Skoči na vsebino

Cepljenje - Korona in vse ostalo.


Boss

Priporočeno sporočilo

Meni je zgodba zelo preprosta in enostavna. Nikol ne bo prav in zmeraj se najde nekaj kar pac ni ok.

 

Alex vs. Boss (jebat najbol sta zagreta) :

- cepivo deluje / ne deluje poglej okuzene v izraelu

- cepivo deluje evo bolnice / ne deluje ni napisal umrlih

- cepivo je varno / ni odobreno in je poskusno

- sedaj je odbreno / so podkupil da so odobril

- xxx / yyy

- ... / ...

 

Pac nikol se ne bo prislo skupaj ne glede na vse podatke vse clanke vse strani vse kar pise. Vsak bo zagovarjal svoje in toj to. 

 

Zakaj avtor ni navedel umrlih nimam pojma, mogoce ni podatka? Naceloma je pa napisal vse formule in ce so v excelih podatki se komot tudi to izracuna? 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bossek napisal:

Meni je zgodba zelo preprosta in enostavna. Nikol ne bo prav in zmeraj se najde nekaj kar pac ni ok.

 

Alex vs. Boss (jebat najbol sta zagreta) :

- cepivo deluje / ne deluje poglej okuzene v izraelu

- cepivo deluje evo bolnice / ne deluje ni napisal umrlih

- cepivo je varno / ni odobreno in je poskusno

- sedaj je odbreno / so podkupil da so odobril

- xxx / yyy

- ... / ...

 

Pac nikol se ne bo prislo skupaj ne glede na vse podatke vse clanke vse strani vse kar pise. Vsak bo zagovarjal svoje in toj to. 

 

Zakaj avtor ni navedel umrlih nimam pojma, mogoce ni podatka? Naceloma je pa napisal vse formule in ce so v excelih podatki se komot tudi to izracuna? 

Bravo. Si zadel bistvo vsega tega kreganja tu v tej temi. 

Ne pridemo skupaj, pa da razglabljamo še mesec dni. 

Kot sem napisal, vsak ve zase, kaj je najbolje. Kdor razmišlja s svojo glavo in trezno se bo šel cepit ne glede na FB mnenja in objave, drugi pa ne, četudi zberemo najboljše znanstvenike, doktorje znanosti in virologe na kupu, da jim naredijo predavanje. 

Vedno si predstavljam sliko tistega modela, ki miži in ima z rokami pokrita ušesa. Ni, ni. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto danes je sveži podatek,da večina hospitaliziranih za kovid so necepljeni samo en je bil cepljen.....😁To pove vse.....:nevem:

Ma kaki spet lažejo,da bi prepričali folk,da se cepi ( kontra argument,saj veste od koga) :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

Eto danes je sveži podatek,da večina hospitaliziranih za kovid so necepljeni samo en je bil cepljen.....😁To pove vse.....:nevem:

Ma kaki spet lažejo,da bi prepričali folk,da se cepi ( kontra argument,saj veste od koga) :vskalo:

Res je... Pa bo spet pametovanje s strani anticepilcev, da je vse to laž. Pa jih razumi, če moreš. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ne rabiš razmišljat s svojo glavo, da se greš cepit. Ker to itak vsi govorijo povsod, še plakate imaš ob cesti in reklame na tv,.... In še in še. Že od vsega tega bombardiranja se jih je šlo že veliko cepit..

Poslano z mojega SM-G780F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani



Bravo. Si zadel bistvo vsega tega kreganja tu v tej temi. 
Ne pridemo skupaj, pa da razglabljamo še mesec dni. 
Kot sem napisal, vsak ve zase, kaj je najbolje. Kdor razmišlja s svojo glavo in trezno se bo šel cepit ne glede na FB mnenja in objave, drugi pa ne, četudi zberemo najboljše znanstvenike, doktorje znanosti in virologe na kupu, da jim naredijo predavanje. 
Vedno si predstavljam sliko tistega modela, ki miži in ima z rokami pokrita ušesa. Ni, ni.


