Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 44 minutami je Deeyan napisal:

Uceri sm bil v par razlicnih gostilnah (ponavadi ne prisluskujem kaj se folk pogovarja), ampak zalostno, da se folk sploh ne zna vec o cem drugem pogovarjat, sam se ta kovid, pa cepljenost pa testiranje 🙄

Točno to.... In ko bi bile vsaj neke konstruktivne debate,ampak ne... Samo nerganje pa pizdenje čez vse in vsakogar.

 

Jaz sem ravno par dni nazaj spet izpadel totalna peezda; pridem na znan kolesarski punkt s kolesom ,se vsedem ,v miru naročim kavo in natakarici pokažem PCT potrdilo (pa se ne strinjam s tem, da morajo oni to gledati,ampak ji želim prisparati vprašanje polno zadrege in vem, da ji bo večina strank težila češ kaj ona to gleda). 

 

Sosednji neznani kolesar pa iz prve : " ooo,a si cepljen, kemija pa to,ja a pa misliš da bo korone kmalu konec...".

 

"Fuck off face "ni zalegel in sem moral lepo rečt : "ammm...brez zamere... Na kolesu sem ,frei sem... Sonce je,kavo pijem... Lahko se pogovarjamo o ženskah , vremenu,ampak o koroni pa pač ne,ker imam občutek da bo sila nekonstruktivna debata...". 

 

Mislim res... Pa sem eden izmed tistih,ki me zanimajo stvari (ravno včeraj sem iskal info koliko časa po cepljenju lahko koristis "cepilno pravico"),ampak eno in isto nerganje kako nekaj ni fer in kako vsi kradejo in kako bi moralo biti drugače , se mi pa res ne da poslušati in se kar hitro odmaknem od tega :)

 

Ampak kaj k ljudje niso previdni,so pa paranoicni.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas vsi cepljeni v familiji, pa starši, svak, njegova žena, tast, tašča, cepljeni pa vse od moderne, phizerja do jensena. 

Vsi brez problemov ali stranskih učinkov (razen mogoče spremenjenega DNK). Edino sestra, strastna anticepilka in nečak se (še) nista odločila za ta velik korak. Tudi onadva prideta na vrsto. 

Najbrž kar kmalu. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj je pa dovolj. Odločil sem se, da se bom cepil, saj bom le na ta način lahko dobil nazaj svojo svobodo in odšel v miru na bencinski servis, merkur in k frizerju... Mentaliteta naroda. Naslednji teden bojo novi ukrepi in bo folk po svetu hodil s prstom v riti, ker le na ta način boš lahko vstopil v trgovino ali na bencinski servis... Konec koncev razsaja smrtonosni virus in treba ga je zajeziti.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je danes lepo hoditi po nakupovalnih centrih. Nikjer gneče, pa točno veš, da si varen saj so vsi, ki se nahajajo noter tudi pregledani. Čutiš pravo olajšanje. 🤗

  • Všeč 1
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Jaz se zaenkrat ne bom dal.

Moj post je bil sarkazem. Vsaj kar se cepljenja tiče. Spet bo cvetel biznis na črno. Frizrski saloni, kozmetični saloni, gostilne itd. Bo pa manjši priliv v davčno blagajno.

Popravljeno od Scr3am
  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Scr3am napisal:

Moj post je bil sarkazem. Vsaj kar se cepljenja tiče. Spet bo cvetel biznis na črno. Frizrski saloni, kozmetični saloni, gostilne itd. Bo pa manjši preliv v davčno blagajno.

Že cveti nič bat:bravo: denar se obrača in karavana gre naprej

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

Kako je danes lepo hoditi po nakupovalnih centrih. Nikjer gneče, pa točno veš, da si varen saj so vsi, ki se nahajajo noter tudi pregledani. Čutiš pravo olajšanje. 🤗

Če se počutiš bolj varnega med cepljenimi, kot med redno testiranimi potem pa super. Važno, da se počutiš varnega.
Cepljen k zboli za covidom lahko normalno okol hodi in širi virus medtem k zdrav necepljen nesme nikamor. Čudna logika glede varnosti. Ampak hej, važno, da so pravila za vse enaka.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No jaz se pa počutim kvečjemu manj varnega med ljudmi zadnje čase ,ker se prav vidi ,da imajo pun qrac vsega . Testirani , cepljeni,whatever... Ljudje imajo pun kufr vsega in čedalje manj življenja in takih se je treba bati.

Popravljeno od Nejc1986
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

Te mika, da bi jih mal zašpecal... še dobro, da @pob nisi izdal kje delaš.

 

Sem se točno tega zavedal še preden sem napisal. Ampak dobro, delam v vukojebini, kjer inšpektorji ne najdejo poti in se ne sekiram. Sem pa pripravljen tudi na to, da kdaj ostanem brez službe zarad vsega tega pritiska. Tudi dobrega direktorja lahko zamenjajo in dobimo kakega takega, ki bo vršil pritisk. Upognil se ne bom in lahko mi še tako tumbajo 24/7. Aja, ne morejo, ker ne gledam TV in poslušam radia.

