Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Kdo dela v Luki v Trstu je vsem nam na obali jasno. So včeraj vprašali glavnega sindikalista v Luki Trst, zakaj in kdaj bodo protestirali. In je spodaj pod modelom  pisalo Dario Babich (Darijo Banich. Se pravi, naše gore list. Vprašajo še enega, ki je prišel ravno takrat mimo za mnenje in zopet spodaj napis Fabio Stepancich (Fabio Stepančič). Pa še Stefano Puzzer. - (Pucer po naše) 😄

Glej ga zlomka, zopet en ezolo iz Istre. Pa so se obrnili na tovornjakarji, ki je ravno čakal za v Luko, drugače pa redno zaposlen v Luki Trieste. 

In pod njim romunsko ime in priimek. Tako, da so "naši" in balkanski  anticepilci tudi čez izgleda, zelo dejavni. 🤗 Najprej pri nas delajo nerede, sedaj pa še čez. V nobeni Luki v Italiji ni problemov, samo v Trstu, kjer je 90% zaposlenih iz Balkana, Slovaške, Poljske in Madžarske so. 😉

Popravljeno od Alex
  • Všeč 1
  • Ni všeč 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Sedaj pa razumem. :)

slika.png.b8ead0247ec9a2501c95322eabc96df5.png

 

Me veseli, da razumeš. Jaz pa žal ne tele slike.

 

Je pa imela policija včeraj nove ukrepitve, direkt iz šnelkursa v Tacnu:

 

image.png.72e2030ebc1bcb39bcc880310179f603.png

 

image.png.beab26befe6b3fb6da71ce50e78eef66.png

  • Haha 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

5-obala.jpg
WWW.REGIONALOBALA.SI

V Domu starejših Logatec je bilo prejšnji teden 45 od skupno 159 stanovalcev...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva debata .... za moje pojme dobri argumenti zakaj se nas velik odstotek ljudi noče cepit in se tudi nebo šlo cepit ...

 

 

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wow, Norma pa preseneča, končno nekaj pametnega iz njenih ust. Pomoje se prvič v življenju strinjam z njo, kar sem še do prekratkim mislil, da to ne bo nikoli mogoče.

 

Če se bomo hoteli kadarkoli znebiti takozvane pandemije, bo potrebno celjenim natakniti maske nazaj in jih na 2 dni testirati. S tem, ko hodijo naokoli brez omejitev, samo trosijo virus dalje in s tem podaljšujejo krizo.

 

245245233_349367066874774_5346300159067391297_n.thumb.jpg.7682ea1de0d35ce7d753d5c1930c88d2.jpg

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Bini said:

Glej 💉se bo treba😁

to si sam ti reku .... use kar je treba je samo umret, use ostalo je opcija in odločitev ....mene pa silu nebo noben v nekaj kar jaz osebno nočem .... pa pika amen

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je canyon napisal:

to si sam ti reku .... use kar je treba je samo umret, use ostalo je opcija in odločitev ....mene pa silu nebo noben v nekaj kar jaz osebno nočem .... pa pika amen

Prav imaš,odločitev je samo tvoja👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Pravi dog čas je tukaj....😊


A ni tvoj prijatelj Alex rekel, da je ta tema neumna? Pa se nekdo je napisal, da zakaj sploh je taka tema na mazda forumu…? 
 

Izgleda se nekateri prav veselo trudite, da bi ta forum cisto “zjebali”… Najdite si peskovnik za taksna podjebavanja in provokacije drugje …

 

Ali bo treba res tako, kot na drugih forumih, uvesti strozje moderiranje… in taksne osebke banat? Ali si res to zelite? Jaz ne… najdite si potem nekoga drugega za “jebat v glavo”…

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Jest napisal:


A ni tvoj prijatelj Alex rekel, da je ta tema neumna? Pa se nekdo je napisal, da zakaj sploh je taka tema na mazda forumu…? 
 

Izgleda se nekateri prav veselo trudite, da bi ta forum cisto “zjebali”… Najdite si peskovnik za taksna podjebavanja in provokacije drugje …

 

Ali bo treba res tako, kot na drugih forumih, uvesti strozje moderiranje… in taksne osebke banat? Ali si res to zelite? Jaz ne… najdite si potem nekoga drugega za “jebat v glavo”…

Ok👍Sem te razumel kaj hočeš povedat. Ni problema ne bom se več hecal na tak način,da bo mir v hiši.👍 Če sem slučajno koga užalil ni bilo namerno ampak v hecu.....👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Binisi popolnoma isti hinavec kot @Alexsem nekaj časa imel še neko upanje da si boljši pa vidim da si isti g.....

