Skoči na vsebino

Predsedniške volitve; 2. krog

Ustvari kratki URL


Drugi krog predsedniških volitev  

20 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Koga nameravate voliti v drugem krogu predsedniških volitev?

    • Anže Logar
      6
    • Nataša Pirc Musar
      11
    • Nobenega
      2
    • Ne vem
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 13. 11. 2022 at 06:00

Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 5 urami je Alex napisal:

Kako je antupatično eriko zabijal. 😊

Erika je res antipatična vreščeča Karen. Ampak ne vem katero soočenje si gledal, ker Logi je edino sam sebe zabijal v tla. Tako nič povedat, ne imet mnenja, nič vedet pa čeprav je bil v vladi, se delat budalo, ... mater zgledal je kot otrok Barbike in Jajota.

 

Čeprav men tud Musarjeva ni pri srcu, ampak tokrat je pa svojo vlogo odigrala veliko bolje kot Logar. Njeni odgovori so jasni in niti enkrat se ni izmaknila vprašanju, kar je pa Logar počel ves čas soočenja.

  • Všeč 3
  • Haha 1

33112_1.png

Napisano

Jaz grem. Pa upam, da tudi ostali.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Že na Bledu je dobila žegen, prav tako je Golob že v naprej povedal, kdo bo zmagal...

 

image.png

Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Erika je res antipatična vreščeča Karen. Ampak ne vem katero soočenje si gledal, ker Logi je edino sam sebe zabijal v tla. Tako nič povedat, ne imet mnenja, nič vedet pa čeprav je bil v vladi, se delat budalo, ... mater zgledal je kot otrok Barbike in Jajota.

 

Čeprav men tud Musarjeva ni pri srcu, ampak tokrat je pa svojo vlogo odigrala veliko bolje kot Logar. Njeni odgovori so jasni in niti enkrat se ni izmaknila vprašanju, kar je pa Logar počel ves čas soočenja.

Ha, ha, kaj si gledal kake risanke a je to? Ker Musar a pa ene resnične ne pove. Še posebno je zanimivo, ko jo povpra#ajo o finančnih malverzacijah njenega moža. In ona kao nič ne ve. 🤣🤣 Ja kdo pa mu svetuje? Dedek mraz? 😊

pred 5 urami je AmpeR napisal:

Jaz tudi grem volit. Evo, smo že zmagali😁

Res je. Smo že zmagali.. 

 

 

Napisano

Pop TV; glejte zdajle zadnje soočenje!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Alex napisal:

Ja kdo pa mu svetuje? Dedek mraz? 😊

 

Mogoče un stric iz ozadja od tvojega neodvisnega kandidata.

Popravljeno od g.Wankel

The ability to speak does not make you intelligent.

Napisano
Pred eno uro je Z M A J napisal:

Pop TV; glejte zdajle zadnje soočenje!

Zguba časa.

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 1 minuto je FuManchu napisal:

Zguba časa.

Se strinjam. Itak se je že vsak odločil. 

Nekateri bi glasovali tudi za sosedovega mačka, samo da ne zmaga "njihov". 😊

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

 

Napisano

Jebemu sunac, da ta baba ni za predsednico. Kakšna pa ni.

Predsednik mora bit. Tak k saabe vozi:jupiii:

  • Všeč 3
  • Haha 2

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 4 urami je Alex napisal:

Ha, ha, kaj si gledal kake risanke a je to? Ker Musar a pa ene resnične ne pove. Še posebno je zanimivo, ko jo povpra#ajo o finančnih malverzacijah njenega moža. In ona kao nič ne ve. 🤣🤣 Ja kdo pa mu svetuje? Dedek mraz? 😊

Res je. Smo že zmagali.. 

 

Alex, brez skrbi, sam en glas maš pa če se še tako trudiš 😜

33112_1.png

Napisano
pred 13 minutami je Boss napisal:

 

Alex, brez skrbi, sam en glas maš pa če se še tako trudiš 😜

Fantje,a nima nihče babe doma?!!!🧐...bi pa ja lahko vedeli,kako žleht so🤔

Sicer pa...baba itak ne more biti predsednik😂🤣

 

Logar+1😀👍

  • Všeč 3
  • Haha 2
Napisano

Logar +2

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 4 minutami je skritikrt napisal:

Fantje,a nima nihče babe doma?!!!🧐...bi pa ja lahko vedeli,kako žleht so🤔

Sicer pa...baba itak ne more biti predsednik😂🤣

 

Logar+1😀👍

Ta ni sam žleht. Zna še kej drucga podlega nardit...

