Skoči na vsebino

Vrtičkarji


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 32 minutami je Shrek napisal:

Pa je še čebula v zemlji 💪

Jaz sem danes še česen in nadzemno kolerabo v zemljo ruknil.

Še krompir in sadike čakajo. 

Najverjetneje bom počakal do maja🤔

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj je na vrtu pasal še PIR danes bo samo še ČAI......🥴😉

Jaz sem pa prefrezal vrt že pred mescom dni,tako da je zemlja že parkrat premrznila in je TOP za sajenje in saditev.....👌 To zadnje pri nas počne nežnejši spol.....😁😊😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Slivka napisal:

Sem snel rolbo za sneg, jo opral, očistil, podmazal, porinil v kot in pokril. Zdaj je priklopljena freza in danes popoldan se lotim.

 

IMG_20230414_060833541.jpg

 

A, je## ga...

 

A ko sem jaz rekel, da vi gor v rovtah ne rabite sploh montirati letnih gum, si se smejal. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 13 urami je Shrek napisal:

Kosilnica laufa u nulo...

Samohodna in laksarca...

Danes pa jst na vrsti. Košnja je v polnem teku. Potem še malo na vrt in sledi gril & pive:jupiii::punk:

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mlado jablano; ki ima (naj bi imela) plodove tudi zno3 rdeče, ne le zunaj. Bomo videli ali bo letos že kakšno jabolko na njej. :)

IMG_20230507_102452.jpg

IMG_20230507_102503.jpg

IMG_20230507_102543.jpg

  • Všeč 2
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 8. 5. 2023 ob 0:03 je Mraušk Mčk napisal:

A sadjevec je iz plodov teh jablan tudi rdeč?

Bom poročal, če pridemo kdaj do te faze, kot reče DonFelipe, treba je POROČAT :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kej kosimo? Jaz sem prvič menjal olje v kosilnici, klasika B&S SAE 30. Potem pa izkoristil popoldansko vreme in šel v akcijo, ker sem imel že tako visoko travo, da ni šlo čez :D em dal dol ščitnik pa se je isto zabijal zarad mokrote.


Laksarco v roke in gasa, vse kar ponavadi pokosim z obično + še ene kar nekaj strmine, ki je čudovito drsela. Glede na uro naj bi porabil 1856 kalorij in 165 minut, kar se mi zdi za 4 are odličen rezultat. Pa še žgal sem ga ko norc, da me tema ne prehiti. Dans pa pač desna roka mal počiva  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.