Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 36 minutami je Boss napisal:

Tole je bilo mišljeno kot štos, ampak ok, ti si pač resno zagrabil. No ja sej tud to je smešno. 🤪

Če bi jaz to napisal bi bil res štos. Pri tebi in drugih anti-ce pa v tej temi nikoli ne vem natančno, kdaj se šalite in kdaj  samo streljate kozle. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

Če bi jaz to napisal bi bil res štos. Pri tebi in drugih anti-ce pa v tej temi nikoli ne vem natančno, kdaj se šalite in kdaj  samo streljate kozle. 🤔

 

Pa mi se skos hecamo v tej temi, a nisi poštekal?

Mi smo dejansko ful za cepljenje, drug teden gremo po tretjo dozo. ;)

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je pob napisal:

 

Pa mi se skos hecamo v tej temi, a nisi poštekal?

Mi smo dejansko ful za cepljenje, drug teden gremo po tretjo dozo. ;)

Irak...slej kot prej bo to res. 😉

Tudi nekateri najbolj zadrti anti-ce že veselo stojijo v dolgi vrsti z dvignjenim rokavom.Čakajo po par ur, da bi končno lahko dobili svojo dozo. 😊

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

 

Žal tudi sam opažam enako. Ne težko, sploh ne morejo. To me ne bi niti motilo, ker je normalno, če se ne bi ti ljudje potem celo norčevali iz strokovnjakov, ki jim po inteligenci, izobrazbi, dosežkih ne sežejo niti do gležnjev. 

Menim, da je to celo nevarno, kar se sedaj dogaja. Vsi so postali doktorji, pa pravniki, pa virologi. Prej so bili "samo" kavč selektorji, sedaj so to svoje znanje razširili na vse področje. 😊

Pa  daš tem kavč strokovnjakom eno  navadno enačbo ali križanko za rešit, pa je totalna tema. Takoj te napadejo, da je enačba nerešljiva, v križanki pa premalo slik. Se bi pa znali vsi  na tv pomeriti v direktnem soočenju   Fafangelom...v pitju piva in vlečenju čikov, da ne bo pomote. .:cheers:

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

super bi blo se, ce zacnejo usi odloki padat ko domine ker so nezakoniti in neustavni ... vrhovno sodisce je povedalo svoje in imajo zadnjo besedo pri vsem tem ... 

pa vsem veselo branje ... 

FB_IMG_1632499790437.thumb.jpg.69c510c5b75015d6ec811d55c8a109c5.jpgFB_IMG_1632499792749.thumb.jpg.f4b21d53517d4811181aaf7918dada45.jpgFB_IMG_1632499794696.thumb.jpg.cf91b98383e4859c5eae655796e3ff1e.jpgFB_IMG_1632499796550.thumb.jpg.d8433456cc71183950a27a979fa1bbf7.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak je edino pri nas  v celi Evropi nekaj, kar je dobro za ljudi, protiustavno. Se ve, kdo vedri tam. 😊

Sicer pa sem prebral, da so najbolj proti cepljenju in ptc pogojem volilci levice in smc-ja. Hm... zanimivo. 

  • Haha 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

45 minutes ago, Alex said:

Itak je edino pri nas  v celi Evropi nekaj, kar je dobro za ljudi, protiustavno. Se ve, kdo vedri tam. 😊

Sicer pa sem prebral, da so najbolj proti cepljenju in ptc pogojem volilci levice in smc-ja. Hm... zanimivo. 

kokrat ti mormo se napisat da nam dol visi za leve al pa desne, da je cisto useeno kdo bi predpisoval take neustavne odloke, bi bili proti ... sam mam filing, da ce bi jih predpisoval levi politicni pol, da bi se ti tud z nami strinju ... konec koncev nas ti probas razdelit na levi in desni pol ... pa k smo ti ze nevem kolkrat napisal, da nam je cisto useeno kera stran bi pisala te odloke bi bili proti ... pac tle se gre samo za kaj je dejansko prov in kaj ne, kaj je ustavno in neustavno, zakonito in nezakonito ... 

sodisce je tudi lepo napisalo da ukrepi niso strokovno utemeljeni in da tud WHO oz. svetovna zdravstvena organizacije NE podpira mnozicnega testiranja, ker testi niso namenjeni takemu nacinu testiranja ... mislm sej ce ste si prebral pol vam more bit jasno, da odloki niso namenjeni resevanju zdravstvene krize ampak, ampak je to navadno politicno drkanje folka in poizkusanje izkazovanja nadvlade nad narodom

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je pob napisal:

 

Pa mi se skos hecamo v tej temi, a nisi poštekal?

