Skoči na vsebino

Mazda 6 - konec zgodbe


dpicul

Priporočeno sporočilo

Še kar ne morem dojet da se mi je to zgodilo. Nasproti vozeči avto je zaneslo na mojo stran in mi uničil mojega :( . Avto ima 308.000km, vzdrževan v nulo.

Ker sem v gradnji se ne morem ravno hvalit z budgetom zato iščem enak avto ki je v solidnem stanju, da bi kar je na mojem vredno dal na drugega (diski, injektorji,...) kaj predlagate? Avto bi popravljal sam tako da strošek mehanika odpade.

Na mojemu ni poškodovano samo kar vidite ampak tudi spodaj desno ker sem pristal na pločniku(hladilnik, spodnji nosilec..)

20220330_152503.jpg

  • Začuden 1
  • Žalosten 10
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je dpicul napisal:

Še kar ne morem dojet da se mi je to zgodilo. Nasproti vozeči avto je zaneslo na mojo stran in mi uničil mojega :( . Avto ima 308.000km, vzdrževan v nulo.

Ker sem v gradnji se ne morem ravno hvalit z budgetom zato iščem enak avto ki je v solidnem stanju, da bi kar je na mojem vredno dal na drugega (diski, injektorji,...) kaj predlagate? Avto bi popravljal sam tako da strošek mehanika odpade.

Na mojemu ni poškodovano samo kar vidite ampak tudi spodaj desno ker sem pristal na pločniku(hladilnik, spodnji nosilec..)

20220330_152503.jpg

Uf... Važno da ste vsi celi (vsaj predvidevam).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, tole pa je sranje...

 

Če ti bo treba kaj pomagat in kakšen avto od kod pripeljat ali tega kam odpeljat, javi, pa bomo videli, kako se najceneje reši.

 

In kje te je to nabasal? V "Brdih"? Hujšega najbrž ni bilo, ker reševalci včeraj tja niso nič hodili...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo razmišljam kako naprej. Čez noč sem nekako premlel da bom kupil en model novejšega do 5k€, tako da če kdo pozna koga s foruma ki prodaja kaj vredu se priporočam. Bolj pri srcu mi je RF7 motor ker ga poznam pa še enake rez. dele ima kot moj, večino. 

V zgornjem postu sem eno omenil.

 

Slovenc me je nabasal v Italji, tik pred mejo. Je prišel prehitro v ovinek in se znašel na mojem pasu, sploh mi ni ostalo druge kot zapeljat še bolj desno in čakat.. posledično ko sem pohodil pločnik sem še odlomil oba hladilnika, konkretno zvil nosilec..ni mi hudega, fizično, psihično pa me boli ker sem imel avto 11 let in sem ga poznal.

Glede prevoza: avto je doma, danes bo prišel cenilec in potem..in potem ne vem, plac imam, tako da bomo videli, vsekakor bo prej ali slej romal na Jung.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff...pegula glavno da si ok👍😁...drugo boš porihtal ja vem je ....težko 😉si bil navajen na  tvojo Mazdo ...dobro zrihtaj 👍👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je dpicul napisal:

a pozna kdo ta avto?

WWW.AVTO.NET

Mazda Mazda6 Sport Combi CD140 GTA, letnik:2008,4150 EUR :: www.Avto.net ::

 

 

Če si zainteesiran, se dogovori z možičkom, pa jutri sedeva v avto in skočiva pogledat...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je dpicul napisal:

Ne poznam, pravkar sem ga klical, pozna zadeve, menjal podloške, diske, končnike.. še VIN moram preverit če mi bo kaj pokazalo.

 

Ko boš preveril na Mazdi, preveri še tukaj:

 

https://avtolog.si/

 

Več ko preveriš, boljše bo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če je res kar je narejeno na njemu ni problem s ceno, ker vem da ne bo treba dodatnega vložka.
 

pred 5 minutami je Slivka napisal:

 

Ko boš preveril na Mazdi, preveri še tukaj:

 

https://avtolog.si/

 

Več ko preveriš, boljše bo...

Bom, hvala.

Glede obiska pa imam že nekako zrihtano da bova šla z bratom dol. Me pa preseneča da mi je takoj pripravljen poslat št.šasije, št.prometnega, je rekel da nima kaj skrivat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

GTA je bolj sportna verzija, ima drugacno masko in meglenke, zadnje luci, notranjost je usnje/blago, potem zadnje sipe so bolj temne

 Sigurno bo @Jest prilepil spisek opreme, ma nekje arhivirano :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je LabiGT napisal:

GTA je bolj sportna verzija, ima drugacno masko in meglenke, zadnje luci, notranjost je usnje/blago, potem zadnje sipe so bolj temne

 Sigurno bo @Jest prilepil spisek opreme, ma nekje arhivirano :)

se priporočam za spisek tako da ko bom pri njemu bom naredil hiter pregled :)

kar imam v spominu 140 konjska verzija je še verzija motorja RF7 ?

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole ni GTA ampak je GT. Enako ima @Aless, ce se ne motim in se celo z istim motorjem.

 

GTA je kot s-line oz. m-optik. Sporten odbijac, pragovi, maska,  notri ima DELNO usnje, sportna prestavna rocica in modri stevci ( zadnje dve stvari ima tudi GT). GT ima pa recimo komplet usnje in pa elektricni pomik sedezov k recimo GTA nima. 
Skratka GT in GTA sta bila najvisja paketa opreme le da je GTA bolj "sportna" verzija od GT k je po zunanjosti klasicna. Pri paketu GT oz. GTA si lahko dokupil se NAVI, kar pa je bila najvisja stopnja opreme. Tudi te feltne k jih ima namontirane so original, katere pridejo s tem nivojem opreme zraven. Razlika je le ta, da jih je on pobarval na črno.

Popravljeno od Scr3am
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je scania napisal:

Pa kilometri 2017 237000 leta 2018 pa 170000km. Back to the future?

 

Pa 2016 192000

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.