Dejstvo je, da če ti neb podjebaval z vsako objavo, bi bilo vse ok tu. Valda to izzove celo verižno reakcijo potem.
Jaz se nimam sicer namena z nobenim kregat, mi je dosti bolj všeč neka normalna komunikacija.

Tukaj se objavlja objave, ki jih MSM mediji ne objavijo in lahko potem ob njih diskutiramo. Seveda za in proti. Mene nasprotno mnenje ne moti, če ima vsaj nek smisel, A NE.

Smešno mi je pa najbolj to, ko Boss napiše cel spis smiselnih in logičnih zaključkov, brez prcanja in Alex napiše kako si predstavlja tipa, ki miži in ima pokrita ušesa. To je ta odgovor, ki si ga v taki temi najbolj želiš oz. ga gledaš iz dneva v dan.

Ampak jutri je nov dan.


Sent from my SM-G980F using Tapatalk

  • Všeč 5
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

Kdor razmišlja s svojo glavo in trezno se bo šel cepit ne glede na FB mnenja in objave, drugi pa ne, četudi zberemo najboljše znanstvenike, doktorje znanosti in virologe na kupu, da jim naredijo predavanje

Vedno si predstavljam sliko tistega modela, ki miži in ima z rokami pokrita ušesa. Ni, ni. 😊

 

Ej pa to že ves čas razlagamo, da naj najboljši epidemiologi, virologi, infektologi dobijo možnost se soočijo in naj vsak pove kaj misli o virusu, cepivih, itd. Tega NI, vsaj v MSM-jih ne dovolijo takih soočanj. Politika ne dovoli, farmacija se spravlja na objave recimo na YT-ju, da potem dobijo fact check in kamalu tudi brisanje, ker ne razmišljajo tako kot pravi režimska stroka. Ne polagajo nam čistih kart na mizo, zato pa je toliko skepse in zato nastajajo tudi teorije zarote. In mnogo o teh se na koncu izkažejo, da niso in da je v bistvu teoretik zarote ravno tisti, ki je trdil kontra.

  • Všeč 3
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je SpEkTr napisal:

Pa sej ne rabiš razmišljat s svojo glavo, da se greš cepit. Ker to itak vsi govorijo povsod, še plakate imaš ob cesti in reklame na tv,.... In še in še. Že od vsega tega bombardiranja se jih je šlo že veliko cepit..

 

No s tem si zadel bistvo, ne rabiš razmišljat s svojo glavo, sej bodo drugi namesto tebe, ker oni ziher vedo kaj je najboljše zate in ti seveda  želijo le in samo najboljše - sami filantropi in humanitarci z visokim zavedanjem empatije. Ti samo greš in brez vprašanja narediš kakor ti ukažejo in zraven si še ponosen, kako si se sam modro odločil. :bravo:

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Res je... Pa bo spet pametovanje s strani anticepilcev, da je vse to laž. Pa jih razumi, če moreš. 🤔

 

No kako pa ti temu rečeš?

 

cepiva:

- v decembru 2020 razlagajo, da je cepivo končno tu in da je to rešitev epidemije, ker če ga ne bi imeli bi trajala epidemija do aprila 2021 (izjava by Twito)... epidemija je še vedno tu in smo v novem valu

- izjava na začetku cepljenja, da cepivo povzroči imunost in kdor se bo cepil je rešen... cepivo na povzroča imunosti, še več potrebni so/bodo poživitveni odmerki, eni pravijo da vsako leto ali celo na pol leta.

- prvotna izjave so govorile, da cepljeni ne zboli več za kovidom... danes vemo da ni tako in da lahko še vedno zboliš

- cepljeni ščiti vse okoli sebe saj ne širi okužbe... danes je znano in podano je priznanje stroke, da tudi cepljeni še vedno lahko širijo virus

- cepiva so popolnoma varna... EMA in drugod po svetu pa verjetno tko mal za hec zbirajo podatke o stranskih učinkih in smrtih. Na območju EU je 20.000 umrlih po cepljenju - podatek najdeš na EMA spletnih straneh.

