Skoči na vsebino

Avtokozmetika, pranje avtomobila,…


Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je amatej napisal:

Pozna kdo koga, ki se ukvarja s poliranjem in je OK? Na parkirišču me je nekdo s plastiko naslonil na sovoznikova vrata. Za klepat ni nič, rabim pa nekoga da mi pove ali bo lahko spravil ven s poliranjem. 

Če ni vdrto, kupi Menzerno polirno pasto ( grobost 400 all in one-poliranje in lesk hkrati) in z vato ali mehko krpo spoliraš. Bi moralo it vse ven. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mislim,da tukaj bolj paše kot v temo orodja.

 

Sem že nekaj časa gledal za Mazdico...za kosmato "tapecirungo" ko se bo z časom zablatila.In ko je žena izrazila željo,da bi kupili enega,za oblazinjenja,vzmetnice,tepih ipd...sem predlagal tega...in smo naročili božičku😃👍

Sedaj v avtu še ne bom testiral...ko se bo pa otoplilo,pa bom C-Maxa sedeže itd...vse po vrsti.

 

Me pa preseneča premišljenost konstrukcije-ročka rezervoarja-moraš "namenoma" poriniti čer "vogalčka" da sprosti pokrov-res v nulo narejeno🧐👍...in izgleda močna plastika💪...in kabel 6,6m😍

 

Tukaj dobil idejo-dober kanal-skoz spremljam...in ko sem brskal naprej ugotovil,da je lih taprava stvar za nas.

 

Božičku naročil "rdečega".

BISSELL globinski sesalnik SPOTCLEAN PROFESSIONAL 1558N | Mokro-suhi sesalniki

 

Zanimivo-kar "moj božiček" najde...prec "ni mogoče kupiti",al "ni na zalogi",al pa dvignejo ceno🤨...moram pa Shoppster pohvaliti-hitra dobava👍

 

Me je pa presenetilo,ker sem mislil,da ima samo širok nastavek,a ima tudi ozkega,kateri bo za avto še boljši😃...dokupiš lahko še druge,a več kot to ne potrebujem-samo da fajn "vleče" in to je to.

IMG_20231231_140153.jpg

IMG_20231231_140215.jpg

IMG_20231231_140528.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 2
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Tilen5 napisal:

Shoppster morm jst pa pokurcat,..čakam že več kot 14dni en mini paketek

Ne vem,kako je to z pošiljanjem pr njih...nazadnje ko sem naročil eno "obteženo odejo"...smo prec dobili,k je poslal VidaXL...drugače zmeraj grem na osebni prevzem,k ni ptt stroškov,imajo parking,tanajbolj cene...in mi ni "od roke"...se samo mimogrede ustavim in vzamem...meni so super,in veliko kuoujem pri njih👍...na Mimovrste pa ne kupujem praktično nič več👎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Tilen5 napisal:

Shoppster morm jst pa pokurcat,..čakam že več kot 14dni en mini paketek

Jaz sem jih poslal v kurac pred enim tednom. 

Naročim pred prazniki lego kocke za tamalo. Na dan, ko bi morala priti pošiljka dobim pa mail, da je artikel trenutno nedobavljiv:blink:

Sem jim poslal mail in jim jebal vse po spisku. Ne naročim več nič pri njih🤬

Popravljeno od FuManchu
  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 2

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na mimovrste kupujejo sam še butci,..dragi in nezanesljivi z dobavo,da nategovanje z akcijskimi cenami niti ne omenjamo.. jst že 3 leta pomoje nism pri njih nič nabavil. Berem na drugem forumu same graje, predvsem z dobavo artiklov kateri imajo na spetni strani opis "na zalogi, dobava takoj"... pol pa folk čaka dneve in dneve

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Tilen5 napisal:

Na mimovrste kupujejo sam še butci,..dragi in nezanesljivi z dobavo,da nategovanje z akcijskimi cenami niti ne omenjamo.. jst že 3 leta pomoje nism pri njih nič nabavil. Berem na drugem forumu same graje, predvsem z dobavo artiklov kateri imajo na spetni strani opis "na zalogi, dobava takoj"... pol pa folk čaka dneve in dneve

 

Ja sam, če imajo nekaj kar drugje v SLO ni...recimo Mequiar za streho pucat :(

Pa ponavadi vzamem Turtle wax QD pri njih, ker je najceneje.

