Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nameravam kupit 4 nove zimske gume v dimenziji 205/55/16.

 

To bo prva (prava) zima z zadnjim pogonom in mi ni do kaksnih kolobocij.

 

Katere mi priporocate?

nimas neke moci, pa se dsc+t imas, tako da ni problem

ker si v nemciji dobis lahko solidne gume za mal denarja

naprimer:

http://www.tecar-products.com/de/produktwelt/winterreifen/tecar-super-grip-9-hp

 

pa je bla kar dobra na testih

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimas neke moci, pa se dsc+t imas, tako da ni problem

ker si v nemciji dobis lahko solidne gume za mal denarja

naprimer:

http://www.tecar-products.com/de/produktwelt/winterreifen/tecar-super-grip-9-hp

 

pa je bla kar dobra na testih

Prvi? sli?im za to gumo

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ESA Tecar je kolikor jaz vem guma, ki je ?vicarskega porekla in je neka ?torija, da jo delajo po nekih priporo?ilih njihovega AMZS v ?vici in je vedno dobro ocenjena skoraj povsod. Sicer ne zmagovalka, je pa vedno v top 5, s ceno pa 20-30% pod ceno zmagovalcev. Samo ?udno mi je, da jo pri nas ?e noben ne uva?a? Aja, ?e sem ?torijo narobe povedal, naj me kdo popravi :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ?e popravljam. Nem?ka znamka. Bom jutri, ko sem v AVT, malo povohal pri lokalnem vulkanizerju, mimo katerega se peljem, koliko bi tole pri?lo v dimenziji 205/55/16 za mojo 5ko. Pa da vidmo :)


Ja, sej MOMO gume v Italiji so tut na voljo, sam kolikor sem gledal teste in na tyrereview.com strani niso ?a? ne?to :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ?e popravljam. Nem?ka znamka. Bom jutri, ko sem v AVT, malo povohal pri lokalnem vulkanizerju, mimo katerega se peljem, koliko bi tole pri?lo v dimenziji 205/55/16 za mojo 5ko. Pa da vidmo :)

Ja, sej MOMO gume v Italiji so tut na voljo, sam kolikor sem gledal teste in na tyrereview.com strani niso ?a? ne?to :)

Ne pozabit o ceni PORO?AT!  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cena za zimske in letne 195/65r15?

Zimska 45?. Letnih trenutno ni ve?. Je ?e po?la vsa zaloga. Kontejner pride 1x letno,mogo?e 2x. Lahko da jih imajo ?e kje vulkanizerji,v skladi??u jih ni ve? . Cena je bila za letne 39?.

LP

Kak?na priporo?ila za zimske dimenzije 225/65/17?

Yokohama V905 po 113?  komad

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pozabit o ceni PORO?AT! :jupiii:

Ewo. Sem kar malo ?okiran. Bil sem pri treh vulkanizerjih in noben ni ?e sli?al za Esa-Tecar gume. Zgleda, da se prodajajo o?itno le v Nem?iji. Na testu so pa zato, ker na?i tko al tko le prevedejo nem?ki test

 

Poslano z mojega SM-G800F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eskimo S3 so itak zeeelo slabe in nevarne gume, ko so par let stare (govorim iz izku?enj, ko se po?uti? kot na drsalkah), ko je nova naj bi bila dobra (na snegu), v mokrem tako-tako. Skratka jaz nameravam vzet karkoli drugega, le teh ne, ker me doslej nikakor niso navdu?ile.  <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te nokian se obnesejo kako proti tem yokohamam?:

 

https://www.zaverski.eu/pnevmatike/R1630

nokian v yokohama 1:0 v tem primeru

sicer so ene yokohame vrhunske

Katere zimske gume priporo?ate v dimenziji 175/65/14.

Trenutno imam gor sava eskimo stare par let in ni vse skup ni? od gume.

 

Hvala za info.

nekaj takega, cist ok v temj dimenziji pa se ok cena

 

http://www.gumax.si/index.php/default/fulda-kristall-montero-3-175-65r14-82t.html

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.