Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 6 urami je Bini napisal:

Tale BURIN🍺 je pa za en k.. c pir, čudn prazen okus pa sol sem pričakoval v njem zato sem danes za kosilo malo manj lososa solil.... 😊😀🤣

Ps; verjetno je boljši, ko piha burja... 😁

16875265646037543055923766875804.jpg

 

Sej verjetno ravno zarad tega ker Burin je tak nežen prijazen vetrič in niti približno ni podoben burji. Tko da če so iskali prispodobo plehkosti piva z vetrom je ime Burin kr pravo.

 

Mogoče ga pa moraš pit po sončnem zahodu in pred sončnim vzhodom, ker Burin navadno takrat piha.

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Sej verjetno ravno zarad tega ker Burin je tak nežen prijazen vetrič in niti približno ni podoben burji. Tko da če so iskali prispodobo plehkosti piva z vetrom je ime Burin kr pravo.

 

Mogoče ga pa moraš pit po sončnem zahodu in pred sončnim vzhodom, ker Burin navadno takrat piha.

Ja bo treba probat a ne verjamem,če bo okus kaj boljši okus.....😊😂

Napisano

3dc2254400a2e77bf47cde13ec521d8e.jpg
Brez besed


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Všeč 3
  • Haha 1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Napisano

Testiram, če je še vedno zanič tale Deep. :)

IMG_20230626_203100.jpg

  • Všeč 1
  • Haha 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Jaz sedajle pijem enega Lidlovega psenicnega, pa ni bohve kaj… je pa pol cenejsi kot Paulaner ;)

 

image.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 2 urama je Z M A J napisal:

Testiram, če je še vedno zanič tale Deep. :)

IMG_20230626_203100.jpg

Seveda je....😵

Napisano

Ni pivo, je pa grozdni Radler, ki ga imajo v Hofru, izdelujejo ga pa v Eggru, privatna pivovarna iz Avstrije. Priporočam

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Tale je precej boljsi kot tisti Lidlov… ;)

 

IMG_3731.jpeg

  • Všeč 2
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)

Jaz en mini BERG KŐNIG lager.

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Phuh.

 

Jaz sem vedno bil pristaš Karlovačkega. Žuja je taka redka voda kot Union.

Napisano
pred 46 minutami je godlike napisal:

Phuh.

 

Jaz sem vedno bil pristaš Karlovačkega. Žuja je taka redka voda kot Union.

Isto kot Hainiken.....😊

Napisano
pred 17 minutami je TBA napisal:

Aja prej je blo govora o burinu. V lidlu je akcija🤣

Hvala vemo, na prejšnji strani je bila reklama..... 😁😉

Napisano
pred 3 urami je Bini napisal:

Hvala vemo, na prejšnji strani je bila reklama..... 😁😉

Sm vidu k majo akcijo 4+2gratis pa so celi platoji na paleti. Vsaj pro nas😂

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Jaz sem pa ravno danes tankal in koristil petrol pike za pranje avta in zdaj ugotavljam da bi jutri prisparal 2,5eur....(je pa kar gužva na petrol avtopralnicah, tako da jaz sem čakal samo 15min, jutri bi zih 20 ali vec 🤣, tak da tudi to ne bi odtehtalo😂
    • Pred koncem leta občutna pocenitev bencina in dizla | 24ur.com WWW.24UR.COM S torkom se bosta občutno pocenila bencin in dizel. Liter bencina bo po novem stal 1,381 evra na liter in bo cenejši za 5,2 centa, liter dizla pa bo stal 1,407 evra na liter, kar pomeni, da bo liter cenejši za 4,2 centa...  
    • Ne vem kako to misliš...oz,kaj bi rad povedal.🙄   Če samo glede cene...ni poceni-res ne....samo,če zahtevaš določene tehnične lastnosti,je to vseeno lepa cena. Tako In-Akustik kot tudi Clicktronic.   OK,spet drugi ekstrem je npr. Furutech ali WBT,a če zmečeš majhno bogastvo za npr. zvočnike,je investicija tukaj na mestu.   Moj nasvet tukaj je čim manj prehodnih upornosti (za to banane iz enega komada) in časovna stabilnost kontakta (za to nič lotanja in visoki pritiski kontaktiranja z vijačnimi kontakti).   Če pa želiš najboljše in najceneje zmeraj svetujem za kakšnega pol metra ali več rezerve pri zvočniškem kablu...in gole žice v kleme in z občutkom zategneš-to je najboljše,a z časom gre kabel "fuč"....če znaš in imaš crimp klešče,zacrimpaš gor eno kvalitetno crimp votlico in je mir. Za to imam jaz kontaktiranje na zvočniških terminalih na ta način,ker praktično nikoli ne snemam kabla na zvočnikih,ampak na klemah zidnih priključnic.
    • Sem pozabil dopisat, da je tole moj planinski kamerat, ki vedno poudari; "danes ne bomo pretiravali s hitrostjo, raje predlagam DeSUS tempo", tako da je to kar pravi naziv  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.