Skoči na vsebino

Korona - Covid-19


Bini

Priporočeno sporočilo

pred 17 minutami je Alex napisal:

Edino to zamerim pri ukrepih, da je dovoljeno prehajanje regij zaradi "del in vzdrževanja" na objektih zunaj svoje regije. Kar v prevodu pomeni, da lahko tisti, ki so bolj premožni in imajo kak vikend kje hodijo okoli vsi mi ostali pa ne. Pravilno bi se moralo glasiti

"Ni izjem". 

Hm.... Ampak... Zakaj je problem v temu, da gre nekdo iz "x" obcine v enako okuzueno "y" občino? Problem so druženja, ko je veliko ljudi na majhnem (zaprtem?) prostoru.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Hm.... Ampak... Zakaj je problem v temu, da gre nekdo iz "x" obcine v enako okuzueno "y" občino? Problem so druženja, ko je veliko ljudi na majhnem (zaprtem?) prostoru.

 

 

Zato, ker potem to izgleda tako, da tej ljudje ne "vzdržujejo" ničesar ampak se družijo na piknikih in se gužvajo v kafičih in zaprtih prostorih.  Če bi res bili vsak na svojem vikendu ne bi imel nič proti. To so le izgovori. Vsak se v tem trenutku lahko rekteira v domačem kraju. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

Zato, ker potem to izgleda tako, da tej ljudje ne "vzdržujejo" ničesar ampak se družijo na piknikih in se gužvajo v kafičih in zaprtih prostorih.  Če bi res bili vsak na svojem vikendu ne bi imel nič proti. To so le izgovori. Vsak se v tem trenutku lahko rekteira v domačem kraju. 

Ja, saj pravim; naj se prepovejo druženja v  skupinah, kafiči so itak zaprti, pikniki prepovedani...

 

Isti šmorn je a gre nekdo na sprehod po domači regiji ali pa v drugo regijo. 

 

Kar se tiče vzdrževanja vikendov ipd; jaz bi dal tako,da greš lahko 1x za 12ur,da si porihtas stvari.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 34 minutami je Nejc1986 napisal:

Ja, saj pravim; naj se prepovejo druženja v  skupinah, kafiči so itak zaprti, pikniki prepovedani...

 

Isti šmorn je a gre nekdo na sprehod po domači regiji ali pa v drugo regijo. 

 

Kar se tiče vzdrževanja vikendov ipd; jaz bi dal tako,da greš lahko 1x za 12ur,da si porihtas stvari.

Pri nas  na obali so kafiči in oštarije še vedno vsi odprti. 

Čeprav se prej zaprejo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Pri nas  na obali so kafiči in oštarije še vedno vsi odprti. 

Čeprav se prej zaprejo. 

Aaa,tocno... Ok,to pa potem razumem. Sem pozabil,da so na obali še odprti, ker ne spada pokrajina med rdece.My bad.

 

Skratka; sprašujem se o smiselnosti prepovedi prehajanja med rdečimi pokrajinami. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Nejc1986 napisal:

Aaa,tocno... Ok,to pa potem razumem. Sem pozabil,da so na obali še odprti, ker ne spada pokrajina med rdece.My bad.

 

Skratka; sprašujem se o smiselnosti prepovedi prehajanja med rdečimi pokrajinami. 

Jaz pa lahko grem dol na obalo a kaj ko ne vem gdo bi hotel z mano kaj popit ko imam CE tablico, mogoče @Alex :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Bini napisal:

Jaz pa lahko grem dol na obalo a kaj ko ne vem gdo bi hotel z mano kaj popit ko imam CE tablico, mogoče @Alex :whatever:

Kdaj prideš? Mi stari borci se znano pazit. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je Alex napisal:

Kdaj prideš? Mi stari borci se znano pazit. 😉

Ne vem točno,naj bi bilo jutri če ne bo odpovedan pregled v Valdoltri,ker se nekaj zapleta,pokličem če pridem in gdaj.:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Bini napisal:

Ne vem točno,naj bi bilo jutri če ne bo odpovedan pregled v Valdoltri,ker se nekaj zapleta,pokličem če pridem in gdaj.:bravo:

Ok.. bomo ruknili enga kratkega... baje, da pomaga proti koroni. 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri se ne... ker bo menda jutri sele v uradnem listu... tako da zacne veljati sele v soboto ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je Bini napisal:

