Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 11 minutami je Janez007 napisal:

A ni pri košarkaških žogah ali pinkponk loparjih podobno? Dober oprijem zahteva mehkejšo in zato hitreje obrabljivo gumo oz umetno maso.

 

Dokler ne pogruntajo kakšne posebne strukture, ki jo uporabljajo na primer žuželke ... nimajo gumijastih Goodyear ali Michelin stopal, pa z lahkoto hodijo po stropu. :) 

Saj tudi za GY F1 assimetric 5 so mi pravili, da se prehitro obrabijo, ker so premehke. Pa so do sedaj zdržale kakih 20Kkm hitro odvoženih kilometrov. In še so dobre. 

Držijo pa kot prvi dan, ko so bile nove. 

Tako po suhem kot tudi po mokrem. 

Najbrž bom kupil samo dve novi assimetric 6.

Recimo Bridgestonke, ki jih imamo kot prvovgradne na cx30 se precej hitro obrabljajo po robovih. Za razliko od teh gum GY nimajo teh problemov in se enakomerno obrabljajo po celi površini. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 8 urami je Bini napisal:

Tudi jaz sem se peljal danes(včeraj) v hribe po rahlo zasneženi ☃️ cesti in občutek pri vožnji je bil kot bi vozil po tirnicah.... 😉👍 Zaenkrat bp.:notworth:

Gume so pa Kleber. 👌

Avto pa cx-30 PREMIUM :bravo:

Hvala ker si stestiral gume še zame 😄

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Gregster napisal:

Pa kaj so za vas hribi me tudi zanima? Al pa klanec?

Lani stestirane na MB Pohorje in cc10-15cm snega,podlaga pošodrana.....👍

Včeraj in danes na Svetino (5 oseb) iz Štor in na cesti cc5-10cm suhega snega,podlaga pošodrana....👌

Avto nasploh je lepo uravnotežen in zelo stabilen,niti enega samega zdrsa gnanih koles nisem občuti in je res občutek kot bi vozil po suhi cesti.....🤗 Je pa res,da v klanec po snegu ne pretiravam v nizki prestavi z visokimi obrati.....👍😉

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Ko berem vaše komentarje in jih primerjam z odgovori v drugih temah (npr o porabi) ugotavljam, da bi za polovico foruma zadostovale Save Eskimo S3. :lol::lol::lol:

Sava Eskimo S3 je čisto solidna guma za nezahtevne driverje. Prve dve leti je odlična. Potem pa vržeš stran in nove.

Jaz sem jih imel na 190KM avtu z prvim pogonu brez el. pomagal in sem še vedno tukaj.

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je FuManchu napisal:

Sava Eskimo S3 je čisto solidna guma za nezahtevne driverje. Prve dve leti je odlična. Potem pa vržeš stran in nove.

Jaz sem jih imel na 190KM avtu z prvim pogonu brez el. pomagal in sem še vedno tukaj.

 

No sej to je problem, ker če bi mel boljše gume in seveda bolj premium avto ne bi bil še vedno tukaj, ampak bi prišel vsaj ven z Dolenjske, oziroma še kam dlje. Tko pa.... 😜

  • Haha 2
  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Gregster napisal:

Pa kaj so za vas hribi me tudi zanima? Al pa klanec?

Zame so pravi hribi, ko se povzpneš na kak prelaz preko 2000 m. Ali pa vsaj, da greš na kako visokogorsko smučišče. 

pred 1 uro je NevLado napisal:

Ko berem vaše komentarje in jih primerjam z odgovori v drugih temah (npr o porabi) ugotavljam, da bi za polovico foruma zadostovale Save Eskimo S3. :lol::lol::lol:

Za nekatere res. Samo kaj, ko je pri nekaterih starih motorjih  velika poraba, avto pa ne gre glih najhitreje. 😊😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 7 minutami je TiEn napisal:

Ja te sm jaz gledal Nexen N'Fera SU4

Jaz sem že velikrat gledal Nexen pa nikoli nisem mel jajc jih kupit.

Tako da zdej mam Nokian Powerproof letne:D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem jih imel na sestici... N'fera ali nekaj takega... Cisto spodobna guma in sem bil z voznimi lastnostmi zadovoljen... le poraba se mi je s temi gumami opazno dvignila  ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je SpEkTr napisal:

Samo tisto je bilo že nekaj časa nazaj, ko si ti imel šestico :)

 

Spomladi 2017 sem jih napbavil in vozil do jeseni, potem zimske gor... spomladi 2018 pa sem zamenjal avto :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TiEn napisal:

Bom prečekiral @Bini. A se spomniš mogoče une spletne kjer si Kleberce vzel? Tam so imeli res dobre cene samo sem pozabil ime.

Evo mojster tole je ta spletna stran, ampak so se vse gume podražile... 🥴 Liderpnevmatik ima tokrat cenejše Kleberce! 

Jaz pogledam teste, izberem dobre gume na testu, ki so na vrhu a ne premium in nato prebrskam vse živo, da najdem sveže za najnižjo ceno... 😉 Ps; ne kupi prefrišne.... 😁😉

Poročaj kaj boš izbral..... 🤔

IMG_20230201_133340.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.