Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

G. 

pred 21 minutami je g.Wankel napisal:

Gospod Vušnik je legenda (poznam od prej), obenem pa nam je za zgled kako ravnati, ko je na drugi strani najbolj zatežen lastnik Mazde v osrednji Evropi.

 

Jaz vem, da tega odgovora ne bi tako flegmatično sestavil 🙂

 

G. Vušnik je tudi po mojih izkušnjah zelo dober strokovnjak, ki nam pomaga s koristnimi nasveti, vendar pa ne drži besede. Že dobro leto čakam, da me pokliče, da greva na kavo. 😃

 

image.png

  • Haha 4
Napisano

To so pogovorne fraze - ko bi ti vedel kolikokrat sem tudi sam na povabilo odgovoril, da velja, ko bo čas. In verjemi pri tem današnjem tempu tega časa enostavno ni. Kdor dela v takih branžah to ve in tudi ve, da je povabilo na kavo le in samo še ena pogovorna fraza več.

 

Kako odgovoriti na frazo s kavo - enostavno ni vljudno je odbit in zato pač ostanejo taka povabila odprta hočeš nočeš. Razen, če si upokojenec pol pa izgovor ni. 🤣

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Napisano (urejeno)
pred 25 minutami je Boss napisal:

To so pogovorne fraze - ko bi ti vedel kolikokrat sem tudi sam na povabilo odgovoril, da velja, ko bo čas. In verjemi pri tem današnjem tempu tega časa enostavno ni. Kdor dela v takih branžah to ve in tudi ve, da je povabilo na kavo le in samo še ena pogovorna fraza več.

 

Kako odgovoriti na frazo s kavo - enostavno ni vljudno je odbit in zato pač ostanejo taka povabila odprta hočeš nočeš. Razen, če si upokojenec pol pa izgovor ni. 🤣

 

Se strinjam. V konkretnem primeru pa je po mojem vendarle šlo za malo drugačno zgodbo, ki je temeljila na predhodnem razgovoru po telefonu in nekih dodatnih okoliščinah, ki niso vezane samo na Mazdo. V vsakem primeru g. Vušnika razumem (ločevanje posla in družbe), čeprav mu je lahko žal. 😃 Razumem ga tudi, ko mora za zaščito interesov Mazde na zoprna konkretna vprašanja lastnikov odgovoriti tako, da nič ne pove, čeprav dobro ve😃

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
Napisano (urejeno)
Am 7.2.2024 um 14:26 schrieb Janez007:

 

 

 

 

 

 

 

 

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 1
  • Zmeden 2
Napisano (urejeno)
pred 35 minutami je DragoK napisal:

V vaše posle se ne mešam odgovoril ni je korektno kot vsi drugi  Mazd CX30  Plastika je ......... . 

Meni se zdi da ste vi tu noter da se malo zajebavate po mojem se potnate sem pač zašel v napačno ulico vseeno fajn bodite.

Ni ali je odgovoril konkretno? 😃

 

Poleg tega, da me zanimajo odgovori na tehnična vprašanja, vztrajam na tem forumu tudi zato, da in ker se imam fino. Temu ne bi rekel, da "se zajebavam", me pa tudi mene počasi čudijo tvoje reakcije, ko izgleda, da praviloma razumeš stvari le na najslabši način. 😏

 

Da pa se človek v neki družbi ima fino (pa naj gre za družino, kolektiv ali ta forum), lahko marsikaj naredi tudi sam s svojim pozitivnim odnosom, da kdaj zadevo pogleda tudi s pozitivne plati, da komu nesebično pomaga, ga ne žali, kdaj tudi kaj požre, .... :) 

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 3
  • Haha 1
Napisano

In... Kaj bomo mi tle rešili na forumu, kar se plastike tiče? 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
Pravkar je Shrek napisal:

In... Kaj bomo mi tle rešili na forumu, kar se plastike tiče? 

 

To je vprašanje za naslednjih 11 strani...

  • Všeč 3
  • Haha 3

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano (urejeno)
Am 7.2.2024 um 14:46 schrieb Janez007:

 

 

 

 

 

 

Am 7.2.2024 um 15:02 schrieb Shrek:

 

 

Popravljeno od DragoK
  • Začuden 1
  • Zmeden 2
Napisano

Ce bi pisal v “normalnem” nacinu in vi res zelel samo prikazati, kaj je ZATE problem, ne bi zalil kar vsepopvprek tistih, ki se ne strinjajo s teboj… Sele en mesec si registriran tukaj, pa kot kaze poznas vse tukaj na forumu… 

  • Všeč 1
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 1 minuto je DragoK napisal:

A si res tako butast da ne veš razločit če hoče negdo komu  samo kaj pokazat  ali pa da hoče iz nekoga brit norca . 

Sem bil nekoč v službi, kjer smo imeli uradne ure in so ljudje prihajali k nam s takimi in drugačnimi težavami. Prihajali so tudi tako imenovani "pacienti", redne stranke, običajno ob polni luni, z nemogočimi težavami, na katere jim mi nismo mogli pomagati. ... Lahko si jih samo poslušal kakšne pol ure, na koncu so zadovoljni odšli, pa se čez mesec ali dva spet vrnili ...

  • Všeč 4
Napisano
Pravkar je Jest napisal:

Ce bi pisal v “normalnem” nacinu in vi res zelel samo prikazati, kaj je ZATE problem, ne bi zalil kar vsepopvprek tistih, ki se ne strinjajo s teboj… Sele en mesec si registriran tukaj, pa kot kaze poznas vse tukaj na forumu… 

 

Kaj ce kr zapremo to temo?