Gostilne vam jutri tako zaprejo, žav. :nevem:

Saj če sem iskren je kar prav. Ne bo imel folk kje pit in jest in ne bo nikjer nobenega. Končno bo mir. 🤗

pred 14 minutami je Boss napisal:

Bravo primorci pa je tudi vam ratalo v družbo rdečih. Bolje zadnji kot nikoli, a ne? 😉

V bistvu tehnično gledano je sama obala 132/100000.Žena ima čas in dela  statistiko. Mi bi bili še vedno oranžni. 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ne ne... rdeči ste... sej vem da te to jezi ampak, če nas Twito jebe vse, ne vem zakaj bi vi pa bli izjema.

 

Drugač pa ... če bodo na tak način testiral imamo lockdown do maja 2021. Če pa bodo spremenili način bo pa kar naenkrat se situacja izboljšala in bodo lahko spet s frčoplani zmago slavili. Če ne bodo uni iz Aviana hotli bodo pa tud domači balonarji dobri, lohk pa tudi klesarji naredijo en zmagoviti krog.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa zaradi morebitne skode... Cvetlicarne imajo ravno v tem casu obdobje, ko naredijo dalec najvec prometa... In robo so morale ze narociti ali pa jo celo ze imajo...

 

Za ravoz hrane pa je cisto prav, da je izjema... Bolj, kot pa, da so pri hotelih izjema protokolarne, diplomatske in poslovne nocitve...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Jest napisal:

To je pa zaradi morebitne skode... Cvetlicarne imajo ravno v tem casu obdobje, ko naredijo dalec najvec prometa... In robo so morale ze narociti ali pa jo celo ze imajo...

 

Za ravoz hrane pa je cisto prav, da je izjema... Bolj, kot pa, da so pri hotelih izjema protokolarne, diplomatske in poslovne nocitve...

Ok,razumem , da imajo cvetličarji največ prometa v teh tednih in da je škoda,da gredo naročene rože v smeti... Ok,recimo...

 

Ne razumem pa zakaj bi bila dostava hrane v nočnem času življenjskega pomena.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Nejc1986 napisal:

Ok,razumem , da imajo cvetličarji največ prometa v teh tednih in da je škoda,da gredo naročene rože v smeti... Ok,recimo...

 

Ne razumem pa zakaj bi bila dostava hrane v nočnem času življenjskega pomena.

Kako da ne? Ob 21.uri moramo bit vsi doma. In kaj delajo ljudje, ki ne morrejo več hoditi po oštarijah in okoli.?Seksajo. In potem si zaželijo pizze. 

pred 7 urami je Boss napisal:

a ne ne... rdeči ste... sej vem da te to jezi ampak, če nas Twito jebe vse, ne vem zakaj bi vi pa bli izjema.

 

Drugač pa ... če bodo na tak način testiral imamo lockdown do maja 2021. Če pa bodo spremenili način bo pa kar naenkrat se situacja izboljšala in bodo lahko spet s frčoplani zmago slavili. Če ne bodo uni iz Aviana hotli bodo pa tud domači balonarji dobri, lohk pa tudi klesarji naredijo en zmagoviti krog.

Po moje se bodo ukrepi  še stopnjevali,če ne bo učinka v tednu-desetih dnevih. Mi je pa smešno, kako se sedaj Italijani bojijo priti k nam. Večinoma samo do prve pumpe in gas nazaj. V prvem valu korone je bilo pa ravno obratno, ko se mi nismo upi k njim, ko so bile meje  še odprte. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Kako da ne? Ob 21.uri moramo bit vsi doma. In kaj delajo ljudje, ki ne morrejo več hoditi po oštarijah in okoli.?Seksajo. In potem si zaželijo pizze. 

Po moje se bodo ukrepi  še stopnjevali,če ne bo učinka v tednu-desetih dnevih. Mi je pa smešno, kako se sedaj Italijani bojijo priti k nam. Večinoma samo do prve pumpe in gas nazaj. V prvem valu korone je bilo pa ravno obratno, ko se mi nismo upi k njim, ko so bile meje  še odprte. 

 

 

Hm... V filmih je drugače... Tam Pizza boy najprej prinese pizzo in potem seksajo. In tista Pizza je ponavadi zastonj. 

 

Čudni časi so.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.