 

pred 3 urami je zosek napisal:

Mi je pa zanimivo kako je ta štala razdelila prebivalstvo na dva pola. Bi si predstavljal, da tudi tisti cepljeni, bi imeli malo empatije do drugih, nas, drugorazrednih državljanov. Ampak dejansko se sedaj cepljeni počutijo kot bogovi... Ne vsi seveda, da ne bo pomote.

 

Delam pa v takem kolektivu/pisarni, da od 12 ki smo noter, se jih je 10 cepilo. In resno razmišljam o vlogi o mobingu na delovnem mestu, pa čeprav sem se z vsemi še pred 1 letom prav korektno razumel.

 

A ni zanimivo, kako lepo so nas skuhali. Pa točno o tem govorim že celo leto, kaj se bo zgodilo... skregali se bomo na smrt, hočeš nočeš. In to samo navadni ljudje, ostali se nam bodo pa smejali in nam vladali. Mediji taktično hujskajo ljudi nad necepljene iz dneva v dan, slej ko prej bo ušlo izpod nadzora.

Zanimivo mi je, da sem bil včeraj na fuzbalu, kjer je bila večina cepljenih (pač veteranska rekreacija) in noben ni bil tako privoščljiv in škodoželjn do necepljenih, da ne smejo več niti prdnit brez PCT, pač pa so se strinjali, da tole ne pelje nikamor. S takimi se celo da normalno pogovarjat, cepili so se zarad zdravja in noben zarad posebnih jebenih ugodnosti.

 

Novi PCT fašizem si lahko vtaknete v danko čimbolj globoko zarad mene. Jaz ne mislim nobenemu razkazovat svojega zdravstvenega stanja, pika, amen, šlus. Kaj mislijo, da če smo do tega trenutka proti cepivom, da bomo od danes čudežno šli stat v vrsto in se bomo upognili temu? Pa kaj razmišljajo, če sploh kej?! Leto in pol nas posiljujejo s tem in namesto, da bi iskali rešitve, vse polagajo na ta čudežni zvarek, za katerega se iz tedna v teden zve kakšna nova pomanjkljivost.

Pa tole s tankanjem goriva na Petrolu, hahaha. Stari moj, how low can we go. Folku se bo strgalo in bodo zaparkirali bencinske po dolgem in počez. 

 

PS: danes pridem v LJ na večerni sprehod po centru, baje bo veselica.

 

 

 

 

 

  • Všeč 2
  • Hvala 2
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav nič se ne bo folku strgalo. Lepo bodo šli na Pct testiranje, plačali tam 10-12€, šli na benzinsko pumpo, pokazali test, tankali, plačali in bodo lepo šli. Kdor ne bo pokazal ptc preden bo pri"el z tankanjem, bo šel lepo domol. 

Danes sva se pogovarjala s kolegom, kako je izgledalo v trgovini. Model se je šel testirati, plačal je 10€ in šel v trgovino kupiti kruh in mleko za 3,50€. Ta nakup ga je stal 13,50€.Kar draga, zadeva. 🤔

Verjetno ne bo dolgo tako

"nakupoval". Moje mnenje je, da bi morali čim prej  uvesti obvezno cepljenje, za kar so že sedaj vsi pogoji brez da se  kaj spreminja zakone in ustavo in bi bil potem mir. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obveznega cepljenja "ne bo", ker ti noben ne more vsiljevati zdravstvenih procedur brez tvoje privolitve. To je enako kot če bi rakavega bolnika silil v kemoterapijo, sam pa tega noče (inb4 rak ni nalezljiv). 

 

Vsekakor se pa strinjam, da je trenutna oblast sposobna marsičesa neustavnega in da bo (oz to že počne) igrala zelo umazano igro do konca. Tako da se prav zna zgoditi da bomo prišli do takega stanja, ko druge opcije kot se it cepit ne bo več. Ampak cepljenje pa vseeno ne bo obvezno.

 

Se pa v trenutnem stanju lepo vidi, tako kot bi rekel primorski slavček Iztok Mlakar, kdo je človek in kdo je mona. Eni so totalno brez empatije do drugih, ene izmed glavnih vrlin, ki te naredi bolj humanega, bolj človeka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je zosek napisal:

Obveznega cepljenja "ne bo", ker ti noben ne more vsiljevati zdravstvenih procedur brez tvoje privolitve. To je enako kot če bi rakavega bolnika silil v kemoterapijo, sam pa tega noče (inb4 rak ni nalezljiv). 

 

Vsekakor se pa strinjam, da je trenutna oblast sposobna marsičesa neustavnega in da bo (oz to že počne) igrala zelo umazano igro do konca. Tako da se prav zna zgoditi da bomo prišli do takega stanja, ko druge opcije kot se it cepit ne bo več. Ampak cepljenje pa vseeno ne bo obvezno.