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 2 minutama je FuManchu napisal:

Ta ni sam žleht. Zna še kej drucga podlega nardit...

Vsaj ena je dokazana-namerno ogrožanje varnosti potnikov v letalskem prometu...je sama priznala-brihta😂🤣.

 

Sem strojevodja na SŽ,in dobro vem,da to ni hec...takšni pogoji za sprejem v službo na letalu so z krvjo napisani-ne moreš enga "škilavega" dati v takšno službo...samo za ene pravila ne veljajo,če tudi na škodo drugih🤨👎

Napisano (urejeno)

Alora, če mas je samo tukaj toliko,ki ne bomo volili za slabo varanto, bom pa šel na volitve. Se vseeno splača potrudit, ker itak te leve ankete so kr neki. Ker drugače bomo imeli najbolj levo ( tako ideološko kot nesposobno) predsednico na svetu. 😉

Popravljeno od Alex

 

 

Napisano

Kdo od kandidatov je verbalno, intelektualno bolj sposoben in podkovan, zame ni dileme.

 

Da za enim stoji človek, ki je obogatel s preprodajo podjetij, čeprav zakonito, vendar nemoralno (poznam konkreten primer, ko je kupil podjetje, delavce prestavil v drugega in ga poslal v stečaj, delavce pa na zavod), zame ni OK.

 

Da za drugim stoji stranka, ki izvaja mnogo slabih praks, recimo se njen predsednik privatno druži z glavnim zaslužkarjem v zdravstvu, potem pa kandidat včeraj pravi, da je treba preprečiti korupcijo v zdravstvu, zame ni OK.

 

Da se kandidat ne želi opredeliti do strateških zadev (recimo do referendumov) že v času svoje volilne kampanje, kako se bo šele opredeljeval, ko bo predsednik? 

 

Izbiral bom med dvema slabima variantama.

  • Všeč 6
  • Ljubim 2
Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

Kdo od kandidatov je verbalno, intelektualno bolj sposoben in podkovan, zame ni dileme.

 

Da za enim stoji človek, ki je obogatel s preprodajo podjetij, čeprav zakonito, vendar nemoralno (poznam konkreten primer, ko je kupil podjetje, delavce prestavil v drugega in ga poslal v stečaj, delavce pa na zavod), zame ni OK.

 

Da za drugim stoji stranka, ki izvaja mnogo slabih praks, recimo se njen predsednik privatno druži z glavnim zaslužkarjem v zdravstvu, potem pa kandidat včeraj pravi, da je treba preprečiti korupcijo v zdravstvu, zame ni OK.

 

Da se kandidat ne želi opredeliti do strateških zadev (recimo do referendumov) že v času svoje volilne kampanje, kako se bo šele opredeljeval, ko bo predsednik? 

 

Izbiral bom med dvema slabima variantama.

Dobra izbira👍 pa ne moreš izbrati te nakladačice. 😊

 

 

Napisano
pred 4 urami je Janez007 napisal:

Kdo od kandidatov je verbalno, intelektualno bolj sposoben in podkovan, zame ni dileme.

 

Da za enim stoji človek, ki je obogatel s preprodajo podjetij, čeprav zakonito, vendar nemoralno (poznam konkreten primer, ko je kupil podjetje, delavce prestavil v drugega in ga poslal v stečaj, delavce pa na zavod), zame ni OK.

 

Da za drugim stoji stranka, ki izvaja mnogo slabih praks, recimo se njen predsednik privatno druži z glavnim zaslužkarjem v zdravstvu, potem pa kandidat včeraj pravi, da je treba preprečiti korupcijo v zdravstvu, zame ni OK.

 

Da se kandidat ne želi opredeliti do strateških zadev (recimo do referendumov) že v času svoje volilne kampanje, kako se bo šele opredeljeval, ko bo predsednik? 

 

Izbiral bom med dvema slabima variantama.

 

Res je.

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
    • Ja, pa kaj tebi ni jasno? Glej, če je v času kovida zaprl celo Evropo ... ... ... Ja, glej, zdaj je starejši in bolj izkušen in lahko Trumpa spravi v strah...    Saj se bodo našli kolesarji (v bistvu se čudim, da se še niso), ki bodo zrušili Janšo, kar pomeni, da so še močnejši od Janše. Boš videl, kako se bo Trump šele njih ustrašil. Sploh, če prideta mimo Svetlana Makarović in Milan Kučan z rdečo zvezdo na prsih...
    • Še enga pred spanjem.... 🫣😉 
    • Razumem.   Samo mislim, da je blo vode več kot preveč, če bi malo manj korona datkov talali 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.