 

Pozdrav od butca 🤣

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz na mimovrste kupujem tablete in čistila za pomivlaca, ker so še vedno dosti cenejša kot pa v trgovinah, so pa z ukinitvijo prevzemnih mest in vsemi možnimi doplačili zadevo zelo "hinavsko" podražili, tako da pomojem so s tem izgubili veliko strank....kar se tiče tehnike in druge robe pa mislim, da se pri njih ne splača kupovati, razen, če je nekaj res ekstra poceni/v akciji, ker ponavadi nimajo ravno zadnjih modelov v prodaji (vsaj ko sem gledal npr. tablico za sina....).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Tilen5 napisal:

Jst mam to srečo da grem po čistila in ostalo v Italijo.

Enako. Boljša kvaliteta (ni narejeno za "vzhodne" trge) pa še ceneje je. Recimo destilirana voda 5l= 1,45€. 

  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 31. 12. 2023 ob 17:30 je sportman333 napisal:

jaz na mimovrste kupujem tablete in čistila za pomivlaca, ker so še vedno dosti cenejša kot pa v trgovinah, so pa z ukinitvijo prevzemnih mest in vsemi možnimi doplačili zadevo zelo "hinavsko" podražili, tako da pomojem so s tem izgubili veliko strank....kar se tiče tehnike in druge robe pa mislim, da se pri njih ne splača kupovati, razen, če je nekaj res ekstra poceni/v akciji, ker ponavadi nimajo ravno zadnjih modelov v prodaji (vsaj ko sem gledal npr. tablico za sina....).

Naroči na amazon.de

 

Neprimerno ceneje, 0.22 centov pranje, kar pri nas reees težko dobiš

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 31. 12. 2023 ob 17:06 je FuManchu napisal:

Jaz sem jih poslal v kurac pred enim tednom. 

Naročim pred prazniki lego kocke za tamalo. Na dan, ko bi morala priti pošiljka dobim pa mail, da je artikel trenutno nedobavljiv:blink:

Sem jim poslal mail in jim jebal vse po spisku. Ne naročim več nič pri njih🤬

Pošiljke še ni,.. naročil  na Shoppster 18.12,.. še dobro, da sem dal plačilo po povzetju,..ker zdej me prav briga al pride al ne

  • Haha 1
  • Žalosten 2
  • Jezen 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 35 minutami je Tilen5 napisal:

Pošiljke še ni,.. naročil  na Shoppster 18.12,.. še dobro, da sem dal plačilo po povzetju,..ker zdej me prav briga al pride al ne

Naroči sedaj na amazon.de

 

Pa garantiram, da bo še vedno prišlo prej :lol:

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Naroči sedaj na amazon.de

 

Pa garantiram, da bo še vedno prišlo prej :lol:

Na amazonu je 80€ pri nas je okoli 45€ na shopsterju je blo 37€

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.

 

Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€).

In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.

 

In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo...

Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd...

Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s

 

Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.

IMG_20240419_204213.jpg

IMG_20240419_204250.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je skritikrt napisal:

Paše tud v vrtičkarsko temo...al pa o orodju...pa naj bo tu,k je forum o avtih.

 

Kupil Metabo puhalnik AG 18 Pro pri Vsegradu za 63€,zastonj dostava,in "Black Edition"-meni lepša,k je črma,in čist frišno ven prišla-cenejša kot navadna zelena (99€).

In še češnja na torti-Metabo praznuje 100-letnico,in prvič tudi v SLO ob nakupu stroja in registraciji 3-letne garancije pošljejo dvovrstični 18V/4Ah akumulator😯😃....super-konkurenca deluje,ker Makita ima včasih tudi akcijo in ponuja tudi pri nas baterijo za stroj.

 

In za kaj v tej temi...ker me pogosto jezi ob pranju avta,ko že vse pobrišeš,še zmeraj kje kake kapljice pritečejo...najbolj pri stranskih ogledalih,in posledično črta na vratih,ker imamo zelo trdo vodo...

Po moje bo z tem puhalnikom malce lažje...tudi spredaj grill,feltne,šine na strehi itd...

Piha pa k blesav...nisem si mislil,da tako...2,6m3/min,74m/s

 

Ima tri stopnje in "gas" na stikalu,navdušujoča pa je gumasta šoba +podaljšek...fino.

IMG_20240419_204213.jpg

IMG_20240419_204250.jpg

Super stvar. Samo moraš pazit, da ne odpihneš sproti  tudi ogledal z avta. . Ker vemo, da ogledala niso neki glavni  adut mazd. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.