Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

10 hours ago, Boss said:

tanka je črta med imeti jajca in norostjo

 

Za tiste ki "cepivo deluje": norost je da se folk ne cepi in tvega bolezen

Za tisti "cepivo je fake":  norost se je cepit in nimas jajc da bi zbolel za eno bogo gripo

 

Tale stavek je pac tak, da si ga vsaka stran lahko po svoje razlaga ... seveda je tudi sam namen tak :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.FACEBOOK.COM

Prijavi se v Facebook, da začneš deliti vsebino in se povezovati s svojimi prijatelji, družino in ljudmi, ki jih poznaš.

 

24ur.com

Tretji odmerek bo.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Bini ni tako povedal, on pravi, da rabiš imet jajca, da se cepiš. Jaz pa vseen mislim, da jih glih ne rabiš, da se ne. 😉

Vaš problem, jaz jih imam in zaenkrat sem zdrav in brez skrbi že 5.mesecev....:rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa neki ni jasno (zopet obe strani).

 

Portal A napise novici:

- Cepljenje zasciti pred resnim potekom ... oni proti na polno delijo in pravijo da ni res, mediji lazejo, dajejo linke s statistikam | oni za delijo in pravjo evo zakaj se cepit

- Cepljenji zbolevajo in sirijo virus .... oni proti na polno sirijo link in pravjo evo SEM rekel kar poglejte | oni za pravijo da se vseeno te sciti pred X, ...

 

res zanimivo kako hitro je lahko 1 medij OK in potem spet ni OK :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Vaš problem, jaz jih imam in zaenkrat sem zdrav in brez skrbi že 5.mesecev....:rolleyes:


Tvoja zena jih pa nima, pa je glih tko cepljena ali? :punk:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Če si dost pameten sploh ne rabiš jajc za cepit se.... :whatever:

 

A pol se že pripravljaš za tretjo dozo? Spomlad pa četrto? In pol tako naprej do konca?

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Boss napisal:

 

A pol se že pripravljaš za tretjo dozo? Spomlad pa četrto? In pol tako naprej do konca?

Bomo vidli, drugače sem vam pa to napovedal že lani jeseni kako bo pa ste se eni smejali. In ta tretja in četrta doza bo za tistega, ki se bo hotel cepit, ali pa mogoče celo za vse (obvezno)! 🥶

Mislim, da kmalu ne bo več zajebancije, ker kmalu ne boste mogli nikamor pa še stroški kovida bodo plačljivi..... :nevem:

Če nebo prej revolucija.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če si dost pameten sploh ne rabiš jajc za cepit se.... :whatever:
Js z jajci hodim po trgovini brez maske.

V glavnem, revolucija bo takrat, ko bodo cepljeni spoznali, da kljub petim dozam še vedno nimajo večjih ugodnosti, razen obisk kina in gledališča in da jih nekdo na suho nateguje. :)



Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 4
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Bini napisal:

Bomo vidli, drugače sem vam pa to napovedal že lani jeseni kako bo pa ste se eni smejali. In ta tretja in četrta doza bo za tistega, ki se bo hotel cepit, ali pa mogoče celo za vse (obvezno)! 🥶

Mislim, da kmalu ne bo več zajebancije, ker kmalu ne boste mogli nikamor pa še stroški kovida bodo plačljivi..... :nevem:

Če nebo prej revolucija.... 

 

Torej točno tako kot so teoretiki zarot napovedovali lani spomladi - le kako so vedeli? Hmmm

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Torej točno tako kot so teoretiki zarot napovedovali lani - le kako so vedeli? Hmmm

To sem vam jaz napovedal onim se še sanjalo ni kako bo, malo poglej nazaj po forumu pa boš videl. 

Sem točno vedel, da se eni ne bodo hoteli cepit iz inata ne zaradi škodljivosti cepiva! 😊😆🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 4. 8. 2021 ob 9:30 je Boss napisal:

In to Islandija, ki ima eno najvišjih polnih precepljenosti pri 75%. Naslednji teden bo Islandija verjetno že rdeča (trenutno je še oranžna), če bo šlo s takim tempom.

Ufff, tole je pa šlo hitreje kot bi človek mislil - Islandija je že rdeča. Bini, dobro si opravil delo :hudicek:

 

 

 

 

pred 7 minutami je Bini napisal:

To sem vam jaz napovedal onim se še sanjalo ni kako bo, malo poglej nazaj po forumu pa boš videl. 

Sem točno vedel, da se eni ne bodo hoteli cepit iz inata ne zaradi škodljivosti cepiva! 😊😆🤣

 

Napisal sem lani spomladi, ti si to samo ponavljal okoli novega leta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Boss napisal:

Ufff, tole je pa šlo hitreje kot bi človek mislil - Islandija je že rdeča. Bini, dobro si opravil delo :hudicek:

 

 

 

 

 

Napisal sem lani spomladi, ti si to samo ponavljal okoli novega leta.

