Skoči na vsebino

Gume


qwerty

Priporočeno sporočilo

O, sem gledal malo vreme za naprej za obalo. In sem prišel do zaključka, da zime pri nas  ne bo več. Vsaj na obali ne. 🤗

Zato bom počasi, najbrž že konec drugega tedna, dal gor letne gume. Da bo mazda z 19" zopet takšna, kot mora bit. Ob tem moram  pobarvati še zavorne čeljusti. 

Popravljeno od Alex
  • Všeč 2
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,1k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

28 minutes ago, Alex said:

O, sem gledal malo vreme za naprej za obalo. In sem prišel do zaključka, da zime pri nas  ne bo več. Vsaj na obali ne. 🤗

Zato bom počasi, najbrž že konec drugega tedna, dal gor letne gume. Da bo mazda z 19" zopet takšna, kot mora bit. Ob tem moram  pobarvati še zavorne čeljusti. 

 

Tole tut mene caka... Kako barvo bos pa dal? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Alex napisal:

O, sem gledal malo vreme za naprej za obalo. In sem prišel do zaključka, da zime pri nas  ne bo več. Vsaj na obali ne. 🤗

Zato bom počasi, najbrž že konec drugega tedna, dal gor letne gume. Da bo mazda z 19" zopet takšna, kot mora bit. Ob tem moram  pobarvati še zavorne čeljusti. 

Ne se hecat,da si 5 mes.gledal na svoji lepotici  tiste male 17 ke.......😲

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

Tole tut mene caka... Kako barvo bos pa dal? 

Sem že nabavil črno. Svetlečo. 

pred 37 minutami je Bini napisal:

Ne se hecat,da si 5 mes.gledal na svoji lepotici  tiste male 17 ke.......😲

E, ja. Ampak dobro. Saj je tri četrt zime skoraj cel dan tema. Sedaj pa, ko je topleje mi je pa škoda pilit zimske gume. 🤨

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Alex napisal:

Sem že nabavil črno. Svetlečo. 

E, ja. Ampak dobro. Saj je tri četrt zime skoraj cel dan tema. Sedaj pa, ko je topleje mi je pa škoda pilit zimske gume. 🤨

Sem mislil, da boš odgovoril, da jih vidiš samo 5 sek.dokler se ne vsedeš v Mazdo... 👍

pred 25 minutami je scania napisal:

Ajde da vidim mnenja. Kakšna barva čeljusto bi pasala ns 6ko s titanium glash barvo in standardne 19ke?

Enake kot imaš feltne.... 

Ali pa uno zeleno barvo od A. R. Stelvio.... ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 30 minutami je scania napisal:

Ajde da vidim mnenja. Kakšna barva čeljusto bi pasala ns 6ko s titanium glash barvo in standardne 19ke?

Na titanium barvo meni pade prva na misel temno rdeča ali pa bakrena.  Naredi lep kontrast. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je scania napisal:

Obstaja kje kakšna stran s konfiguratorjem da se vidi kako izgleda?

Ne bi rekel. Najbolje bi bilo, da slikaš avto od strani in ti potem recimo Boss to naredi na fotošopu. 🤔

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je scania napisal:

@Boss tvoja in moja mazda imata isto ali vsaj podobno barvo, prosim mnenje kaksno barvo celjusti bi pasala. 

@Alex bakrena nebi bila napačna

@Bini zelena bi bila preveč živa po moje, mogoče temno zelena.

Zdaj ste me namamli 🤣🤣🤣🤣

Evo, jaz sem vzel barvo tukaj Poglej si, kakšne vse obstajajo. 

WWW.MATSPORT.SI

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Alex napisal:

Evo, jaz sem vzel barvo tukaj Poglej si, kakšne vse obstajajo. 

WWW.MATSPORT.SI

 

 

Bakrena metalik al pa zlata metalik se meni zdi nekak najbolj primerna za titabium flash barvo. Kaj mislis Alex?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je scania napisal:

Bakrena metalik al pa zlata metalik se meni zdi nekak najbolj primerna za titabium flash barvo. Kaj mislis Alex?

Meni tudi. Tudi sam sem mislil najprej dati zlato na mojega. A na titanium bi pasala še bolj. Saj v bistvu na avtu ne pride živo zlata ampak zelo lepa. Sem jo že videl na enem bmw-ju titanium barve. 

Popravljeno od Alex

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Husky1290 napisal:

Joj a ste mogli to temo začet 😄 glede na to da mi pelko menja diske, najbolje da mi še čeljusti pobarva (na avtu) 😄

Tega se moraš lotiti sam. Je bolj zabavno. Kakšne barve pa boš pobarval ti čeljusti, glede na to, da imaš tudi ti Mazdo z najlepšo red soul barvo?😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1 minute ago, Alex said:

Tega se moraš lotiti sam. Je bolj zabavno. Kakšne barve pa boš pobarval ti čeljusti, glede na to, da imaš tudi ti Mazdo z najlepšo red soul barvo?😊

Eh to jaz rajši mojstrom dam, da ne bojo še diski pobarvani na koncu 😄 saj veš kakšen je bil tvoj prejšnji podpis glede delanja stvari in plačevanja 😁 za barvo pa nisem siguren. Do torka se moram odločiti 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je scania napisal:

@Boss tvoja in moja mazda imata isto ali vsaj podobno barvo, prosim mnenje kaksno barvo celjusti bi pasala. 

@Alex bakrena nebi bila napačna

@Bini zelena bi bila preveč živa po moje, mogoče temno zelena.

Zdaj ste me namamli 🤣🤣🤣🤣

 

Ne sme preveč izpadat, čeprav temno rdeča bi bla huda. Ker pač tele naše Mazdice nekak niso dirkalniki in če jih tako lišpaš izpade bedno. Kakšna temno siva bi tud bla OK, pa recimo bakrena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Husky1290 napisal:

Mene tudi malo ima da bi bakrene dal. Nočem da preveč sekajo ven, črne in srebrne so pa preveč stock 😁

Jaz sem se odločil, da bom kombiniral črno in zlato. 

  • Všeč 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

21 hours ago, Bini said:

Sem mislil, da boš odgovoril, da jih vidiš samo 5 sek.dokler se ne vsedeš v Mazdo... 👍

Enake kot imaš feltne.... 

Ali pa uno zeleno barvo od A. R. Stelvio.... ?zmeden?

 

Tocno to sm js mel za mojo modro v mislih 😁

 

 

H6gnmUm.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.