Jump to content

Kava

Create short link


Recommended Posts

Posted

Kaj si vozu po regionalni? hihi hehe 😆🤪

  • Haha 2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Posted (edited)

in to na isti lokaciji! sam pri drugi mizi

Edited by Tilen5
  • Haha 3

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Posted
pred 11 minutami je Tilen5 napisal:

in to na isti lokaciji! sam pri drugi mizi

In drug dan.... 😊😂

  • Haha 1
Posted
pred 20 urami je Tilen5 napisal:

in to na isti lokaciji! sam pri drugi mizi

Bo Bini povedal, če je kaka luštna kelnerca tm, da skoz na isti lokaciji kavo pije 😛 

  • Like 1
  • Haha 2

 

 

Posted
pred 6 urami je MazdaBoy napisal:

Bo Bini povedal, če je kaka luštna kelnerca tm, da skoz na isti lokaciji kavo pije 😛 

Prestar sem za take mlade, paše pa očem.... ?zmeden?

  • Like 1
Posted

IMG_3309.jpeg

  • Like 4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Posted

Jaz sem glih eno Tajsko kavico si naredu danes :)

  • Like 1

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Posted
dne 19. 8. 2024 ob 9:01 je Bini napisal:

DolceGusto.... 😋

Sem pa danes dal AC malo fraj... 😊😉

IMG_20240819_085425.jpg

Jaz tudi...aja-napačna tema😂🤣...malo pa moram trollati😆 

 

In kako si do sedaj zadovoljen z "mickama"?

IMG_20240908_163629.jpg

  • Like 2
Posted

Micike so TOP. :jupiii: Se pa ne matrajo preveč, ker imam dobro izolacijo🤗, Zdaj še sam položnico čakam, da vidim kaka bo razlika.. 🤔

  • Like 2
Posted

5kg kave kupljene

 

20240912_142244.jpg

  • Like 2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Posted

Evo jaz pa z novo beštijo, povsem avtomatik, tudi za napitke z mlekom

 

Zaznavanje zrn, personalizirana konfiguracija kofetov na profil, dvojna čaša za kavna zrna (pri čemer lahko v izi menjaš eno z drugim), v izi dostop do mlinčka za čiščenje,...

 

V igri je bil še philips 5500, ampak res edini plus mi je bil tam posodica za mleko, ker nima notr "slamice", po kateri se mleko pozavga - tale pa ima ločeno slamico, ker upari mleko "on the fly", ampak se jih da naročit za 5 eur na amazonu kot nadomestek, tako da se ne sekiram; sem naredil precej raziskav in sta bila ta2 praktično edina top notch

 

Ker sem pa imel še okrogel bd, je pa najboljše to, da sem ga dobil kot darilo :jupiii: bo lep spomin, ni kaj

 

Res prava petarda, espresso je odličen, priporočam

 

 

 

 

Posnetek zaslona 2024-09-12 164855.png

  • Like 4
Posted

Vreme za spat....

 

20240914_172912.jpg

  • Like 2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.