Skoči na vsebino

Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma


Mazda-si.net

Priporočeno sporočilo

Mazda Drive Together DRIVE TOGETHER
Mazda
MAZDA V LJUBLJANI VNOVIČ PRISOTNA Z DVEMA PRODAJNIMA SALONOMA 
 
 
z veseljem vas obveščamo, da je Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma. Dolgoletnemu Mazdinemu pooblaščenemu prodajalcu Interclass cars na Viču, se v naši pooblaščeni prodajni mreži pridružuje podjetje Avtotehna VIS. Slovesna otvoritev novega prodajnega salona bo 24. marca na Celovški cesti 228. 
 
Za Mazdo Slovenija je izjemnega pomena, da našim strankam zagotavljamo kakovostne in celostne storitve ter podporo, ki jo potrebujejo. Avtotehna VIS ima na področju prodaje vozil bogate dolgoletne izkušnje. Kot vsi naši obstoječi pooblaščeni prodajalci, je tudi Avtotehna VIS zavezana nudenju najboljših možnih prodajnih storitev, ki temeljijo na strokovnosti, prijaznosti in naravnanosti na stranke.
 
 Z dvema pooblaščenima prodajalcema v Ljubljani bomo našim kupcem še izboljšali dostopnost do vozil znamke Mazda. Vljudno vabljeni na njuni lokaciji in se prepričajte o kakovosti, varnosti in okoljski naravnanosti Mazdinih vozil.
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Interclass cars
Gorjupova cesta 1, 1000 Ljubljana 
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Avtotehna VIS
Celovška cesta 228, 1000 Ljubljana
 
facebook   instagram   youtube
 
Mazda Motor Slovenija d.o.o.
 
Dolenjska cesta 242b
1000 Ljubljana

 

dcs.gif?e_id_s=d9216b21f312e090deae0e775

FooterImage1?elq=8bd9aaae00064f16ab0b5a7fi9?es=2751642&s=477278796&u=aHR0cHM6Ly9

  • Všeč 2
  • Hvala 1

 

Lep pozdrav

Notification_Center.png.baa6b8bc27d171fb4ea1ec50a39d479a.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam, da ne bodo tej vaši novi prodajni saloni taka žalost, kot je vaš "novi" v BTC. Tam sem bil prvič, ko sem kupil avto (še sedaj že  propadli  A-Cosmos, nato drugič (redni servis-nateg na polno) in nikoli več. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Mazda-si.net napisal:
Mazda Drive Together DRIVE TOGETHER
Mazda
MAZDA V LJUBLJANI VNOVIČ PRISOTNA Z DVEMA PRODAJNIMA SALONOMA 
 
 
z veseljem vas obveščamo, da je Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma. Dolgoletnemu Mazdinemu pooblaščenemu prodajalcu Interclass cars na Viču, se v naši pooblaščeni prodajni mreži pridružuje podjetje Avtotehna VIS. Slovesna otvoritev novega prodajnega salona bo 24. marca na Celovški cesti 228. 
 
Za Mazdo Slovenija je izjemnega pomena, da našim strankam zagotavljamo kakovostne in celostne storitve ter podporo, ki jo potrebujejo. Avtotehna VIS ima na področju prodaje vozil bogate dolgoletne izkušnje. Kot vsi naši obstoječi pooblaščeni prodajalci, je tudi Avtotehna VIS zavezana nudenju najboljših možnih prodajnih storitev, ki temeljijo na strokovnosti, prijaznosti in naravnanosti na stranke.
 
 Z dvema pooblaščenima prodajalcema v Ljubljani bomo našim kupcem še izboljšali dostopnost do vozil znamke Mazda. Vljudno vabljeni na njuni lokaciji in se prepričajte o kakovosti, varnosti in okoljski naravnanosti Mazdinih vozil.
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Interclass cars
Gorjupova cesta 1, 1000 Ljubljana 
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Avtotehna VIS
Celovška cesta 228, 1000 Ljubljana
 
facebook   instagram   youtube
 
Mazda Motor Slovenija d.o.o.
 
Dolenjska cesta 242b
1000 Ljubljana

 

dcs.gif?e_id_s=d9216b21f312e090deae0e775

FooterImage1?elq=8bd9aaae00064f16ab0b5a7fi9?es=2751642&s=477278796&u=aHR0cHM6Ly9

O "špeglih" pa nič ne napišejo.... 😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Alex napisal:

Upam, da ne bodo tej vaši novi prodajni saloni taka žalost, kot je vaš "novi" v BTC. Tam sem bil prvič, ko sem kupil avto (še sedaj že  propadli  A-Cosmos, nato drugič (redni servis-nateg na polno) in nikoli več. 