Kar se pa tiče 💉pa bom vse odmerke z veseljem prepustil tebi , mogoče ti pa le kateri tisto možgansko celico prebudi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je robertk6 napisal:

@Binisi popolnoma isti hinavec kot @Alexsem nekaj časa imel še neko upanje da si boljši pa vidim da si isti g.....

Kar se pa tiče 💉pa bom vse odmerke z veseljem prepustil tebi , mogoče ti pa le kateri tisto možgansko celico prebudi

🤪 😬sem raje zbrisal, kar sem napisal, ker ta ni vreden omembe. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je robertk6 napisal:

@Binisi popolnoma isti hinavec kot @Alexsem nekaj časa imel še neko upanje da si boljši pa vidim da si isti g.....

Kar se pa tiče 💉pa bom vse odmerke z veseljem prepustil tebi , mogoče ti pa le kateri tisto možgansko celico prebudi

Ne vidim nobenega problema če tako misliš a ti povem,da se precej motiš in mi je žal,da je tako.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Bini napisal:

Ne vidim nobenega problema če tako misliš a ti povem,da se precej motiš in mi je žal,da je tako.

Bini, nima smisla se ukvarjati s tem  provokatorjem. Pri drugih je še nekaj upanja, ta je pa izgubljeni slučaj. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem izgubljen slučaj??? Kaj sta pa potem vidva?? Tema se je kao cenzurirala ampak vidva pač ne moreta iz svoje kože in začenjata provocirat drugje. Ko vama nekdo lepo napiše da tema Gume nima nič v zvezi z corono in če je to vajin vrhunec se pojdita pogovarjat na ZS potem je ta najslabši vidva pa najboljša. Bini za tebe sem pa tisto napisal , ker po tistem kar si napisal v tej temi ( da se je treba malo ohladit in vse malo opustit, potem ko @Jestdvignilo dekl) sem imel občutek , da to resno misliš. Ampak ne zdržal si le pol dneva , ko si začel v drugi temi dajat povod da se @Alexoglasi in spet doživlja svoje vrhunce. Zdaj če to ni hinavsko potem res ne vem kaj je. Za Alexa itak vem da je to da lahko tukaj izraža svoje mnenje vrhunec njegovega dneva , ker v realnosti če med normalnimi ljudmi stresaš take neumnosti te slej ali prej kdo prizemlji, razen seveda če je obdan z samimi pacienti kova kot je on. 

Ker pa kot vesta pregovor pravi pametnejši odneha , bo tole moj zadnji zapis tak da le imejta svoj peskovnik in se lepo dopolnjujta naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je robertk6 napisal:

Jaz sem izgubljen slučaj??? Kaj sta pa potem vidva?? Tema se je kao cenzurirala ampak vidva pač ne moreta iz svoje kože in začenjata provocirat drugje. Ko vama nekdo lepo napiše da tema Gume nima nič v zvezi z corono in če je to vajin vrhunec se pojdita pogovarjat na ZS potem je ta najslabši vidva pa najboljša. Bini za tebe sem pa tisto napisal , ker po tistem kar si napisal v tej temi ( da se je treba malo ohladit in vse malo opustit, potem ko @Jestdvignilo dekl) sem imel občutek , da to resno misliš. Ampak ne zdržal si le pol dneva , ko si začel v drugi temi dajat povod da se @Alexoglasi in spet doživlja svoje vrhunce. Zdaj če to ni hinavsko potem res ne vem kaj je. Za Alexa itak vem da je to da lahko tukaj izraža svoje mnenje vrhunec njegovega dneva , ker v realnosti če med normalnimi ljudmi stresaš take neumnosti te slej ali prej kdo prizemlji, razen seveda če je obdan z samimi pacienti kova kot je on. 

Ker pa kot vesta pregovor pravi pametnejši odneha , bo tole moj zadnji zapis tak da le imejta svoj peskovnik in se lepo dopolnjujta naprej.

Kamot.... 👍

Kakor hočeš... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

13. in 14.10.2021. Če gledaš moder podatek, kjer je navedena številka polno cepljenih ljudi, bi človek rekel, da se ljudje odcepljajo. 😁

 

 

FB_IMG_1634318017672.jpg.c480b1cdaf827c5a16e8889bed4d714e.jpg

 

FB_IMG_1634318023433.jpg.cc1bc845c89f388ab90eb852b0c8b517.jpg

 

V Avstraliji se pa nekaj dogaja. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah to pa ne.. politiki so pa ja pošteni in zaupanja vredni. Da bi koga podkupovali lobisti ali pa celo farmacevti - a dej no dej. Pa kakšna antivakserska teorija zarote pa je to. 🤪

 

 

Aja, a zdaj že znajo ločit v testiranjih korono in gripo? Mislim, kot kaže da ja, ker gripa, ki je lani čudežno "izginila" je zdaj spet v polni akciji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.