Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Napisano
Pred eno uro je 50keda napisal:

Sj sm že vrjetno spraševal, katere premaze uporablate za pnevmatike?

Mam zdaj počasi dovolj svetlo sivih pnevmatik in moram nekaj nabavit.

Ko rata siva jo moraš menjat :D 

Napisano
dne 4. 11. 2022 ob 14:13 je MazdaBoy napisal:

Kdaj si to pral? Pa danes ja dežuje na polno 😛

 

@TBA sori, se posipam s pepelom 😊 😆 Tudi sam sem moral prati zdej en dan, k je deževalo na polno 😃

 

 

Napisano
pred 3 urami je 50keda napisal:

Sj sm že vrjetno spraševal, katere premaze uporablate za pnevmatike?

Mam zdaj počasi dovolj svetlo sivih pnevmatik in moram nekaj nabavit.

Jaz sem ravno danes tole naročil.

WWW.SPOLIRAJ.SI

premaz za pnaumatike z wet look končnim videzom

 

Mazda6 Sport CD 129 TE Plus-ex

Mazda6 SPC CD 150 Revolution

Napisano

Jaz preferiam "wet look" gel

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 22 minutami je TiEn napisal:

Jaz preferiam "wet look" gel

Jaz pa lih kontra😉...sem prej skoz uporabljal ArmorAll Tire Shine gel,k ima zraven že gobico-aplikator...pa je drugače kar OK gel,sam k me je lih ta wet-look motil🙄

Sem že pisal o tem...kako sem prišel na avtokozmetiko od Nanolex-a,k so mi pri avtopralnici mojega zaupanja dali gor njihovo keramiko...in ko sem šel kombinirati vse potrebščine v zvezi z čistili,sem kar ostal pri tem proizvajalcu,ker sem prelen,da bi se ubadal z kompatibilnostmi med kozmetiko različnih proizvajalcev oz. znamk...

In sem tudi za gume posegel za Nanolex-om

AVTO-KOZMETIKA.SI

Globoko prodorne surovine v Nanolex Tire & Rubber Restorer nudijo obdelanim površinam dolgotrajen in originalen videz.

je malenkost bolj tekoč kot ArmorAll-ov izdeek,in tako omogoča tanjši nanos,in da zleze v vse pore...prvič uporabljen na pnevmatikah-glej sliko-lih to mi je všeč-kot "frišno iz trgovine",brez leska in brez sledi nanosov ipd....naj izgleda kot..."guma".

Seveda pa je možen tudi bolj "moker" izgled...pač samo bolj na debelo naneseš,in je...sam je v trgovini povedal,da je v osnovi narejen za nesvetleč-mat izgled,in da če izgleda mokro,da je preveč naneseno🧐

 

In seveda lih včeraj opral "makino"😋

IMG_20220812_133935.jpg

IMG_20221120_161432.jpg

Napisano (urejeno)

Jaz sem uporabljal od TACSYSTEM, samo se ga ne dobi več pri nas.

Popravljeno od TiEn

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Bi pa za nego pnevmatik dodal še en nasvet....zelo priporočam

WWW.KARCHER-TRG.SI

Rotacijska pralna krtača z zglobom je namenjena čiščenju gladkih površin, kot so lakirane površine, steklo ali plastika, in vsebuje za 180°...

Fora pa je,k je krtača malce trša-grobejša...ni za avtolak ipd!!!!-res-da nebi kdo uporabljal,kot je to v Karcherjevem reklamnem videu,kjer tip z krtačo po laku🤨👎...ampak je za garažna vrata,ograje itd...in pnevmatike👍...ima turbinski pogon...lahko dokaj močno pritisneš,pa se ne bo ustavila😀...fenomenalna tudi za gumi preproge👍

Napisano
pred 15 urami je skritikrt napisal:

Jaz pa lih kontra😉...sem prej skoz uporabljal ArmorAll Tire Shine gel,k ima zraven že gobico-aplikator...pa je drugače kar OK gel,sam k me je lih ta wet-look motil🙄

Sem že pisal o tem...kako sem prišel na avtokozmetiko od Nanolex-a,k so mi pri avtopralnici mojega zaupanja dali gor njihovo keramiko...in ko sem šel kombinirati vse potrebščine v zvezi z čistili,sem kar ostal pri tem proizvajalcu,ker sem prelen,da bi se ubadal z kompatibilnostmi med kozmetiko različnih proizvajalcev oz. znamk...