Ampak s čim so te nategnili? S ceno? Saj to je normalna cena za pooblaščenca.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Motiš se. Drugi del še vedno nismo rešili, ker se delajo od tedaj  francoze tako A-Cosmos kot mazda Slovenija. 😡

Vsi so mrknili  in sploh ne odgovarjajo ne na maile ne na telefon. 

V glavnem je najboljše , ko nimam nobenega opravka s temi pacienti.

Avtomobili  mazde so dobri, to bom vedno trdil, uradni servisi so, vsakj kar sem imel sam izkušnje z njimi, totalni polom. Itak, ko preteče garancija na cx30 ne dobijo niti evra več od mene. Lani sem za servis na 6-ki (komplet vse +menjava sprednjih diskov in ploščic) dal toliko, kot bi dal na uradnem servisu za navaden servis. 

Uradni servis so bili in bodo vedno oderuhi, to je dejstvo. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Shrek napisal:

Se je za vprašat, kje je problem. Glede na to, da si edini, je verjetno nekaj s tabo narobe... 

 

Ni edini. Če preiščeš forum, je bilo kar precej tega.

Pri meni se je Mazdina zgodba začela z vgradnjo neoriginalne opreme na nov avto in "nepooblaščeno" predelavo ob dejstvu, da so bile vse vgrajene komponente na računu skupaj z avtom.

Nadaljevalo se je s tem, da so avto dali na cesto brez da bi dodatno opremo in predelavo vpisali v homologacijo.

In tako naprej in tako naprej vse do takrat, ko mi je "shodil" kolesni ležaj in sem moral doplačat, da so avto peljali na najbližji servis, ker ga je MES na vsak način hotel peljati na drug Mazdin servis...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Malo je (če sploh kateri) novih avtov drugih znamk s takim motorjem in tako opremo za 29.5k eur, to je kar zelo zelo dobra ponudba....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, tako veliko pa spet ne, si pa ti zelo pikolovski in misliš, da je vse natega kar se ne sklada s tvojim prepričanjem:

 

- homologacija senzorjev, ki naj ne bi bili originalni. Kako veš da niso originalni, saj Mazda naknadno vgrajuje vse mogoče proizvajalce senzorjev v skladu s tehnično ustreznostjo. Ker se senzorji ali že vgrajeni ali pa jih naknadno vgradijo na isto mesto ne vem zakaj bi to morali homologirat. Po tej logiki bi morali vsake zavorne diske in ploščice, ki niso istega proizvajalca kot je originalno, homologirat na novo. :nevem:

- to ni dodatna oprema, saj ima Mazda homologirano opremo z vgrajenimi senzorji. Za znižanje cene je pač nižji nivoji opreme nimajo. Sama Mazda pa ime narejeno homologacijo za cel avto. Če tega noben nivo opreme ne bi imel bi moral homologirat in seveda isto velja, če bi se zadeve vgrajevale naknadno, izzven Mazda pooblaščenega servisa.

- v MES-u je zapisano, da se avto odpelje do prvega najbližjega Mazdinega servisa in ne tistega, ki bi si ga izbral uporabnik. Če je ta servis oddaljen več kot 100km potem na najbližji usposobljen servis.

 

https://media-assets.mazda.eu/raw/upload//mazdasi/globalassets/mscee-pages/si/mes/mazda_leaflet_mes_slo-maj2018.pdf?rnd=498bca

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

No, tako veliko pa spet ne, si pa ti zelo pikolovski in misliš, da je vse natega kar se ne sklada s tvojim prepričanjem:

 

- homologacija senzorjev, ki naj ne bi bili originalni. Kako veš da niso originalni, saj Mazda naknadno vgrajuje vse mogoče proizvajalce senzorjev v skladu s tehnično ustreznostjo. Ker se senzorji ali že vgrajeni ali pa jih naknadno vgradijo na isto mesto ne vem zakaj bi to morali homologirat. Po tej logiki bi morali vsake zavorne diske in ploščice, ki niso istega proizvajalca kot je originalno, homologirat na novo. :nevem:

- to ni dodatna oprema, saj ima Mazda homologirano opremo z vgrajenimi senzorji. Za znižanje cene je pač nižji nivoji opreme nimajo. Sama Mazda pa ime narejeno homologacijo za cel avto. Če tega noben nivo opreme ne bi imel bi moral homologirat in seveda isto velja, če bi se zadeve vgrajevale naknadno, izzven Mazda pooblaščenega servisa.

- v MES-u je zapisano, da se avto odpelje do prvega najbližjega Mazdinega servisa in ne tistega, ki bi si ga izbral uporabnik. Če je ta servis oddaljen več kot 100km potem na najbližji usposobljen servis.

