Skoči na vsebino

Mazda 2 2023


Tilen5

Priporočeno sporočilo

A tud maske se jim ni dalo popravit, ker to je grdo pa še čist ven iz oblikovalne linije Mazde. Upam, da bo tole do serijske proizvodnje popravljeno, ker če ne, pol je boljš kr Toyoto kupit.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ekola, pa je uradno: 

mazda2_hybrid_079_fbimage.jpg
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Postala bo prva Mazda s takšnim pogonskim sklopom, gre pa za rezultat sodelovanja med Mazdo in Toyoto.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa je lep, zdaj marca ko dobimo yarisa samo zamenjam znake :) . Upam da ta hybridni sistem napreduje v bodočo 6ko v kombinaciji s skayactiv G motorjem. Je pa fajn ta 3cilinderski motor ki bo v mazdi 2 oz yarisu z hybridnim pogonom saj ima posredni vbrizg goriva, nima balansirnih gredi, ima a gpf vendar me ne skrbi ker tako bencinar dosega večje temperature in čistejši izpuh. Vglavnem po moje bo super. ker 2,0 motorji ki jih ima corolla ima direktni in posredni vbrizg, balansirne gredi. Aja olje pa gre not 0w8 oz 0w16 :) :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je scania napisal:

Ekola, pa je uradno: 

mazda2_hybrid_079_fbimage.jpg
AVTO-MAGAZIN.METROPOLITAN.SI

Postala bo prva Mazda s takšnim pogonskim sklopom, gre pa za rezultat sodelovanja med Mazdo in Toyoto.

 

Ne vem no. Škoda za mazdo 😞

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Bini napisal:

Tole mi je za zjokat, kot da imaš Toyoto.... 😓

Suziki je na enaki poti.... 🙃

Škoda..... 😭

Zame je pa to upanje, da se bo kakovost in zanesljivost Mazd zvišala. 🙂

Toliko osnovnih zadev pri Mazdah se kvari, da se te poroke prav veselim.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Tole mi je za zjokat, kot da imaš Toyoto.... 😓

Suziki je na enaki poti.... 🙃

Škoda..... 😭

Se strinjam. Me je kar šok danes zjutraj, ko sem to bral. Si ne bi mislil za znamko, kot je Mazda. 

Prejšnje dvojke so bile tak mali posebnež. Tole je pa obup.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je pa ta novi Yaris trenutno najlepši mali avtek. Razširjeni blatniki, lepo široko stoji na cesti, agresiven izgled. Tako, da raje v sodelovanju s toyoto kot pa včasih Fordom. 

Res je, da bi bilo lepše, če bi naredili svoj avtek, a so taki časi, da so razna sodelovanja nujna za obstoj tako majhne avtomobilskev znamke, kot je mazda. Zato prst gor. 👍

2020-toyota-gr-yaris.thumb.jpg.346a26a5ff26e521209e5bea7c627016.jpg

 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me zanima kako bo z garancijo, toyota ima 10let, to mazda sigurno nebo imela. In pa na servisu ce bo kaj se bodo kar lovili-nova tehnologija za mazda servise. Kar me pa najbolj firbec je pa olje bo toyotino ali prepakirano v mazda plastenke. Zanimive bodo tudi cene servisov saj pri toyoti ves cene servisov za 5+ let v naprej. Meni je sodelovanje toyote in mazde zelo vsec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 minutami je scania napisal:

Me zanima kako bo z garancijo, toyota ima 10let, to mazda sigurno nebo imela. In pa na servisu ce bo kaj se bodo kar lovili-nova tehnologija za mazda servise. Kar me pa najbolj firbec je pa olje bo toyotino ali prepakirano v mazda plastenke. Zanimive bodo tudi cene servisov saj pri toyoti ves cene servisov za 5+ let v naprej. Meni je sodelovanje toyote in mazde zelo vsec.

Meni tudi. Čeprav me je sama vožnja z corollo razočarala.

Vemo, da sta obe znamki vedno v samem vrhu glede kvalitete in zadovoljstva kupcev. Tako, da bo tako sodelovanje dobrodošlo tudi pri bodočih Mazdinih hibridnih. Ne pozabimo, da je tu zraven tudi lexus. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je NevLado napisal:

Kaj pa je narobe z unim motorjem? A ni najboljši V6?

 

Zal ni V6, je kr linijski sestak

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Meni tudi. Čeprav me je sama vožnja z corollo razočarala.

Vemo, da sta obe znamki vedno v samem vrhu glede kvalitete in zadovoljstva kupcev. Tako, da bo tako sodelovanje dobrodošlo tudi pri bodočih Mazdinih hibridnih. Ne pozabimo, da je tu zraven tudi lexus. 

Tudi mene je vožnja z novo Corollo razočarala. Predvsem zaradi avtomatskega menjalnika,ki nabije obrate v višave ob vsakem še najmanjšem pritisku na gas!

Pa ne vem kaj v tem avtu dela tipka sport-samo obrate nabije še višje in avto je še glasnejši,gre pa nikamor🤪. Drugače pa je verjetno super avto za starejše in umirjene voznike.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je kupid napisal:

Tudi mene je vožnja z novo Corollo razočarala. Predvsem zaradi avtomatskega menjalnika,ki nabije obrate v višave ob vsakem še najmanjšem pritisku na gas!

Pa ne vem kaj v tem avtu dela tipka sport-samo obrate nabije še višje in avto je še glasnejši,gre pa nikamor🤪. Drugače pa je verjetno super avto za starejše in umirjene voznike.

👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.