Skoči na vsebino

Prikaz imenika na CX-30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

Prijatelj je po mojem prepričevanju kupil novo CX-30 (194 konjski bencinar). Z avtom je trenutno zelo zadovoljen, jezi ga samo problem s prikazovanjem telefonskega imenika ko ga nekdo pokliče notri. Torej, ko je povezan z avtomobilom (bluetooth) in kliče iz avtomobila (po meniju avtomobila pride do imenika in naredi klic) mu napiše koga kliče (napiše ime). Ko pa ga ta ista oseba kliče notri, se mu izpiše samo številka brez imena? Ali kdo pozna ta problem, oziroma kakšna bi bila rešitev. Na servisu mu niso znali pomagati, oziroma se jim po mojem ni dalo (ali pa ni naletel na pravo osebo).

Hvala za vaše odgovore in vašo pomoč!

Napisano
pred 16 minutami je astor napisal:

Prijatelj je po mojem prepričevanju kupil novo CX-30 (194 konjski bencinar). Z avtom je trenutno zelo zadovoljen, jezi ga samo problem s prikazovanjem telefonskega imenika ko ga nekdo pokliče notri. Torej, ko je povezan z avtomobilom (bluetooth) in kliče iz avtomobila (po meniju avtomobila pride do imenika in naredi klic) mu napiše koga kliče (napiše ime). Ko pa ga ta ista oseba kliče notri, se mu izpiše samo številka brez imena? Ali kdo pozna ta problem, oziroma kakšna bi bila rešitev. Na servisu mu niso znali pomagati, oziroma se jim po mojem ni dalo (ali pa ni naletel na pravo osebo).

Hvala za vaše odgovore in vašo pomoč!

Mislim, da sem včeraj opazil isti problem na moji CX-5. Preverim danes in napišem kako je pri meni.

Napisano

Tole je pa zelo pogosta zadeva. Tudi pri meni na CX-5 ne deluje, prav tako ne deluje sodelavcu na CX-30.
Je pa res, da sam praktično nikoli nisem v Mazdinem infotaimentu. Ko vstopim v avto, se pač priključi Android Auto, tam pa (razumljivo) teh težav ni (so pa druge :vesel:).

Napisano

Sem imel isto problem na s prejšnjim telefonom.

Na google imaš par predlogov, ampak meni je rešilo to da sem pobrisov zgodovino klicov na telefonu.

Napisano

Imam jaz enak problem na M3.

 

jaz bi rekel, da je problem kako imaš vpisane številke v imenik:

+386 41xyz123 ali brez int predpone

Nisem še pogruntal sistema ali pa rešitve.

 

vem pa, da mi za ene kontakte prikaže imePriimek, za druge pa ne (+38641....).

 

se priporočam za rešitev.

Napisano
dne 13. 10. 2023 ob 15:19 je easyrider napisal:

Imam jaz enak problem na M3.

 

jaz bi rekel, da je problem kako imaš vpisane številke v imenik:

+386 41xyz123 ali brez int predpone

Nisem še pogruntal sistema ali pa rešitve.

 

vem pa, da mi za ene kontakte prikaže imePriimek, za druge pa ne (+38641....).

 

se priporočam za rešitev.

 

sam imam vse v telefonskem imeniku na ta način +386 ... pa vse zaenkrat dela.

Napisano
pred 46 minutami je Janez007 napisal:

 

sam imam vse v telefonskem imeniku na ta način +386 ... pa vse zaenkrat dela.

To je to. Vse številke moraš imeti napisane enako. Jaz jih imam tudi tako z +386 spredaj. In mi pokaže vse, kdo me kliče. 

 

 

Napisano

Meni to ni pomagalo, pa imam (že od nekdaj) vse številke tako vnesene.
Ampak v zadnjem času res ne poskušam več, sedaj je pač AA stalno vključen.

Napisano

Mislim da je važno kako ti izpiše številko ko te kdo pokliče. Morda je odvisno od operaterja?

Večinoma imam kontakte shranjene kot +386 41 ..., ko pa kličejo, se pa na Mazdinem zaslonu izpiše 041 ...

Napisano

Meni na CX-30 za kontakte shranjene z +386 ... klicatelja ne izpiše, na M6, zadnji FL pa ni teh problemov

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Pravkar končane zelo napete kvalifikacije, ki napovedujejo vročo dirko, pa ne zgolj po temperaturah v Avstrijij
    • Je prav luštno, vendar na obratnem bregu od propadajočega hotela, tam je tudi prijeten bar z dobro postrežbo in urejenimi wc-ji. Temperatura vode jezera je nekih 20, kar je meni čista IDILA  
    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.