Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Dobro, da imamo v Sloveniji velikega vodjo, da imamo koga, ki je za vse kriv. Zna biti, da je veliki vodja kriv tudi za današnje zdrse tovornjakov in prometne zastoje. In zna biti, da je on kriv tudi za vse prigode z mojim FucksWagnom! Mislim, gotovo je on kriv, samo povezavo moram še najti...

 

Le kaj bi brez velikega vodje, le kdo bi bil potem kriv za vse...

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Slivka napisal:

Ja, če sem jaz prav obveščen, je to tisti Puklasti iz Murgel.

 

Ali pa je to tisti Pritlikavi iz Grosuplja...

 

Šmorn...

 

@Boss, kdo je že veliki vodja?

 

Albanac iz Velenja.

  • Všeč 1
  • Haha 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Slivka napisal:

Zna biti, da je veliki vodja kriv tudi za današnje zdrse tovornjakov in prometne zastoje. In zna biti, da je on kriv tudi za vse prigode z mojim FucksWagnom! Mislim, gotovo je on kriv, samo povezavo moram še najti...

 

 

Nene... za to je pa kriv golobnjak :) ... ki je sedaj na čelu :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Kdo pa je sploh ta veliki vodja.... 🤔

Jaz jih poznam več, npr. pri nas doma je to žena..... sramezljiv

Kdaj bojo volitve? 😋

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 45 minutami je Bini napisal:

Nemam pravo glasanja.... 😂😉

 

A tud volilno pravico ti je žena odvzela ... 😞

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ste danes kaj sneg premetavali in izgubili kakšno kalorijo, da ne rečem kilogram? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No carji kdo bo prvi ZMAJ-u razložil kako ga je na roko metal. :hudicek:

 

p.s. Jaz sem ga kr zdrgnil, ker je bil dovolj puhast in mehak. (še vedno je govora o snegu, pokvarjenci 😜)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas vse strojno delamo, edino naša nona moli rožni venec na roke - pa še to so otroci nekaj ugotavljali, kako bi en stari kolovrat predelali...

 

Sicer skoraj 10 cm snega, a je enih 800 kvadratov dvorišča in dovozne ceste. Rolba se je ravno dobro segrela, ko je bilo konec...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Bini napisal:

Na 3ki šesto leto še vedno pali ko mina pri - 12 🤗. Res pa je da je i.Stop ugasnjen že pet let.... 😉

 

Jest mam istop przgan, pa vseen kresne kt nov.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na naših Mazdah tudi še vpalita okoli 5,5 let stara Panasonic akumulatorja ter tudi skoraj že 11 let star akumulator na Cliotu. :)  Jeseni bo verjetno treba zamenjati vse tri. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.