logiki razmišljanja kot po dejanskih podatkih s terena saj je tako primerjavo težko naredit. Vprašanj je enostavno mnogo preveč kot je prepričljivih odgovorov. Zato pa pri marsikomu pač vse skupaj povzroča toliko dvoma.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frisna “prigoda” zenine sodelavke… V sredo je sla na hitri test, ker je planirala ta vikend it na Hrvasko, ker imajo dol mobilno hisko… Hitri test njej in njenemu mozu pokazal pozitiven rezultat… Šok… kako to… preboleli so ze Covid lani proti koncu leta… ampak ne morejo dobiti potrdila, ker je takrat zdravnik pomklicu samo rekel, naj bodo v samoizolaciji in sedaj noce izdat potrdila, da sta prebolela Covid… Vceraj je prisla na vrsto se za PCR test in ta je pokazal, da sta oba negativna… in so jima s tem zasrali vikend…

 

Glede posledic cepljenja pa je sinoci odmevna novica, ker je nasrkala partnerka diplmata v Bruslju po cepljenju z Janssenom… Koliko je takih, ki so “navadni” drzavljani … in se verjetno v statistiki niti ne omenjajo kot posledica cepljenja… ampak najdejo kaksen drug razlog za strdke… Beoviceva pa je v intervjuju vsaj ene desetkrat omenila, da gre za “izredno redko” reakcijo… 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja… pa se zgodba zeninega necaka… Je bil zadnje pol leta sluzbeno v Savdski arabiji… Sedaj je bil tri tedne doma na “dopustu”… V torek so se stirje odpravili nazaj tja… in ko so pristali na vmesni destinaciji (nevem tocno v katerem mestu), jih z negativnim testom niso spustili naprej, ker so se cez noc spremenili pogoji in je obvezno potrdilo o cepljenju… in test nic ne velja… Vceraj so se vrnili in so v Zagrebu cakali na izid testa za vstop nazaj v Slovenijo, ker je test od poti dol ze prestar za nekaj ur ali kaksen dan… Skratka samo stala s tem… Najbolje je kot kaze, res biti doma in cicat pa cakat… ;)

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 hours ago, nejco said:

Vsa so ful ful ok kar se tiče resnih neželenih učinkov. Pri AstraZeneci so opazili te strdke povezane s trombocitopenijo pri menda okol 1 na 250000 ljudeh. Pri Janssen so tudi opazili strdke, s še nižjo pojavnostjo. Sicer gre za zelo resno zadevo, ampak je pojavnost ful nižja kot isti učinki pri kontracepcijskih tabletah. Pri Pfizer (in morda Moderni, nisem ziher) so bile hude anafilaktične reakcije pri 1/100000 ljudi, kar pa se da enostavno rešit, če se pacienta opazuje 15 min po injekciji, da ga lahko takoj oskrbijo. Potem je 100% uspešnost, da ga rešijo, če se ne motim.
Glede blagih do srednje težkih neželenih učinkov sta pa Pfizer in Moderna boljša. Tu mislim glavobol, vročina, bolečine v mišicah in sklepih, utrujenost itd. To je blo precej pogosto pri AZ, tudi mene je to totalno uničlo za dva dni :) Ampak ti učinki so posledica imunskega odziva - telo smo okoli prinesli, da misli, da ga je virus napadu in je zagnalo vojno. Sicer so neprijetni ti učinki in težko delaš pol itd., niso pa nevarni. Ne vem sicer, zakaj pri Pfizer tega ni toliko.
Načeloma pa je katerokoli cepivo zdaj boljše od kateregakoli cepiva kasneje :) Še posebej, če ste v stiku s ful folka. Cepiva zelo učinkovito ščitijo pred okužbo, če se že okužiš, pa skoraj izničijo možnost hudega poteka bolezni. Poleg tega pa podatki iz realnega sveta kažejo, da zmanjšujejo možnost prenosa virusa, česar do pred kratkim še nismo vedeli. (Zato se priporočajo maske kljub cepljenju itd.)

 

@nejco OK .... to kar si napisu use lepo pra prav .... za propagando k jo gonijo že dobro leto .... 

ampak ti men razloži zakaj nobena farmacevtska firma oz. katerakoli državna institucija ne prevzame odgovornosti za stranske učinke po cepljenju .... mislm kokr so mi dostej usi povedali ko so se šli cepit podpišejo papir, da se cepijo na svojo lastno odgovornost ....

mislm če so ta cepiva res tolk varna zakaj res pol nalagajo odgovornost ljudem ki se grejo cepit, še huje je pa to da so ljudem že začeli pogojevat da če bojo hoteli delati v službi da se bodo morali cepit .... če to ni manipulacija in isiljevanje pol nevem kaj je ...  to kar se dogaja je hudo kršenje človekovih pravic pa še več nam jih hočejo vzet ... 

11 hours ago, Bini said:

Mislim,da bo to zadnje.....😁

Mogoče bo lahko še @nejcoto potrdil 🤔

Tvojemu zapisu pa človek nima kaj dodat,bravo Bossek!👍

 

@Bini če pa ti rečeš da je to zanje pol lahko rečem hvala bogu da sem še devičnik v rit in da znam razmišlat tud z svojo glavo in nisem še ena ovca v čredi, ko slepo sledi propagandi, ki pelje direktno na šišanje pa v klavnico ... 😎👍🥳

pac to je moje mnenje ... bo pa čas pokazu kaj je res 😎👍

Popravljeno od canyon

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He, He. Te debate so mi iste kot benzin vs dizel. 🤣 Itak, da ne bomo nikamor prišli. Vsak zagovarja svoje. Nekateri zagovarjamo pravo stvar drugi ne. Tako pač je. 😊

Sedaj mora uletet samo še gregc in Marko in še kak FB strokovnjak. 🤗

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je canyon napisal:

 

@nejco OK .... to kar si napisu use lepo pra prav .... za propagando k jo gonijo že dobro leto .... 

ampak ti men razloži zakaj nobena farmacevtska firma oz. katerakoli državna institucija ne prevzame odgovornosti za stranske učinke po cepljenju .... mislm kokr so mi dostej usi povedali ko so se šli cepit podpišejo papir, da se cepijo na svojo lastno odgovornost ....

mislm če so ta cepiva res tolk varna zakaj res pol nalagajo odgovornost ljudem ki se grejo cepit, še huje je pa to da so ljudem že začeli pogojevat da če bojo hoteli delati v službi da se bodo morali cepit .... če to ni manipulacija in isiljevanje pol nevem kaj je ...  to kar se dogaja je hudo kršenje človekovih pravic pa še več nam jih hočejo vzet ... 

 

@Bini če pa ti rečeš da je to zanje pol lahko rečem hvala bogu da sem še devičnik v rit in da znam razmišlat tud z svojo glavo in nisem še ena ovca v čredi, ko slepo sledi propagandi, ki pelje direktno na šišanje pa v klavnico ... 😎👍🥳

pac to je moje mnenje ... bo pa čas pokazu kaj je res 😎👍

No, ja... Jaz nič ne vem o tem da moraš podpisati kakšen papir pred cepljenjem. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

No, ja... Jaz nič ne vem o tem da moraš podpisati kakšen papir pred cepljenjem. 

 Podpišeš se samo glede evidence, da si se cepljenja res udeležil. Kot vsak drug seznam o prisotnosti.

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.