Skoči na vsebino

Chat is back ...


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Smo šli čez vikend malo na Dolenjsko in v Čatežu v bazenih srečamo družino, ki je imela enako idejo. Bežno se poznamo, ker sta en njihov otrok in en naš otrok skupaj na treningu. Pa malo poklepetamo in ženska kar malo jezna razlaga, da so zdaj zadnjič tam, ker da to ni več normalno. In razloži, da so za štiričlansko družino (oče, mati in dva otroka, stara 10 in 8 let) plačali 700€ za tri noči s polpenzionom! Dobro, da smo bili v bazenu, drugače bi se kar sesedel...

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo bili pred korono ene 3x na leto v toplicah za več dni. Slovenske gorice so bile naša priljubljena destinacija - lepo za kolesarit, krasni ljudje, vina dovolj.

 

Potem so prišli turistični boni ki so folk navadili, da je čist kul, če gredo stvari za 50+posto gor.

Sedaj ne gremo več ta.

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj ne vem, v katero temo bi dal, verjetno še najbolj paše v tole.

 

Včeraj sem z električnim ZOE naredil 490 kilometrov ... Na vsej poti me je prehitelo manj kot 10 motoristov in trije avtomobili. Prvi, ki me je prehitel, je bil možakar s črno CX-5, a na njegovo smolo je to storil ravno nekaj sto metrov pred policijsko kontrolo/zasedo, tako da je dobil "loparček" in zavil s ceste. Bi ugibal, da je dobil tudi plačilni nalog, ker sem že sam peljal malce čez omejitev ...

 

Če se prepoznaš v zgornjem opisu - sožalje.

  • Haha 1
  • Žalosten 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je dvorjan napisal:

Prvi, ki me je prehitel, je bil možakar s črno CX-5


Upam, da ni bil @skritikrt … 😇

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je Slivka napisal:

Smo šli čez vikend malo na Dolenjsko in v Čatežu v bazenih srečamo družino, ki je imela enako idejo. Bežno se poznamo, ker sta en njihov otrok in en naš otrok skupaj na treningu. Pa malo poklepetamo in ženska kar malo jezna razlaga, da so zdaj zadnjič tam, ker da to ni več normalno. In razloži, da so za štiričlansko družino (oče, mati in dva otroka, stara 10 in 8 let) plačali 700€ za tri noči s polpenzionom! Dobro, da smo bili v bazenu, drugače bi se kar sesedel...

Sem v Banovcih zadnje čase. Par nočitev dobim zelo ugodno.

 

Pred korono smo bili za nek normalen denar (1nadan) 2 nočitvi v Hotelu Terme. V koroni, ker nismo bili cepljeni, smo pa morali znotraj Slovenije iskat in smo tudi dali okoli 600-700€ za 3 nočitve hotela Čatež. In bili edini čudaki brez bonov.

 

V glavnem bolano. Ampak ja, dokler je polno, so cene primerne.

 

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Čatež se mi zdi živi na krilih stare slave, investicij v posodobitve in razvoj leto nazaj nisem opazil, lahko da je zdaj drugače?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Mraušk Mčk napisal:

Mi smo bili pred korono ene 3x na leto v toplicah za več dni. Slovenske gorice so bile naša priljubljena destinacija - lepo za kolesarit, krasni ljudje, vina dovolj.

 

Potem so prišli turistični boni ki so folk navadili, da je čist kul, če gredo stvari za 50+posto gor.

Sedaj ne gremo več ta.

 

Družinska prijateljica spremlja moža v Dolenjskih toplicah na rehabilitaciji. Samo zanjo polpenzion za 14 dni cca 2000€.?zmeden?

  • Začuden 4
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je Boss napisal:

 

Družinska prijateljica spremlja moža v Dolenjskih toplicah na rehabilitaciji. Samo zanjo polpenzion za 14 dni cca 2000€.?zmeden?

 

jest sem glihkar rezervirov prvomajske v grčiji, syros + atene, 10 dni, pa bo za dva pršlo z vsem kartami, pa apartmaji, ene tolk kot ona sama plača

Popravljeno od Matick
  • Všeč 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Z M A J napisal:

Čatež se mi zdi živi na krilih stare slave, investicij v posodobitve in razvoj leto nazaj nisem opazil, lahko da je zdaj drugače?

Žalostno a resnično, 40 let je že isto. Bil enkrat pred časom, pa je isto kot je bilo 40 let nazaj, ko sem bil mali. 

  • Všeč 1
  • Haha 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

40 let nazaj ni bilo 2. (Poligon za surfanje in tobogani) In 3. dela (ladje za otroke) znotraj.

