Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 22 urami je SpEkTr napisal:

A kdo pozna tega prodajalca - liderpvnematik? Vidim da je Nexen su4 guma 87 eur, kar je zelo zelo ugodno.

@Jest naslednji k še en vpraša za ta liderpnevmatik mora za kazen na zadnjih 10 straneh te teme najdit vse poaste, ki razlagajo kaj je lider :lol:

Pred eno uro je Liuch napisal:

Tudi jaz imam ene shranjene za kontrolo cene. Danes cena kompleta padla za 25 eur. Zdaj pa vedi... al naročit ali še počakat.

KATERE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je NevLado napisal:

@Jest naslednji k še en vpraša za ta liderpnevmatik mora za kazen na zadnjih 10 straneh te teme najdit vse poaste, ki razlagajo kaj je lider :lol:

KATERE

A ta lider je vredu? Neč zdej pa grem smučat za 14dni...se ga

  • Haha 1
  • Jezen 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Liuch napisal:

@NevLado razmišljam, da bi te kupil. Kolikor sem bral recenzije, so vsi zelo zadovoljni. 

 

Screenshot_20230215_163257_Chrome~2.jpg

Zanimivo, da teh ni v AMZS testu

 

Cenovno so pa 12 eur na komad cenejše kot Bridgestone Turanza T005

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@NevLadoBridgestone me ne vidi več. So se mi zasrale zaradi pobranih robov, saj veš. Pa sem bil na prejšnji mazdi s Potenzo  zadovoljen....tam jo je vsaj po celotni tekalni površini pošteno pobiral 🤣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Liuch napisal:

@NevLado razmišljam, da bi te kupil. Kolikor sem bral recenzije, so vsi zelo zadovoljni. 

 

Screenshot_20230215_163257_Chrome~2.jpg

To. Ne bo ti žal. Jaz imam sedaj assmetric 5. Top guma. 👍

Jaz bom tudi letos kupil dve novi assimetric 6.

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je Liuch napisal:

@NevLado razmišljam, da bi te kupil. Kolikor sem bral recenzije, so vsi zelo zadovoljni. 

 

Screenshot_20230215_163257_Chrome~2.jpg

 

Tud jaz se nagibam h tem, po vseh testih kar sem pregledal.

 

In isto sem šel amzs teste gledat za nazaj pa je ni blo..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Liuch napisal:

@NevLadoBridgestone me ne vidi več. So se mi zasrale zaradi pobranih robov, saj veš. Pa sem bil na prejšnji mazdi s Potenzo  zadovoljen....tam jo je vsaj po celotni tekalni površini pošteno pobiral 🤣

Te gume so za dva razreda boljše kot turanza T005. Še posebno na mokri cesti držijo podobno kot na suhi. Turanza T005  vsaj na cx30, kjer je prvovgradn guma je pa polom od gume. 

pred 2 minutama je SeekK napisal:

 

Tud jaz se nagibam h tem, po vseh testih kar sem pregledal.

 

In isto sem šel amzs teste gledat za nazaj pa je ni blo..

Teh športnih gum ne dajajo nikoli na test. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Sem naročil nfera su4, po 87€ na kos, pomoje da kaj dost nižje ne gre. Zdej pa da vidimo, kako se bo obnesla, sem si rekel ,ajde ker vsi tako hvalijo to gumo, ji dam pa še jaz eno možnost. Prodam jih še vedno lahko :)

https://www.liderpnevmatik.si/avto-pnevmatike/nexen/n-fera-su4/225-45-zr19-96w-1252024

 

Tele??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je SpEkTr napisal:

Težko rečem, ker sem naročil prvič. Itak sem pa plačal s paypalom tako da, če se slučajno kaj zalomi , je vsaj malo lažje denar dobit nazaj recimo..

Haha sori, zajebancija je bila glede na pretekle debate v tej temi :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.