In sem tudi za gume posegel za Nanolex-om

AVTO-KOZMETIKA.SI

Globoko prodorne surovine v Nanolex Tire & Rubber Restorer nudijo obdelanim površinam dolgotrajen in originalen videz.

je malenkost bolj tekoč kot ArmorAll-ov izdeek,in tako omogoča tanjši nanos,in da zleze v vse pore...prvič uporabljen na pnevmatikah-glej sliko-lih to mi je všeč-kot "frišno iz trgovine",brez leska in brez sledi nanosov ipd....naj izgleda kot..."guma".

Seveda pa je možen tudi bolj "moker" izgled...pač samo bolj na debelo naneseš,in je...sam je v trgovini povedal,da je v osnovi narejen za nesvetleč-mat izgled,in da če izgleda mokro,da je preveč naneseno🧐

 

In seveda lih včeraj opral "makino"😋

IMG_20220812_133935.jpg

IMG_20221120_161432.jpg

Ravno prav odtenek imajo, da se ne svetijo bolj kot avto. Mene bolj zanima za kako dolgo je tole, koliko pranj, ker ene se po dveh puranjih ne svetijo več.... 🥴

Napisano (urejeno)

Ja to je pa težko reči,ker...ne perem tako pogosto,kolikor bi si želel,in tudi odvisno koliko kilometrov je med pranji in po kakšnem "dreku" se voziš...k če boš fasal abrazivno blato,zemljo ipd. od "terenske" vožnje...glej,to ne gre le z "štrajfiksom" dol...bo treba podrgniti...

Če pa vidiš le asvalt,je pa drugo.

Jaz pri letnih sem do sedaj le 2x namazal...pr zimskih le 1x,pa sem do sedaj z zimskimi le 2x pral......pa imam sedaj na števcu 4775km🧐...in oboje gume so nove!

 

Upam,da sem ti pomagal😉

Popravljeno od skritikrt
  • 9 mesecev kasneje...
Napisano

Da odkopljem "mrliča"😄...ker nočem napisati v napačni temi...

 

Gre za moje navdušenje nad izdelkom,ki sem ga najprej zasledil tukaj

 

Pa ne gre za metodo z detergentom za posodo,katera je tudi odlična,čeprav je sam trenutno na uporabljam,ampak le ko je problem z ekstremno umazanostjo in "zamaščenostjo"...

 

Tukaj bi rad pohvalil pripomoček oz. držalo krpe za brisanje/čiščenje notranje strani vetrobranskega stekla.

Ko sem pred kratkim bil v Trzinu pri Operi Avto,in videl,da to stvar imajo,sem takoj vzel😊

 

https://www.operi-avto.si/pripomocki-za-ciscenje-stekel/2479-invisible-glass-reach-clean-tool.html

 

Sicer na prvi pogled izgleda kot "igračka" oz. "plastik-fantastik",a ob uporabi pogruntaš,da temu ni tako-je močnejše narejeno,kot se zdi,in ročaj oz. podaljšek je premišljeno oblikovan.

Predvsem sem se bal,da bi ročka opraskala armaturo,a oblika ravno to učinkovito preprečuje,če seveda pravilno držiš.

Glej slike-tudi robovi so varni pred praskami-se mi res dopade...tista nalimana pena neverjetno dobro drži mikro-krpo...ma kaj čem še nakladati-PRIPOROČAM NAKUP😃👍

 

Pa še en nasvet,k sem ga sam "sral" pri uporabi Nanoleksovega čistila za stekla...velja tudi za druge.

Nasvet se glasi-"manj je več",ker če pošpricaš preveč,boš zmeraj imel črte oz. sledi....jaz pošpricam le po krpi,in je čist dost.

 

In še en nasvet...mikro-krpo pred prvo uporabo operi v pralnem stroju z namenskim čistilom za mikrovlakna (obvezno brez dodatkov-mehčalcev ipd.!!!).

 

Upam,da bo komu koristno😉

 

IMG_20230916_143537.jpg

IMG_20230916_143545.jpg

IMG_20230916_143602.jpg

IMG_20230916_143650.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Napisano

Tudi sam že nekaj časa razmišljam o temle pripomočku😁

N7rRRL1.jpg

Napisano
Pred eno uro je FuManchu napisal:

Tudi sam že nekaj časa razmišljam o temle pripomočku😁

Jep...tudi jaz sem...pa nisem vedel,da obstaja točno ta varianta.

Sicer je pr CX-5 steklo bolj pokončno,sam pr C-Maxu je pa "živa jeba",k je steklo dalje naprej potegnjeno...se čist polomiš,da sploh zraven prideš,kaj šele,da bi se pogovarjali o neki temeljitosti in brez črt,flekov in senc...