Mi smo dejansko ful za cepljenje, drug teden gremo po tretjo dozo. ;)

Vsak izgovor bo dober,da se cepiš sedaj,ko bo vsega konec!😜

Vsak je lahko po bitki general......😁

  • Všeč 1
  • Jezen 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je canyon napisal:

super bi blo se, ce zacnejo usi odloki padat ko domine ker so nezakoniti in neustavni ... vrhovno sodisce je povedalo svoje in imajo zadnjo besedo pri vsem tem ... 

pa vsem veselo branje ... 

FB_IMG_1632499790437.thumb.jpg.69c510c5b75015d6ec811d55c8a109c5.jpgFB_IMG_1632499792749.thumb.jpg.f4b21d53517d4811181aaf7918dada45.jpgFB_IMG_1632499794696.thumb.jpg.cf91b98383e4859c5eae655796e3ff1e.jpgFB_IMG_1632499796550.thumb.jpg.d8433456cc71183950a27a979fa1bbf7.jpg

Mi lahko razložiš na kak način se pa v drugih državah borijo proti kovidu,da vse zdrži brez nekih protiustavnih  ukrepov?🤔

Osebno mislim,da imajo strožjo zakonodajo z razliko od nas,ki imamo ogromno svobode  in ko nekaj bolj strogo zapišemo je to takoj diktatura......:aaaaa:

  • Všeč 1
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No men je pa neki druzga zanimiv pri vsem tem. Najbolje povesta 2 pripeti sliki.

 

Kako smo lahko za nekaj zelo nataknjeni ... drugje pa niti pomislimo, ne kaj delimo.

 

p.s. ce pri tem postu na FB (to je numerologinja karen) malo poklikas ta imena vidis, da so tile kar precej proti vsemu

43817828_Screenshot2021-09-24at21_15_14.thumb.png.f8b6fa75f9c4f8722304574a1fea88a2.png120977394_Screenshot2021-09-24at21_13_41.thumb.png.41c2d86a7592167e85afcfb88dc16f23.png.

Popravljeno od Bossek
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bini said:

Mi lahko razložiš na kak način se pa v drugih državah borijo proti kovidu,da vse zdrži brez nekih protiustavnih  ukrepov?🤔

Osebno mislim,da imajo strožjo zakonodajo z razliko od nas,ki imamo ogromno svobode  in ko nekaj bolj strogo zapišemo je to takoj diktatura......:aaaaa:

a si ziht da je ljudem v drugih drzavah cist super z ukrepi ... bom jutr se kej vec objavu od posnetkov pa clankov kaksni protesti se dogajajo drugod  

zdele bom pa nalepu sam tega k naj bi se zaceu 27.9.

FB_IMG_1632516504757.thumb.jpg.f65a7c9930eee07e9efd8ce375921b68.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je canyon napisal:

a si ziht da je ljudem v drugih drzavah cist super z ukrepi ... bom jutr se kej vec objavu od posnetkov pa clankov kaksni protesti se dogajajo drugod  

zdele bom pa nalepu sam tega k naj bi se zaceu 27.9.

FB_IMG_1632516504757.thumb.jpg.f65a7c9930eee07e9efd8ce375921b68.jpg

Bom iz prve roke izvedel, kaj se bo izcimilo iz tega.  Ker itak njihova nacionalna televizija ne bo dosti poročala o taki obrobni zadevi. Tam vse stavijo na cepljenje in jim tudi zelo uspeva. Necepilci so v veliki manjšini.

Teh 35000 tovornjakarjev je pa zihr skoraj večina  tujcev iz  ex yu držav, pa Bolgarov, Madžarov, Slovakov, Turkov. 

To so namreč v večini primerov vozniki italijanskih tovornjakov. Vmes se najde tudi kak Italijan. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je canyon napisal:

a si ziht da je ljudem v drugih drzavah cist super z ukrepi ... bom jutr se kej vec objavu od posnetkov pa clankov kaksni protesti se dogajajo drugod  

zdele bom pa nalepu sam tega k naj bi se zaceu 27.9.

FB_IMG_1632516504757.thumb.jpg.f65a7c9930eee07e9efd8ce375921b68.jpg

Aja,pa sploh veš kake ukrepe imajo Italjani? Pri nas je nič od nič v primerjavi z njimi.....🧐

  • Všeč 2
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem gledal Okornov film "Covid mi je vzel šest mesecev življenja". Zelo dobro narejen dokumentarni film. Škoda, da ga niso  naredili že prej. Bi bilo veliko manj škode narejene z strani anticepilcev. Sedaj da bo to marsikaterega skeptika glede koronavirusa pognalo v vrsto za cepljenje. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je canyon napisal:

super bi blo se, ce zacnejo usi odloki padat ko domine ker so nezakoniti in neustavni ... vrhovno sodisce je povedalo svoje in imajo zadnjo besedo pri vsem tem ... 

pa vsem veselo branje ... 

