Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Mojster za gume...LabiGT...

Zanimam se za nakup LETNIH gum...pa me zanima, ?e je TOYO dobra izbira za dimenzijo 215/50/17...

Hvala.

 

LP

Jst sem dal v tej dimenziji na M6 Sava intensa UHP2 letos pa nimam neke kritike. Edin filing na volanu ni tolk dober pa direkten kot pri Dunlop SportMaxx RT, ki sem jih imel prej. Se pa dobr pele v vseh pogojih, pa nisem neki zelo ne?en voznik :) Cena komad pa pod 80?,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to sm mislu ja. Pardon.. Na adac testi je bla blizu eskimo hp2. Je pa edim razlika da je v xl z robom..eskimota hp2 ni v tej izvedbi.

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

 

 

Ja to sm mislu ja. Pardon.. Na adac testi je bla blizu eskimo hp2. Je pa edim razlika da je v xl z robom..eskimota hp2 ni v tej izvedbi.

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Zato mi je zanimiva.

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ?e en nov test :) Pnevmatika Hankook se je presentiljivo dobro odrezala.

 

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/93111/winter-tyre-reviews-20162017-results-by-category

 

Ampak sem pa opazil, da se nakatere pnevmatike obna?ajo ?isto druga?e pri drugih dimenzijah. Npr 17" vs 16" - ?e gleda? malo te reviewe itd.

 

Me pa informativno zanima kaj to pomeni v realnem svetu, ?e je npr. odstopanje 5%, 10% pri wet braking? Kaj to dejansko pomeni. Ker ?e bi gledal samo te teste potem itak kupi? Conti in ni? drugega. Samo ?e bi ble ostale res slabe se najbr? nebi niti prodajale :D 

 

Katere zimske pa kot "originalne" direktno pri Mazdi? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ?e en nov test :) Pnevmatika Hankook se je presentiljivo dobro odrezala.

 

http://www.autoexpress.co.uk/accessories-tyres/93111/winter-tyre-reviews-20162017-results-by-category

 

Ampak sem pa opazil, da se nakatere pnevmatike obna?ajo ?isto druga?e pri drugih dimenzijah. Npr 17" vs 16" - ?e gleda? malo te reviewe itd.

 

Me pa informativno zanima kaj to pomeni v realnem svetu, ?e je npr. odstopanje 5%, 10% pri wet braking? Kaj to dejansko pomeni. Ker ?e bi gledal samo te teste potem itak kupi? Conti in ni? drugega. Samo ?e bi ble ostale res slabe se najbr? nebi niti prodajale :D

 

Katere zimske pa kot "originalne" direktno pri Mazdi? 

A ni ?udno,da je tukaj pa skoraj na zadnjem mestu?

https://www.amzs.si/uploads/Motorevija/mr_oktober_17/tabela_215_65_r16.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja je zelo ?udno :) Vidim pa da se Nokian kr dobro dr?i na testih. 

edin pri simetri?nih Nokian je to problem, da drugo leto baje za trest pr dolo?enih avtomobilih, k ratajo stopni?aste.. ?e ne vzame? asymetric verzije.. pa hitr se obrabijo relativno

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?n to. Rabim za Mazdo5 in na navadnih 16kah se mi je pelala kt na ?unga lunga balonu. Na 17 in vi?ini 50 pa xl je ?ist drug avto. Tko da tut 55 pa xl bi mogl bit bistveno boljsi obcutek kot pa na 16 col 55 brez xl.

 

Poslano z mojega STF-L09 z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.