 

Se pa v trenutnem stanju lepo vidi, tako kot bi rekel primorski slavček Iztok Mlakar, kdo je človek in kdo je mona. Eni so totalno brez empatije do drugih, ene izmed glavnih vrlin, ki te naredi bolj humanega, bolj človeka.

Obvezno cepljenje ti lahko že sedaj ukažejo.Kazen za neupoštevanje pa denarna. 

Je ustavno in legitimno. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

10 minutes ago, Alex said:

Obvezno cepljenje ti lahko že sedaj ukažejo.Kazen za neupoštevanje pa denarna. 

Je ustavno in legitimno. 😉

Semizdi, da je možno obvezno cepljenje samo v času epidemije. Mogoče se motim. Se opravičujem.

 

V vsakem primeru, prisila v cepljenje ne bo delovala. Ljudje so naveličani represije in dušenje pač ne pomaga. Al narediš tako kot je naredil hitler in iztrebiš pol populacije ali pa doživiš upor. Dvomim da ima naš poglavar jajca/podporo za kaj takega.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Petrolu lahko placujes s kartico na Petromatu ali pa z aplikacijo Na Poti, brez da bi vstopil v prodajalno ... 

 

image.thumb.png.01cf997b0cc8d7b738d21792fff1a8a4.png

 

Moje mnenje pa je, da naj ze enkrat uvedejo testiranje za VSE ali za nobenega. Vsi so lahko okuzeni (tako cepljeni, kot necepljeni)... in vsi lahko sirijo virus dalje ... Ce prav razumem, so "varni" edino prebolevniki...  

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Jest napisal:

Na Petrolu lahko placujes s kartico na Petromatu ali pa z aplikacijo Na Poti, brez da bi vstopil v prodajalno ... 

 

image.thumb.png.01cf997b0cc8d7b738d21792fff1a8a4.png

 

Moje mnenje pa je, da naj ze enkrat uvedejo testiranje za VSE ali za nobenega. Vsi so lahko okuzeni (tako cepljeni, kot necepljeni)... in vsi lahko sirijo virus dalje ... Ce prav razumem, so "varni" edino prebolevniki...  

... ali pa cepljenje obvezno za vse. In bodo pogoji za vse enaki. 😉

  • Všeč 1
  • Ni všeč 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Alex napisal:

... ali pa cepljenje obvezno za vse. In bodo pogoji za vse enaki. 😉

 

 

To smo ze slisali, da tezko naredijo... ampak glede na to, da delajo, kakor jim pase, se bodo skoraj gotovo tudi to spomnili ... In to taisti, ki so bili pred nekaj leti proti obveznemu testiranju funkcionarjev za droge ... 

 

image.thumb.png.c27215960a86a198556de54ecac0b2ea.png

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Prav nič se ne bo folku strgalo. Lepo bodo šli na Pct testiranje, plačali tam 10-12€, šli na benzinsko pumpo, pokazali test, tankali, plačali in bodo lepo šli. Kdor ne bo pokazal ptc preden bo pri"el z tankanjem, bo šel lepo domol. 

Danes sva se pogovarjala s kolegom, kako je izgledalo v trgovini. Model se je šel testirati, plačal je 10€ in šel v trgovino kupiti kruh in mleko za 3,50€. Ta nakup ga je stal 13,50€.Kar draga, zadeva. 🤔

Verjetno ne bo dolgo tako

"nakupoval". Moje mnenje je, da bi morali čim prej  uvesti obvezno cepljenje, za kar so že sedaj vsi pogoji brez da se  kaj spreminja zakone in ustavo in bi bil potem mir. 

Za 5eur mu grem jaz iskat kruh in mleko . Za 5eur/avto grem tankat.

 

Seveda se šalim...  Vojno dobičkarstvo pa to...

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Prav nič se ne bo folku strgalo.

Enemu se je izgleda ze :)

 

 

241747612_259963602522260_56180577823661
WWW.FACEBOOK.COM

Oseba Vizualne Rešitve Završek je objavljala v živo.

 

 

  • Začuden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Jest napisal:

Enemu se je izgleda ze :)

 

 

241747612_259963602522260_56180577823661
WWW.FACEBOOK.COM

Oseba Vizualne Rešitve Završek je objavljala v živo.

 

 

Mislim, da ga bo to kar udarilo po žepu. Sicer pa, kaj so krivi uslužbenci? Niso si oni tega izmislili. Folk, ki agresijo stresa na zaposlene( ki so isto kot oni) ni normalen. Samo svoje frustracije sproščajo na napačnem kraju. Naj se zberejo in gredo v kak gozd. Tam naj se derejo na medvede ali pa udarjajo z glavo v debla. 

Vsaj škode ne bodo delali. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenske Novice so ze pobrale ta incident :D 

 

 

1027588.2e16d0ba.fill-1200x630.jpg?rev=1
WWW.SLOVENSKENOVICE.SI

Osebi, ki ni izpolnjevala PCT-pogoja, so prepovedali točenje goriva. Ta je zaklenila vozilo in odšla s kraja.

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.