- najprej so govorili o 60% precepljenosti, da bo dovolj, ker taka precepljenost v večini ostalega uspešnega cepljenja zadosti in onemogoči širjenje bolezni. Kmalu je cifra skočila na 70%, nato na 80%, zdaj pa pravijo 90% ali celo 95%. Nekdo se tukaj fejst heca

- cepljeni bodo lahko hodili naokoli tako kot pred epidemijo... ne, še vedno morajo nostit maske, zbiranje je omejeno, kazat mora prepustnico tako kot za časa okupacij.

- cepiva so varna za otroke in nosečnice... kako, če niso testirana na njih in tudi na nosečnicah ni dovoljeno, sploh pa je premalo časa preteklo, da bi sploh ugotovili stanje

 

a naj nadaljujem?

 

Kaj temu torej ti praviš? A je to laž al je to alternativna resnica? A je mogoče stroka čist nesposobna, da ne ve nič o cepivih in 1x daje take izjave, naslednjič popolnoma drugačne. Odločit se moraš, al je to laž al je pa ogromno neznanje. Sej ne vem kaj je hujše.

pred 7 urami je Alex napisal:

Ker nima veze ta podatek? 😉🤔

Hmmm ja, mi pa že leto in pol zaradi tega podatka in v svrho reševanja življenj, zapiramo družbo, zadolžujemo državo...itd. Pa praviš, da je nepomemben. :nevem:

  • Všeč 4
  • Haha 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poleg tega pri vseh teh statistikah in procentih ni neke enotne mere… Ponekod prikazujejo procent precepljenosti vseh drzavljanov, ponekod samo polnoletne, ponekod samo tiste nad 50 let, ki so kao bolj rizicni… ponekod samo enkrat cepljene, ponekod polno cepljene…  Povrh vsega pa bi v te stevilke morali nekako steti tudi tiste, ki so covid prepoleli, ker imajo kakor vem, enak ali podoben status kot precepljeni… Pa tega podatka, koliko je dejansko prebolelih ne najdem v teh stevilkah…

 

dne 21. 8. 2021 ob 17:40 je Boss napisal:

 

Mali popravek... hvala bogu to ni pri meni ampak pri kolegu v njegovi službi. Ne bom napisal v kateri, da ne bo še kake dodatne pizdarije. Bom pa povedal kaj bodo uspeli naredit v naslednjem tednu. Verjetno bi bil za njih najboljš izzid, da bodo na testiranju vsi (cepljeni in necepljeni) negativni in da bo šlo normalno naprej. Edino morajo pazit, da nekdo ne blekne, da so bili v tveganem stiku. :nevem:


Je ze kaj znanega glede razpleta te zgodbe?

pred 10 urami je pob napisal:


 

 


Dejstvo je, da če ti neb podjebaval z vsako objavo, bi bilo vse ok tu. Valda to izzove celo verižno reakcijo potem.
Jaz se nimam sicer namena z nobenim kregat, mi je dosti bolj všeč neka normalna komunikacija.

Tukaj se objavlja objave, ki jih MSM mediji ne objavijo in lahko potem ob njih diskutiramo. Seveda za in proti. Mene nasprotno mnenje ne moti, če ima vsaj nek smisel, A NE.

Smešno mi je pa najbolj to, ko Boss napiše cel spis smiselnih in logičnih zaključkov, brez prcanja in Alex napiše kako si predstavlja tipa, ki miži in ima pokrita ušesa. To je ta odgovor, ki si ga v taki temi najbolj želiš oz. ga gledaš iz dneva v dan.

Ampak jutri je nov dan.


Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

 


S tem se pa popolnoma strinjam… in to sem tudi sam ze veckrat napisal… Ampak nekako naleti na gluha usesa… vcasih se celo pokaze malce upanja, da se bo kaj spremenilo, a se ze naslednji dan spet razblini to upanje… ;(

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkoli obrneš, smo mi pri precejenosti v druščini z Albanijo, Bolgarijo, Slovaško in croatijo. Na dnu. V to druščino tudi spadamo, očitno. Najbolje, da naredimo unijo s temi "razvitimi" državami in smo v španoviji z njimi. Očitno je razvita Evropa daleč pred nami. Aja. Oni v ostali Evropi so vsi zavedeni, zdravniki podkupljeni, samo mi in ta druščina držav smo najbolj pametni v celi Evropi. 😊