Kot rečeno,takoj ko sem zagledal...me ni niti cena zanimala....pa se mi ne zdi lih,da bi bila "prbita",k je res fajn👍

Napisano (urejeno)

Glih s to firmo sm danes premazal komplet avto notri,..sam da je modre barve 😛

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 22 urami je skritikrt napisal:

Da odkopljem "mrliča"😄...ker nočem napisati v napačni temi...

 

Gre za moje navdušenje nad izdelkom,ki sem ga najprej zasledil tukaj

 

Pa ne gre za metodo z detergentom za posodo,katera je tudi odlična,čeprav je sam trenutno na uporabljam,ampak le ko je problem z ekstremno umazanostjo in "zamaščenostjo"...

 

Tukaj bi rad pohvalil pripomoček oz. držalo krpe za brisanje/čiščenje notranje strani vetrobranskega stekla.

Ko sem pred kratkim bil v Trzinu pri Operi Avto,in videl,da to stvar imajo,sem takoj vzel😊

 

https://www.operi-avto.si/pripomocki-za-ciscenje-stekel/2479-invisible-glass-reach-clean-tool.html

 

Sicer na prvi pogled izgleda kot "igračka" oz. "plastik-fantastik",a ob uporabi pogruntaš,da temu ni tako-je močnejše narejeno,kot se zdi,in ročaj oz. podaljšek je premišljeno oblikovan.

Predvsem sem se bal,da bi ročka opraskala armaturo,a oblika ravno to učinkovito preprečuje,če seveda pravilno držiš.

Glej slike-tudi robovi so varni pred praskami-se mi res dopade...tista nalimana pena neverjetno dobro drži mikro-krpo...ma kaj čem še nakladati-PRIPOROČAM NAKUP😃👍

 

Pa še en nasvet,k sem ga sam "sral" pri uporabi Nanoleksovega čistila za stekla...velja tudi za druge.

Nasvet se glasi-"manj je več",ker če pošpricaš preveč,boš zmeraj imel črte oz. sledi....jaz pošpricam le po krpi,in je čist dost.

 

In še en nasvet...mikro-krpo pred prvo uporabo operi v pralnem stroju z namenskim čistilom za mikrovlakna (obvezno brez dodatkov-mehčalcev ipd.!!!).

 

Upam,da bo komu koristno😉

 

IMG_20230916_143537.jpg

IMG_20230916_143545.jpg

IMG_20230916_143602.jpg

IMG_20230916_143650.jpg

 

pred 20 urami je FuManchu napisal:

Tudi sam že nekaj časa razmišljam o temle pripomočku😁

 

Lani sem to kupil v lidlu, podrgnem s tem potem pa še z robčki za šajbo, nikoli nimam težav z rošenjem, obvezno spomladi pa jeseni in imaš mir 👍

Napisano

Bolš da ne pokažem skom jaz pucam šipo,..vse kar rabim je voda..nič lis nič pack :D zahvala gre pa mami k je pokazala

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Bolš da ne pokažem skom jaz pucam šipo,..vse kar rabim je voda..nič lis nič pack :D zahvala gre pa mami k je pokazala

 

pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Bolš da ne pokažem skom jaz pucam šipo,..vse kar rabim je voda..nič lis nič pack :D zahvala gre pa mami k je pokazala

Neupaš?

Napisano (urejeno)

Sam ne se smejat... mati kupuje to ker majo stekleno kuhno pa da briše forntalne elemente,.. namočiš obvezno z hladno vodo in fajn odtisneš ,.. mislim, da jo je pred prvo uporabo treba še prekuhat

 

20230917_161902.jpg

20230917_161914.jpg

Popravljeno od Tilen5

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

Sam ne se smejat... mat kupuje to ker majo stekleno kuhno pa da briše forntalne elemente,.. namočiš obvezno z hladno vodo in fajn odtisneš

 

20230917_161902.jpg

20230917_161914.jpg

 

 

Aha nekaj podobnega je moja babnca kupila od Vilede

 

Pravi da je top za okna

Napisano

Ej  men za šipe pri avtu deluje bombastično,.. ne reskiram, da čistilo pade kam na armaturno pa tudi lis ne pusti. Po končani uporabi pa sam opereš s hladno vodo.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

Drugače je za čisto šipo, brezplačno😉 (sicer dandanes ni več veliko tega), navaden časopis....stelex in časopis in nimaš nobenih meglic, ris...itd.

Napisano

Sam stelex ni glih fajn če pride v stik z armaturo,..res pa da dobro ščisti

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mnja.   AI generate. Glej kak mu nogo odseka na pol.
    • Ženske imajo 3 vrste ustnic: male sramne, velike sramne in nesramne...
    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.