FB_IMG_1632499790437.thumb.jpg.69c510c5b75015d6ec811d55c8a109c5.jpgFB_IMG_1632499792749.thumb.jpg.f4b21d53517d4811181aaf7918dada45.jpgFB_IMG_1632499794696.thumb.jpg.cf91b98383e4859c5eae655796e3ff1e.jpgFB_IMG_1632499796550.thumb.jpg.d8433456cc71183950a27a979fa1bbf7.jpg

 

Vsi smo tiho do takrat, ko se nas zadeva ne dotakne - tem primeru sodišč.

Je pa to to. Vse napisano, vse povedano. To, kar trobimo že leto in več. Bravo!

pred 15 urami je Alex napisal:

Irak...slej kot prej bo to res. 😉

Tudi nekateri najbolj zadrti anti-ce že veselo stojijo v dolgi vrsti z dvignjenim rokavom.Čakajo po par ur, da bi končno lahko dobili svojo dozo. 😊

 

Tudi zadnji Slovenec bo nekoč rekel "Nema nas više". Saj poznamo ta vic, a ne. :D

 

pred 2 urama je Alex napisal:

Včeraj sem gledal Okornov film "Covid mi je vzel šest mesecev življenja". Zelo dobro narejen dokumentarni film. Škoda, da ga niso  naredili že prej. Bi bilo veliko manj škode narejene z strani anticepilcev. Sedaj da bo to marsikaterega skeptika glede koronavirusa pognalo v vrsto za cepljenje. 😉

 

Ja ja, dejmo furat enostransko propagando dalje. 

"Mein kampf" je bil tudi obvezno čtivo nekoč. 

 

Sedaj pa čakam, da mi še 99% folka pove, kako je lepo preživel v karanteni ob gledanju Netflixa. 

Pa tudi onega, kjer govorijo pohabljeni od cepiva. Aja ne, teh ni.

 

  • Všeč 3
  • Jezen 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker se je zopet omenila Italija.

Brat se je vceraj vrnil iz Italije, bolj natancno iz Cueno. Tja je k sorodnikom peljal tasco in vmes sel se malo okrog.

 

No kolikor je povedal in je videti iz slik .... ni mask, ni preverjanja, ni nobene panike sploh 🤷‍♂️

 

V benetkah za na on stolp dobis prov njihova masko (FFP2) toj pa naceloma to.

  • Všeč 3
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 hour ago, Bossek said:

Ker se je zopet omenila Italija.

Brat se je vceraj vrnil iz Italije, bolj natancno iz Cueno. Tja je k sorodnikom peljal tasco in vmes sel se malo okrog.

 

No kolikor je povedal in je videti iz slik .... ni mask, ni preverjanja, ni nobene panike sploh 🤷‍♂️

 

V benetkah za na on stolp dobis prov njihova masko (FFP2) toj pa naceloma to.

Moja izkusnja obiska gradu Miramar je, da ti pred vstopom v muzej izmerijo temperaturo, potem skenirajo qr kodo ter seveda obvezno razkuzevanje rok in maska.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

14 hours ago, canyon said:

a si ziht da je ljudem v drugih drzavah cist super z ukrepi ... bom jutr se kej vec objavu od posnetkov pa clankov kaksni protesti se dogajajo drugod  

zdele bom pa nalepu sam tega k naj bi se zaceu 27.9.

FB_IMG_1632516504757.thumb.jpg.f65a7c9930eee07e9efd8ce375921b68.jpg

 

A tist protest v Avstriji je ze bil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nemčija nas je že uvrstila med visokorizične države glede kovida in odsvetujejo obisk. 

Počasi bodo sledili tudi ostale okoliške  države. Potem se bomo lahko držali za rokce, cepljeni in necepljeni, in prepevali skupaj kako lepo pesmico. 🎵🎵🎸

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bini mislm da se tvoja nqpoved uresnecuje ...

FB_IMG_1632577383627.thumb.jpg.696c79b5bfaa65ccfa79967169937e8d.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
  • Hvala 1

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je canyon napisal:

@Bini mislm da se tvoja nqpoved uresnecuje ...

FB_IMG_1632577383627.thumb.jpg.696c79b5bfaa65ccfa79967169937e8d.jpg

He, He, canyon

Je treba vse prilepiti ne samo, kar ti paše. Zadnji odstavek je važen. 😉

Screenshot_20210925-171536__01__01.thumb.jpg.353c216f9eb4120a52f5c8eabfb3a6ae.jpg

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.