 

https://media-assets.mazda.eu/raw/upload//mazdasi/globalassets/mscee-pages/si/mes/mazda_leaflet_mes_slo-maj2018.pdf?rnd=498bca

 

O kakšnih senzorjih pa ti govoriš? Al je to iz kakšne druge zgodbe?

 

Ja, v MES je pa zapisano, da se avto vleče na najbližji servis. In sem moral doplačat, da so ga iz Nove Gorice vlekli v Ljubljano in ne v Kranj...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Jest napisal:

Meni tudi nimjasno, s cim… Mogoce so ga nategnili v Kopru, ker niso hoteli potegniti avta od drugega trgovca, ko je kupoval sedanjo premijo… Drugi del se je pa kot kaze tudi resil… in se je ACosmos odrezal cisto fer… ali se motim?

 

Sicer pa imajo trenutno kar dobre “otvoritvene” ponudbe…

 

image.jpeg

 

AVTO.NET

Mazda CX-30 X186 GT Plus | VRHUNSKA | ODPELJI TAKOJ, letnik:2023,31440 EUR :: www.Avto.net ::


 

 

Kolk je to, nekih 5% popusta? 🙂

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem sel gledat glede cene... je pa daljse jamstvo (7 let) in trije servisni pregledi, karkoli ze to pomeni ... Pa se neke popuste sem zadnjic videl pri servisnih storitvah v enem oglasu nekje... samo ne najdem sedaj, kje sem videl in kaj tocno je bilo ... 

 

 

EDIT: Sem nasel malo vec informacij >> https://www.avtotehna-vis.si/novice/big-deal-jamstvo-avtotehne-vis

 

 

image.png

 

Pri servisih placas samo material ... ampak sele 5, 6 in 7 servisno leto ... 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Jest napisal:

Nisem sel gledat glede cene... je pa daljse jamstvo (7 let) in trije servisni pregledi, karkoli ze to pomeni ... Pa se neke popuste sem zadnjic videl pri servisnih storitvah v enem oglasu nekje... samo ne najdem sedaj, kje sem videl in kaj tocno je bilo ... 

 

 

EDIT: Sem nasel malo vec informacij >> https://www.avtotehna-vis.si/novice/big-deal-jamstvo-avtotehne-vis

 

 

image.png

 

Pri servisih placas samo material ... ampak sele 5, 6 in 7 servisno leto ... 

 

 

 

Liter olja 25 eur? :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je NevLado napisal:

Liter olja 25 eur? :D 

 

 

Mogoce pa lahko prineses svoj material 🤔

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

 

O kakšnih senzorjih pa ti govoriš? Al je to iz kakšne druge zgodbe?

 

Ja, v MES je pa zapisano, da se avto vleče na najbližji servis. In sem moral doplačat, da so ga iz Nove Gorice vlekli v Ljubljano in ne v Kranj...

 

O ja šit, ja sorry to je bila res ena druga zgodba in ne vem zakaj sem jo povezal s tabo. Se opravičujem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

 

Mogoce pa lahko prineses svoj material 🤔

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Alex napisal:

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

 

Pa sej je prav, premium avto - premium storitev in seveda premium cena. :bravo: Vpraš une k majo BMW-je, Audije in Mečke. Oni že leta vedo da je tako, lastniki premium CX-30 se boste pa že še navadili :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 24 minutami je Boss napisal:

 

Pa sej je prav, premium avto - premium storitev in seveda premium cena. :bravo: Vpraš une k majo BMW-je, Audije in Mečke. Oni že leta vedo da je tako, lastniki premium CX-30 se boste pa že še navadili :bravo:

Samo kaj, ko je tudi za nepremium 6-ko v Kp enako. V nepremium avto nalijejo "premium" povprečo olje, po premium ceni. Pa se slikaj. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

mogoče... ampak res mogoče je pa 6-ka tud premium ?zmeden??zmeden? to pol spremeni celo filozofijo dojemanj Mazda avtomobilov, se ti ne zdi?

Mogoče smo kaj spregledali in je res 6-ka mild premium. 😄

Ampak, za vraga, saj 6-ka nima plastičnega karterja. 🤔

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

Škoda, da ni Selmar tudi v Kopru😟

Jaz sem ga lahko prinesel razen takrat, ko sem imel SERVIS GRATIS 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Bini napisal:

Škoda, da ni Selmar tudi v Kopru😟

Jaz sem ga lahko prinesel razen takrat, ko sem imel SERVIS GRATIS 😉

Upam, da bo še naprej tako... pri zadnjem servisu sem dobil namig, da se zna zgodit, da ne bo več dovoljeno. MMS jim teži glede tega. 

 

  • Začuden 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.