Ni straha, sem cepljen..... 😁

Pa testirani smo bili vsi in tudi zbolel dosedaj ni nihče v 12tih dneh tako, da mi nismo nikogar in tudi maske nosimo kjer je potrebno.... 😊😊😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Celoten video je sestavljen iz štirih delov, ki si sledijo v pod komentarji pod to objavo.

Kakorkoli obrneš, premalo ljudi si upa govorit kontra kovid rollercoaster sceni. Življenje ni črnobelo, kot nam ga hočejo prodat elite...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 urami je Bossek napisal:

Dober thread, ce se komu da brat:

 

 

Sem prebral in prav je da se predstavijo raznorazna mnenja. Še bolj bi pa bilo prav, da bi se ta mnenja zagovornikov in skeptikov tako imenovanega cepljenja (seveda na ravni stroke) pustilo soočiti. Zakaj se tega izogibajo kot hudič križa? Če je vse tako sijajno in lahko razložljivo in seveda pije vode potem zagovornikom niti v enem samem trenutku ne bi smelo spodleteti v zagovarjanju covid19 cepilne teorije.

 

V kateri fazi se bojijo soočiti mnenje? Če je resnica taka kot nam jih MSM in politika ponuja potem je to lahka zmaga in ljudje se bodo masovno cepili. Torej kje je problem? Jaz ga ne vidim, naj stroko zastopajo strokovnjaki ne pa politični nastavljenci in priskledniki.

 

Verjamem pa da je marsikomu lažje upoštevati navodila in ukaze "z vrha", kot pa se soočati s tako imenovano "inconvenient truth", še težje pa je marsikomu se soočit s spoznanjem, da mogoče pa ni ravnal pravilno. Ljudje smo pač takšni, da težko priznamo zmoto kaj šele napako. To velja z vse, tudi zame, da ne bo kdo mislil, da se imam za večvrednega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cepljenje ima 1 res VELIK problem. Zdravstvo ne prizna in potemen ne pomaga, ko gre kaj narobe. Pac naj se jasno pove ... doloceni bodo imeli problemi ampak se jim bo pomagalo in se bo resilo (v kolikor se seveda da).

Tako pa je zadeva zelo preprosta .... za vse je kriv covid, ... ce se cepis in je karkoli ... cepljenje 100% ni krivo.

 

Zdaj mora pa vsak pri sebi pretehtat. Naceloma ce si zdrav je opcija, da te cepivo polozi precej precej precej manjsa kot, da te sama bolozen. Ce imas pa probleme ali pa si alergicen na karkoli je pa druga zgodba.

 

In pa se ena fina slikca :)

E8VyeIdXEAEgjYn.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drži kar si napisal v prvem odstavku, ker vse zgleda takole glede cepljenja in če gre kaj narobe. Farmacevti niso odgovorni, zdravniki niso odgovorni, oblast ni odgovorna, tudi mediji niso odgovorni za procepilsko reklamo, da ne rečem propagando in kljub vsemu temu vsi teli tebi pravijo da si neodgovoren, ker se ne cepiš. :nevem:

 

Zadeva je tako daleč, da zdravniki niti ne vedo kaj narest, ko pride do zapletov. Sploh nimajo ustreznih informacij in navodil, tudi oddelkov, kjer bi zdravili tiste, ki imajo stranske učinke cepljenja niso vzpostavili. Dejansko tisti, ki fašejo stranske učinke ostanejo v bistvu sami s svojim problemom, če pa kej težijo jim samo rečejo, da so se odločili na lastno odgovornost. Veliki večini res ne bo nič, ampak to ne pomaga tistemu, ki pač faše probleme in ti problemi niso tako nedolžni, da bi kar zamahnili z roko ali pa jih pometli pod preprogo. Ampak ravno to dela trenutna politično nastavljena stroka, dejansko se dela, da je vse OK, da ni nič narobe, da je cepljenje varno in da je bedak tisti, ki se ne.

 

Drugi odstavek pa si ponovil samo tisto kar nam mediji in nastavljena stroka vsakodnevno servira. Več ali manj ugibajo, ker študije niso izvedene ali pa so pomanjkljive oziroma temeljijo na podatkih, ki sploh niso nujno reprezentativni. Zakaj? Recimo zato, ker tudi pri nas, če opaziš sindrome za recimo delta virus, te zdravnik najprej vpraša ali si cepljen in če potrdiš te sploh ne pošlje na testiranje niti ti ne odredi karantene! Recimo v ZDA in drugod je enako in že tukaj v kolikor ne obravnavaš morebitne okužene enako pride do deviacij, ki na hitro podrejo vse teorije o tem kako bo kdo prebolel morebitni kovid, saj ne spremljamo cepljenih in ne cepljenih enako. Sploh je pa težko to dokazat, ker bi moral imeti identičnega kloniranega osebka cepljenega in necepljenega, da bi primerjali potek okužbe pri obeh.