 

Ladja pa je že res potrebna prenove. 3/4 stvari ni delalo, ko sem bil nazadnje tam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Z M A J napisal:

Čatež se mi zdi živi na krilih stare slave, investicij v posodobitve in razvoj leto nazaj nisem opazil, lahko da je zdaj drugače?

čatež je 30.let v preteklosti, bil lani pred novim letom po božiču v mobilni hišici.....urejenost še kar, ponudba kr neki, bazeni nespremenjeno od kdar se spomnim da sem bil z osnovno šolo tam pred 30.leti....torej pod črto SLABO :) in za kar nudijo drago.....zdaj grem v Gardaland v tisto naselje kjer so apartmarji, hiške....že samo cena je nižja kot v Čatežu.....(pa saj vemo kdo je lastnik :))

Popravljeno od sportman333
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa res ne vem v kateri Čatež eni hodite.

Se strinjam, manjkajo vlaganja. In bazira na stari slavi. Ampak 30 ali pa celo 40 let nazaj so bile zadeve kar drugačne.

 

30 let nazaj, ni bilo zunaj tobogana na blazine, niti tistega z okroglim vrtincem. Ni bilo otroškega dela za male otroke z reko.

Znotraj je zdaj povečano za 2/3.

 

Zdaj pa al jaz ne vem kaj je 30 let ali pa komu leta drugače tečejo.

  • Všeč 2
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Boss napisal:

 

Družinska prijateljica spremlja moža v Dolenjskih toplicah na rehabilitaciji. Samo zanjo polpenzion za 14 dni cca 2000€.?zmeden?

Ja, sam tle zadi je mal politike. Gre se za to, da so Balneo povzdignili na zelo visok nivo, zelo kvalitetna storitev. In nekak se je blo treba znebit rednih gostov, lokalcev ki so po domače prišli in pustili bolj malo. Živim blizu in mi ne pade na pamet, da bi dal 27 eur za 4 ure savne. Tudi 3 urne karte so ukinili, lahko kupiš samo še celodnevno.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je NevLado napisal:

Ja, sam tle zadi je mal politike. Gre se za to, da so Balneo povzdignili na zelo visok nivo, zelo kvalitetna storitev. In nekak se je blo treba znebit rednih gostov, lokalcev ki so po domače prišli in pustili bolj malo. Živim blizu in mi ne pade na pamet, da bi dal 27 eur za 4 ure savne. Tudi 3 urne karte so ukinili, lahko kupiš samo še celodnevno.

Za osebo s povprečno plačo tole ne bo več oz. greš za svoj težko prislužen denar potem raje drugam.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se z ženo malo sporekla...

 

Včeraj si je pobarvala lase in ko je prišla domov, sploh opazil nisem.

 

Danes, ko je pa FucksWagna parkiravala v garažo in odrsala zadaj desno po blatniku, sem pa bos ven prletu gledat, kaj je ratalo.

 

Potem mi pa očita, da mi pločevina več pomeni kot ona!

 

Ženska sploh ne razume, da me prav malo briga za FucksWagna. Ampak v tej garaži je parkiran tudi moj motor...

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Za osebo s povprečno plačo tole ne bo več oz. greš za svoj težko prislužen denar potem raje drugam.

Ja, zato sem bil jaz v zadnje pol leta že 2x v biotermah, v mali nedelji. Res da imam do gor 3 ure vožnje, pa vseeno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je godlike napisal:

Pa res ne vem v kateri Čatež eni hodite.

Se strinjam, manjkajo vlaganja. In bazira na stari slavi. Ampak 30 ali pa celo 40 let nazaj so bile zadeve kar drugačne.

 

30 let nazaj, ni bilo zunaj tobogana na blazine, niti tistega z okroglim vrtincem. Ni bilo otroškega dela za male otroke z reko.

Znotraj je zdaj povečano za 2/3.

 

Zdaj pa al jaz ne vem kaj je 30 let ali pa komu leta drugače tečejo.

Bazeni izpred 30.let, tisti notranji tobogan ta hitri ne dela ze 3.leta....zunanja ponudba glede gastronomije je ni (resda prazniki) ampak vseeno..., razen tista kavarna/slascicarna...mobilna hiška tko tko...za denar kar rentajo bi lahko bilo boljse....aja pol leta nazaj, dec.2023

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva se našla ja. Vzdrževanje je v riti.

 

Ko bojo ljudje začeli drugam hodit, bojo se zmigali, kar je žalostno.

 

Notranji beli, je nazadnje delal 2x na dan. To je ca 5 let nazaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.