Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

Rabim nove letne gume 205 55 16, zanima me kaj je kaj ok. Cena do 55eur iscem pa nek ok rang price/performance. Vozim normalno, ne dirkam:) po pol ure googlanja imam ugledane fulda ecocontrol in falken ze914. Zelo bom vesel kaksnega vasega predloga

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hvala, zdej imam kar nekaj izbire:

vredestein sportrac 55eur

nokian iline 55eur

falken ze914 51eur

fulda ecocontrol 52eur

toyo proxes 51 eur

 

kakor sem videl teste so vse dobre. Odkril sem se malenkost cenejse Kmho KH27 (47eur), ki naj bi bile po testih presenetljivo dobre.

 

Uporablja kdo katere od zgoraj nastetih gum?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Toyo danes montirane na mazdo, hvala za nasvete:) narejena tudi optika, me pa cudi ker je bilo vse v zelenem in sem bv delal optiko. Z novimi zimskimi, mi je avto vleklo v desno (kaksne 2 leti nazaj je bila menjana sprednja roka, nevem tocno katera), sedaj pa problem ostaja. Ima kdo kaksno idejo kaj bi lahko bilo?

z nobeno ne bos falil, ce ti je vsec,

vzami toyo, ker so najcenejse in take imam jaz

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

ewo. z petko sem naredil z Intensami UHP 2 zdej cca. 3tkm in nimam kritike. ?eprav naj bi bila bolj performance guma ima po filingu mal mehkejse bocnice kljub xl verziji in na petko prov lepo pa?e glede na vo?njo. v?eraj sem na 6ki zluknjal eno dunlopko sportmaxx rt in sedaj dal danes tut na 6ko sava intensa uhp 2. prvi obcutki so ok. bolj udobna kot dunlopka

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

baje rabim nove letne gume... je rekel na tehni?nem...

 

za 6ko :) 

 

dimenzije 225 / 45 R18 91 W

 

kaj se priporo?a za normalen denar? delam pa tam cca 10-12k km letno... @LabiGT: ? Je kaj pametnega za 100? / kos?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smo imeli debato ?e tukaj o nexenkah, po 25.000km in enem punktiranju so ?e odli?ne, cena pametna, mogo?e ?e jest napi?e kaj, jih ima sedaj tudi na mazdi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

baje rabim nove letne gume... je rekel na tehni?nem...

 

za 6ko :)

 

dimenzije 225 / 45 R18 91 W

 

kaj se priporo?a za normalen denar? delam pa tam cca 10-12k km letno... @LabiGT: ? Je kaj pametnega za 100? / kos?

 

Za malo ve? dobi? te:

https://www.gume-popgom.si/pnevmatike/hankook/ventus-v12-evo-2-k120/225-45-zr18-95-y

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fora je, da so gume na markerju... pa se mi zdi malo sme?no kupit letos nove letne... bi jih raje spomladi... ker cenovno ne bo ni? ugodneje, dobim pa staro gumo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker bo pooo?asi treba nabavit zimske gume 205/60 16 za mojo mazdo,me zanima katere pripiro?ate? Rabim dobre gume ker se veliko vozim...gledal sem nokian pa se mi zdi da so glede kakovosti in cene kar v redu? Kupil bom pa tudi 16 colske alutec felgne,ker ?e kupim samo gume 18 me skoraj enako pride...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

smo imeli debato ?e tukaj o nexenkah, po 25.000km in enem punktiranju so ?e odli?ne, cena pametna, mogo?e ?e jest napi?e kaj, jih ima sedaj tudi na mazdi

 

 

Za tak denar so Nexenke OK ... Se mi zdi sicer, da imam par deci visjo porabo po BC, odkar imam gor te Nexenke ... obnasajo se pa odlicno... tako na suhi, kot tudi na mokri cesti ... 

 

Tukaj sem pisal o tem, katere sem dal in koliko so me kostale >>  http://www.mazda-si.net/topic/12231-gume/?p=379495

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fora je, da so gume na markerju... pa se mi zdi malo sme?no kupit letos nove letne... bi jih raje spomladi... ker cenovno ne bo ni? ugodneje, dobim pa staro gumo...

 

lahko pa fases enkrat oktobra npr en tak brezvezen aquaplanin da te bo razbilo pri 50km/h in pol bos govoril, zakaj nisem zamenjal gume prej :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko pa fases enkrat oktobra npr en tak brezvezen aquaplanin da te bo razbilo pri 50km/h in pol bos govoril, zakaj nisem zamenjal gume prej :)

al pa da septembra da? zimske....?e dela? 1000 na mesec, spomladi pa nove

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam tudi Nexen gor in eno sem v petek ?e presekal, tako da zdaj gre nova guma gor.

Nimam nekih slabih pripomb glede gume tudi glasne niso 

 

so pa NEXEN N'Blue HD Plus 205/55R16 91V DOT0617

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred nekaj dnevi sem nabavil 29" Continental Double Fighter III :)  :notworth: ... Cena je bila slabih 25? po kosu  :jupiii:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... aja... gume so za bicikl :)  :jezicek:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

tkole. s 5ko in 6ko na Sava UHP 2 sem sedaj naredil v parih mesecih cca. 15000tkm. Lahko re?em, da so dober gume, mogo?e imajo vodljivost oz. filing na volanu iz cesti??a malo manj oster kot pa jih je imel Dunlop Sportmaxx RT, na?eloma pa me to niti ne moti, saj sem se za?el malo bolj umirjeno voziti po radarju, ki me je ujel na 210km/h po AC. V mokrem se dobro dr?ijo, poraba je solidna, na suhem pa tudi, tako da nimam pripomb :) Priporo?am. Bomo pa videli, kak?ne bodo naslednje leto po zimovanju. Fingers cossed !

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Rabim 2gumi za mx5ko. 195 50 15

 

Na xsari imam intenso hp, zadovoljen, ustreza moji defenzivni, umirjeni voznji ?e tretjo sezono...

 

Zdaj pa dilema; na spanu mi priporocajo tudi gumo znamke point s summerstar3 (to naj bi bil nek budget brand continentala)...

 

Kaksne izkusnje s temi gumami?

 

Tretja opcija je nexen n'hd al nekaj takega....

 

Avto skoraj ne vidi dezja, obraba je postranskega pomena, vozna kot receno umirjena...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, treba bo kupit po?asi zimske gume. Na 6ki bodo Dunlopke ?e letos zdr?ale, na 5ko pa gredo nove 16ke. Kaj kej priporo?ate? Sam se obra?am na Dunlop, Continental, Bridgestone, Nokian. Va?e izku?nje?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nameravam kupit 4 nove zimske gume v dimenziji 205/55/16.

 

To bo prva (prava) zima z zadnjim pogonom in mi ni do kaksnih kolobocij.

 

Katere mi priporocate?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.