 

 

 

Glede slikce pa tole, meni ni smešna, ker je v bistvu tragična kam smo zabredli. Vsi vemo, da prenosljive bolezni na splošno dobimo od drugih ljudi. Gripa, prehladi, ošpice, črne koze, kuga, hiv, ebola, kovid vedno staknemo od nekoga drugega. Nikoli se ni iskalo kdo nas je okužil ali kazalo s prstom na nekoga - če si fasal gripo so ti rekli, da si sam kriv, kaj se pa nisi cepil in nikakor, da je kriv tisti, ki te je verjetno okužil. Zakaj je torej zdaj vse skupaj tako drugače in diametralno nasprotno - ne vem, ker tole je v bistvu že skoraj lov na čarovnice in pa seveda ubiranje stare oblastne taktike ter skregat ljudi med sabo recimo cepljene in necepljene. V naslednji fazi bodo poskušali skregali 3x cepljene proti 2x cepljenim ali kako to gre.

  • Všeč 4
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj po pravici povedano jaz osebno kreganja razen na internetu ne opazam :D Pac na internetu vsak laja po svoje, v zivo je vse ok. Tudi primera kot ga Alex pise, da necepljeni niso povabljeni, .... sam ne opazam.

 

So pa seveda cvetke. Do sedaj sem samo samo enkrat v hoferju videl, da je bil en brez maske in ga je drugi "opozoril" (nekako je rekel "a za vas pa pravila ne veljajo") in je mozakar cisto ven padel in se zacel cez cel hofer dret. Ampak imam obcutek, da tak tudi ce bi ga napacno pogledal bi se delal vik in krik :D

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je žalostno, kam smo prišli. Toliko razdeljeni nismo bili že dolgo - v našem življenju še ziher ne toliko. Pa zanimivo mi je, da jaz sprejemam vsakega cepljenega, obratno pa to kar ne gre. Enostavno smo odrezani ven iz določenih krogov in basta. Parkrat sem povedal svoje mnenje in razloge, zakaj se jaz in moja družina ne bomo cepili in tako kot črna ovčka družbe nisem vabljen več na nobeno stvar. Vsaj trije večji dogodki so bili v zadnjem času, kjer so nas "pozabili" povabit. Pa saj se ne sekiram, samo lepo se mi pa ne zdi, ker ko bo potrebno pa iti pomagat delat nekomu, bom pa dober. :)

 

Mal sem se zamislil tudi včeraj, ko se je vrnil vodja ekipe po dopustu na šiht, kjer mi je v danem trenutku rekel, da bi bilo lepo, če bi se šel cepit. Razlog - v pisarni bo prisotnega manj virusa (?!), če bomo vsi cepljeni. Če bom kao kašljal v njega, bo več manj verjetnosti, da ga okužim, če bom cepljen, saj po njegovi teoriji, cepljeni izločajo manj virusa iz sebe kot necepljeni. V glavnem, to je sedaj prvič, da sem doživel nek mehek pritisk na šihtu. V glavnem popuščat ne mislim niti 1 mm, še vedno imam možnost, da bom delal od doma.

 

 

  • Všeč 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je pob napisal:

Res je žalostno, kam smo prišli. Toliko razdeljeni nismo bili že dolgo - v našem življenju še ziher ne toliko. Pa zanimivo mi je, da jaz sprejemam vsakega cepljenega, obratno pa to kar ne gre. Enostavno smo odrezani ven iz določenih krogov in basta. Parkrat sem povedal svoje mnenje in razloge, zakaj se jaz in moja družina ne bomo cepili in tako kot črna ovčka družbe nisem vabljen več na nobeno stvar. Vsaj trije večji dogodki so bili v zadnjem času, kjer so nas "pozabili" povabit. Pa saj se ne sekiram, samo lepo se mi pa ne zdi, ker ko bo potrebno pa iti pomagat delat nekomu, bom pa dober. :)

 

Mal sem se zamislil tudi včeraj, ko se je vrnil vodja ekipe po dopustu na šiht, kjer mi je v danem trenutku rekel, da bi bilo lepo, če bi se šel cepit. Razlog - v pisarni bo prisotnega manj virusa (?!), če bomo vsi cepljeni. Če bom kao kašljal v njega, bo več manj verjetnosti, da ga okužim, če bom cepljen, saj po njegovi teoriji, cepljeni izločajo manj virusa iz sebe kot necepljeni. V glavnem, to je sedaj prvič, da sem doživel nek mehek pritisk na šihtu. V glavnem popuščat ne mislim niti 1 mm, še vedno imam možnost, da bom delal od doma.

 

 

Tole se je pa res za zjokat, če živiš v takem okolju kot ti 😥. Pri nas živimo kot nekoč brez kreganja in obtoževanja, že vsak sam ve kakšna je budala.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.