Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Iskreno... Tudi sam ne vidim neke povezave med stopnjo izobrazbe in naklonjenostjo cepljenju. 

 

Jaz imam zgolj srednjo strokovno šolo in sem velik zagovornik cepiv, starša oba z univerzitetno izobrazbo in ravno tako že oba cepljena.... Punca s 3letnim faxom noče niti slišati o cepivu. 

 

Vsakemu svoje. Itak s(m)o čist preveliko zgodbico naredili iz vsega tega (ne govorim za forum, ampak na splošno). Mene ne motijo ljudje ki niso cepljeni, niti me ne motijo tisti ki so cepljeni. 

 

Se zavedam da me bolj ogrožajo pijanci za volanom in ekstremisti, ki se že leto in pol ne znajo ukvarjati s čem drugim kot s korono in povsod vidijo zaroto ter jim zdaj počasi že kar konkretno dogaja v glavi. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Alex napisal:

Spravi kokice. Ne bo nadaljevanja. Za ta dnar je to vse. 😉

Nikoli vseved @Alexnikol ne odneha on ima odgovor na vsak post , na vsako objavo in samo on ima prav in noben drug.

dne 24. 5. 2021 ob 18:37 je Bini napisal:

 

Pa kaj misliš, da na RTV Slo.režirajo novice iz Indije za prejšnji cel teden poročanja ali kaj! Verjetno že dolgo nisi prižgal druga kot telefon. :whatever:

Jaz vsaj prižgem telefon za tebe je še to znanost. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 21. 5. 2021 ob 21:52 je Boss napisal:

 

Nekaj ne razumem, a partnerka tega diplomata torej ni umrla in ni bila mlajša od 40 let in ni bila slaba dva tedna nazaj cepljena z J&J? Seveda je možno ampak skrajno zanemarljivo, da nekdo kar takole umre, ampak se lovit na bilkice in iskat razlage za vsako ceno, da cepivo apriori ni krivo je pač tiščanje glave v pesek in zanikat, da je to najbolj verjetna možnost.

 

No zanimivo pol le nisem jaz tisti, ki se lovim za bilkice.

 

Belgijci so pač raje previdni kot bi z glavo šli skozi zid in dobiš vsaj občutek, da jih resno skrbi za dobrobit svojih državljanov. Beovička pa pravi nam drugorazrednim dobesedno "ko vas jebe, delal boste tako kot mi/Janez rečemo - pa kaj je to eden, sej to je skoraj nič". Kot bi se o krompirjih pogovarjali in ne o ljudeh. 😟

 

WWW.RADIO1.SI

Umrla zaradi možganske kapi, po tem, ko je bila cepljena s cepivom Janssen

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jacques33 napisal:

Sam sem sicer pristaš svobodne izbire o tem, ali se kdo želi cepiti ali ne.

 

 

tudi js :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je jacques33 napisal:

Tudi jaz sem bil v soboto cepljen z Jannsenom, je bilo potem v nedeljo tudi malo reakcije, vendar nič kritičnega.

Sam sem sicer pristaš svobodne izbire o tem, ali se kdo želi cepiti ali ne.

 

Jaz tudi... vsi so moji prijatelji. Še posebaj cepljeni in antipotrči.😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

Jaz razumem,da je ene strah :hohoho: ampak malo korajže bi pa lahko zbrali......:nevem:

Si misliš te ta mlade, ko bi jim rekli, da bodo dobili tisto konjsko injekcijo v JLA. In tu ni bilo hočeš - nočeš ampak moraš. 🤗 Bog tigavedi kaj je bilo noter, da nismo zboleli potem še petnajst let. Pa ni bilo mamic, da bi njihove sončke (to je nas vojake) ubranile pred nasilnim cepljenjem JLA. Po eni strani malo pogrešam tisto disciplino. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je J.J. napisal:

Januarja dobil Pfizerja pa nimam Maja še nič več las ali kakega dodatnega očesa :)

Ne, si zamešal. To pride kot stranski učinek Johnsona. 

Jaz sem že opazil, da mi poganja puhek... ampak na žalost le pod pazduhami. 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Deeyan napisal:

Baje po cepivu zacne rast organ 😁

(ju3 bo ziher cel seznam pocepljenih na forumu 😂

Ali pa bodo stali v vrsti v Celju, kjer ni naročanja. Meni, meni tudi. 🤣🤣

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je Deeyan napisal:

Baje po cepivu zacne rast organ 😁

(ju3 bo ziher cel seznam pocepljenih na forumu 😂

 

Ne razumem glih najbolj ampak a to pomeni, da se grejo cepit le tisti z majhnimi? :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Boss napisal:

 

Ne razumem glih najbolj ampak a to pomeni, da se grejo cepit le tisti z majhnimi? :nevem:

 

Pa tut tisti s kardani, pa bi radi meli se vecji.... Kardan 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Pa moja se mi zdi zdaj bolj živahna.....:ouje:

 

Ce se sam zdi ni lih dober, ce pa dejansko je pol pa ja... 😂 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.