Evo, Pob in druščina, to je dejstvo,če že hočete konstruktivno debato. 😉

Sicer je pa, kot sem napisal, to debata šestih, sedmih anticepilcev, ki eden drugega tolažijo in vse druge (cepljene, normalno razmišljujpče) diskreditirajo. Mi nimamo kaj dodajati, ker je vse znano in ne rabimo vleči iz vseh mogočih vetrov dvomljivih  prispevkov in jih lepiti v to temo. Svet je rekel svoje, virus tudi in to je to. Kdor se je cepil, se je cepil in ga ne ne morete prepričati s svojimi"argumenti". 

Kdor se pa ni, se pač ni. To je njegova odločitev. Vsak nosi posledice sam. Noben odvetnik ne bo rešil nič. Pika. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam.... Le odnos enega od teh parih cepcev (ups... "cepilcev" 🤪)... je velikokrat malo prevec provokatorski... in velikokrat bolj na "horuk" brez kaksnih pravih dejstev, ki bi teh sest, sedem "anticepilcev" prepricalo v to, da ima ravno ta eden 100% prav... Tudi, ce se izkaze, da nima prav, bo se vedno trdil, da ima... in ob tem poskusal uzaliti in deskriditirati vse ostale, ki imajo drugacno mnenje ... Drugi "cepilcev" se popolnoma drugace obnasajo in ne zalijo ostalih drugace mislecih in tudi ne provocirajo ter ne vlecejo zgodb iz "naftalina" samo z enim namenom - provokacijo ... 🙄

  • Všeč 3
  • Zmeden 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Jest napisal:

Se strinjam.... Le odnos enega od teh parih cepcev (ups... "cepilcev" 🤪)... je velikokrat malo prevec provokatorski... in velikokrat bolj na "horuk" brez kaksnih pravih dejstev, ki bi teh sest, sedem "anticepilcev" prepricalo v to, da ima ravno ta eden 100% prav... Tudi, ce se izkaze, da nima prav, bo se vedno trdil, da ima... in ob tem poskusal uzaliti in deskriditirati vse ostale, ki imajo drugacno mnenje ... Drugi "cepilcev" se popolnoma drugace obnasajo in ne zalijo ostalih drugace mislecih in tudi ne provocirajo ter ne vlecejo zgodb iz "naftalina" samo z enim namenom - provokacijo ... 🙄

Drugi normalni cepljeni se niti ne spuščajo v debato z vami, ker se jim ne da prepričevati 7 drugih  c*'***v, da bi se cepili. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ne bo drzalo... Se tudi oglasijo... samo ne s taksnim provokatorskim in zaljivim tonom do drugace mislecih... in so vsekakor precej bolj konstruktivni... Vcasih je pa tudi bolje, da se clovek malo vzdrzi in "preskoci" odgovor... ter si misli svoje... Tudi jaz bom spet sel raje malo na OFF... ker nima smisla in zna zadeva spet eskalirat ... 

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

 

 

Zdej pa lahko zaključimo tole - @Jest zalokaj in je. :)

 

Evo...sem... pa da vidimo, ce bo kaj pomagalo 👍 ... zalostno pa je, da je treba zaradi enega osebka ukrepati na tak nacin... :( 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je zaklenil te teme

Odlično, cenzura tudi tukaj... mah, važen da bodo laufale teme o kavicah in pivu z neskončno podobnimi slikicami. Dejansko gre vse v 3PM in v smeri poneumljanja. 😟

  • Všeč 3
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega sem se bal... da bo sedaj "revolt" ... Komot nazaj odklenemo... le ne vem, kako naj enega prepricamo, da neha podjebavat folk z brezveznimi provokacijami? Sam osebno nisem za ban... ker je to brezveze... oz. je potem lahko se vec dela... pa se zamere se pojavijo cisto za brezveze ... :( 

 

Najbolje, da naredimo anketo ... da bo demokraticno :)

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je tema zaklenjena in kot kaže bo tako ostala sem dolžan še ta odgovor.

 

dne 25. 8. 2021 ob 6:27 je Jest napisal:

Je ze kaj znanega glede razpleta te zgodbe?

