Skoči na vsebino

Kuharija


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 40 minutami je FuManchu napisal:

Železno profi ponev od DeBuyer-ja že imamo. Sedaj sem naročil še eno profi non-stick ponev. Tokrat sem izbral nemško kvaliteto WMF. 

Lahko jo daš tudi v pečico:bravo:

 

 

IMG_20230823_101905.jpg

IMG_20230823_101916.jpg

Bejž proč, to je za ženske... 😇😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Bini napisal:

Bejž proč, to je za ženske... 😇😂

Zato sem jo pa kupil, ker se moja pritožuje da je železna pretežka.

Pa tud ta ima blizu 2kg 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je FuManchu napisal:

Železno profi ponev od DeBuyer-ja že imamo. Sedaj sem naročil še eno profi non-stick ponev. Tokrat sem izbral nemško kvaliteto WMF. 

Lahko jo daš tudi v pečico:bravo:

 

 

IMG_20230823_101905.jpg

IMG_20230823_101916.jpg

 

Moram nekaj pripomniti...pa ne da bi pljuval,grajal ipd....samo opozoril bi rad ne dejstva,da nebi kdo mislil drugače,in bi kasneje bil razočaran.

 

Sem zelo "zajeban" pri kupovanju praktično vsega...in tako je tudi pri posodi.

Naš prvi komplet je bil Zepter (največji set)...top zadeva,katerega je pa malce že ujel "čas"...pač ni primeren za indukcijo.

In ko smo kupovali nov štedilnik in steklokeramično,smo vzeli 2+2 kombinacijo klasika+indukcija.

 

In se je začelo iskanje dobrega,a ne pregrešno dragega seta INOX posode...skratka velika vrednost za cvenk....

In ugotovim,da tudi WMF le še redkokaj sploh izdeluje v nemčiji...npr v Muelerju sploh nimajo niti enega seta ali pa samo enega lonca ipd. od WMFa,da bi bil "Made in Germany"!!!😲🥺...to omenim prodajalki,in je le pritrdila.

 

In se obrnem na eBay in Amazon...brskam med Google slikami itd...in najdem za moje pome najboljši set za cvenk-brez termostatov in plastike na ročajih (to je odveč in z časom je samo "za v smeti")...in moj pogoj "Made in Germany...in sem vzel WMF Gourmet Plus 7 delni set.

 

WWW.PREMIUMBOX.ORG

WMF Kochtopfset.Herdart: Glaskeramik, Gas, Elektro, Induktion. 7 Töpfe mit Deckeln der Serie Gourmet Plus. 1x Bratentopf Ø 20 cm1x...

 

Takrat se mi zdi,da je bil malce cenejši...a ta cena je tudi BOOOOMBA👍

 

Kako je sedaj z tem setom,če ga še izdelujejo v nemčiji ne morem trditi...moj je.

 

Bi pa rad pač opozoril,da ne bo kdo razočaran-WMF le še malo izdelkov izdeluje v svoji nemški tovarni-večina je Made in China...pač boj na trgu cen je neizprosen,in če piše gor samo "Germany",ali "of Germani" ipd...-pozabi da je narejeno drugje kot na kitajskem...le če piše "Made in Germany" si lahko siguren!

 

Tukaj seveda ni moj namen žaliti FuManchuja al kaj-kot rečeno bi rad le opozoril na dejstvo,da ne glede ali je WMF,Fissler itd...zelo težko sploh še kaj doiš z nemčije.

IMG_20230823_213806.jpg

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 50 minutami je Bini napisal:

Za prste oblizat.... :bravo:

IMG-f7a2cbac9928fbed6aaa90b483c376e3-V.jpg

IMG_20230826_125530.jpg

Mmmm😋-dagnje👍

 

pred 46 minutami je Tilen5 napisal:

Tevi čevapi pa čudno zgledajo 😵

To so primorski čevapi...so malo trši...saj gre jesti,sam pol moraš k zobarju😅...pa sranje pol tud ni več takšno uživanje😳.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.