 

Mi je kolega sporočil, da je bilo vseh 9 v ponedeljek testiranih in dva sta bila pozitivna (en cepljen in en necepljen). Najboljše je bilo to dejstvo, da je tisti necepljeni imel od vseh še najmanj kontakta s primarno pozitivnim sodelavcem. Ker ni imel nobenih niti najmanjših simptomov je šel na lastne stroške ponovit test v sredo in s tem tudi kršil karanteno. Test je bil negativen, tako da je bilo še manj jasno.

 

Ker je bilo že vse tako zapleteno, se je njihov šef, ki je očitno dovolj brihten, odločil, da imajo odobreno delo od doma (čeprav po načinu dela sploh ne morjo izvajti dela od doma) in polno plačo ter, da ni treba nikomur na bolniško pa še vedno bodo v karanteni vsi trije tako necepljeni kot oba cepljena, čeprav slednjima dvema ne bi bilo treba po uradnih dohtarskih razlagah.

 

Na koncu je vse skupaj prepuščeno presoji posameznikov, da se odločijo kako ukrepat v boju proti zmanjšanju širjenja virusa, ko si recimo pozitiven na testu.

 

  • Všeč 2
  • Zmeden 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je odklenil te teme

Smo se danes uspešno vrnili iz dopusta. Zdravi.

Na meji nismo imeli testov, tako da smo fasali karanteno, katere pa nismo podpisali, pač pa smo zahtevali, da nam jo pošljejo po pošti domov. Vseeno pa ti skupaj z osebnimi dokumenti v roke  porinejo list, brez glave in žigov, kjer na njem piše, da se podpisani strinja pogoji karantene. Ker dokument ni podpisan, se moram malce pozanimati, kaj to pomeni - sploh, če po pomoti teh papirjev ne prevzamem, ko jih poštar pripelje (če sploh bodo pripočeno poslani).

 

Lahko ima zdrav človek slabo vest pri neupoštevanju karantene?:whatever:

 

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je pob napisal:

Smo se danes uspešno vrnili iz dopusta. Zdravi.

Na meji nismo imeli testov, tako da smo fasali karanteno, katere pa nismo podpisali, pač pa smo zahtevali, da nam jo pošljejo po pošti domov. Vseeno pa ti skupaj z osebnimi dokumenti v roke  porinejo list, brez glave in žigov, kjer na njem piše, da se podpisani strinja pogoji karantene. Ker dokument ni podpisan, se moram malce pozanimati, kaj to pomeni - sploh, če po pomoti teh papirjev ne prevzamem, ko jih poštar pripelje (če sploh bodo pripočeno poslani).

 

Lahko ima zdrav človek slabo vest pri neupoštevanju karantene?:whatever:

 

:vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je pob napisal:

Lahko ima zdrav človek slabo vest pri neupoštevanju karantene?:whatever:

 

Verjetno glih ene tolk, kot pozitiven, ki zaradi izpolnjevanja PCT veselo okrog skače brez omejitev.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je ta tema zopet odprta? Saj je prav tako. Ne glede na rezultat ankete sam menim , da ne smemo omejevati svobode govora in različnosti. Upam, da bo kulturen dialog od sedaj naprej s strani vseh. :cheers:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

15 hours ago, pob said:

Smo se danes uspešno vrnili iz dopusta. Zdravi.

Na meji nismo imeli testov, tako da smo fasali karanteno, katere pa nismo podpisali, pač pa smo zahtevali, da nam jo pošljejo po pošti domov. Vseeno pa ti skupaj z osebnimi dokumenti v roke  porinejo list, brez glave in žigov, kjer na njem piše, da se podpisani strinja pogoji karantene. Ker dokument ni podpisan, se moram malce pozanimati, kaj to pomeni - sploh, če po pomoti teh papirjev ne prevzamem, ko jih poštar pripelje (če sploh bodo pripočeno poslani).

 

Lahko ima zdrav človek slabo vest pri neupoštevanju karantene?:whatever:

 

Kako ves da si zdrav, ce se nisi testiral? Jaoo kera kategorija folka neverjetno

  • Všeč 3
  • Haha 2

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.