En je itak tolk znerviran zarad plastik da se ne da imet z njim nobene debate, unih par ki resno odgovarjajo tudi ne bo nic bolel, ostali pa itak trolajo/mo

  • Všeč 1
  • Ljubim 2
  • Hvala 1
Napisano
pred 1 minuto je Matick napisal:

 

Kaj ce kr zapremo to temo?

En je itak tolk znerviran zarad plastik da se ne da imet z njim nobene debate, unih par ki resno odgovarjajo tudi ne bo nic bolel, ostali pa itak trolajo/mo


Potem bo pa spet nova tema, kjer bo jamranje, zakaj se je stara zaprla ;) 

  • Haha 7

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano (urejeno)
pred 2 urama je DragoK napisal:

Veš res škoda časa ste kar ste!!

Kaj naj v salonu?

To se morejo zavedat ljudje, preden jo kupijo.

Jaz imam svoja avta. Lahko ti povem, da na vseh i20n sklopka poka. Odgovor isti kot pri tebi. Ni rešitve Hyundai-ja in Hyundai Slovenija, v garanciji ne smemo drugih posegov delat.

So pa veselo vsekali 1h pregleda uvozniku na račun in meni dali kopijo naloga.

 

Pač živiš s tem, če te preveč moti greš naprej.

Hvala za tvoje obvestilo, mogoče bo komu prav prišlo. Drugače pa gre življenje naprej.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 4
Napisano
pred 37 minutami je DragoK napisal:

Veš res škoda časa ste kar ste!!

Ja, obrobe niso takšne, kot bi morale biti. 

Zadovoljen? 

In, kaj zdaj? 

  • Všeč 2
  • Haha 1
Napisano
pred 3 minutami je Shrek napisal:

In, kaj zdaj? 

 

Jaz predlagam, da se Mazdi CX-30 odvzame status premijskega vozila. Kdor je za naj da prst gor.

  • Všeč 8
  • Haha 2
  • Jezen 1

33112_1.png

Napisano

🖕 

 

Sem vedel...vsega je @Alex kriv....hec,hec😂 😉

 

Drugače pa-resno...me vse skupaj spominja na sceno,ko se razvajen otrok v trgovini valja po tlek in kriči,ker mu mamica ne kupi liziko🙄

  • Všeč 3
  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano (urejeno)
Am 7.2.2024 um 15:30 schrieb Jest:

 

 

 

 

Am 7.2.2024 um 15:34 schrieb Jest:

 

 

 

Popravljeno od DragoK
  • Haha 1
  • Začuden 2
  • Zmeden 2
  • Ni všeč 1
Napisano

Če bi tip vozu BMW, bi ga razumel... 🤪

  • Haha 3
Napisano

Samo ti dragi Drago si še zame naporen s tvojimi izpadi histerije. 😬

Ti bom dal en podoben primer iz glasbenih voda. Ljudje še vedno množično kupujejo Gibson "custom made" kitare, (to so kitare, narejene "ročno" in stanejo po 5000€ in gor vse do 9000€. In zadnjič pride en tak srečen kupec do mene, da "popraviva" fret buzzing (to je izraz, ko stisneš prečko na določenem polju  in ti struna ne vibrira prav ampak malo udarja po naslednji prečki). Rekel je, da je kitaro reklamiral, poslal nazaj k prodajalcu in dobil nazaj s precej podobno "težavo" z razlago, da je to pač normalno. 

Preizkusili smo vse, od popuščanja šipke v vratu, do napenjanja, brušenja prečke a problema nisva rešila 100%.

Sprijaznil se je s tem, saj je drugače to še vedno "premium"vinsko rdeča, vrhunska kitara, ki ji vrednost samo raste in raste. Kaj hočem povedati? 

Če bi bil kolega kot naš prijatelj Drago, bi na vseh kitarski forumih raztrobil, da je to zanič kitara, da je bil na vseh koncertih po Evropi in v zaodrju in da so vse enako slabe. 

Drago, uživaj v vožnji z vrhunskim avtom in občasno popij kak metin anti stress čajček. 🤗

  • Všeč 11
  • Ljubim 1

 

 

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

  • Zadnja sporočila

    • A je za kopati v Predvoru, se hotel še ni podrl v jezero....še nekaj časa nazaj je bilo jezero bolj tako tako, ni bilo ravno na izgled mikavno za iti v vodo 😉
    • Danes opravil dobrih 57km in sicer štart iz Soteske, prek Tunjic, Zaloga pri Cerkljah, Cerkelj, Olševka in Tupalič, do PREDDVORa in tam kopanje v Črnavi   Povratek prek Komende in Kamnika.   Od Tunjiške mlake proti Zalogi pri Cerkljah in Šmartnem je izredno lepa, neprometna cesta, večinoma po gozdu. Me je res navdušil predvsem ta del poti
    • Zgleda, da nekaj je spet na tej Mazdi, da pritegne,.... Po testih nekaterih je kot paket boljša kot npr. RAV4, lepša notranjost... Ko sem jo sam prvič videl, katastrofa, drugič tudi katastrofa. Pred kratkim tretjič ko sem bil na servisu pri Mazdi, pa sem si jo mimogrede še malo bolje ogledal, pa se mi sploh več ni zdela slaba, tudi notri se mi zdi kar v redu, materiali ne zgledajo tako slabo kot sem bral. Tudi ekran ni zgledal slabo, sem sedel v različici z manjšim ekranom.  Tudi Mazda vztraja da je ta veliki ekran manj moteč in lažji za uporabo in da so se pač vozniki navadili na stil pametnih  telefonov.  Tudi motor po testih je ok za normalno vožnjo in lepo usklajen s celoto.. Tako da kot kaže bo naslednja CX-30 tudi v tej smeri... Na žalost ali bomo videli in na koncu bomo verjetno navdušeni... Spremembe se pač dogajajo in ali sprejmeš ali pač ne in greš mogoče na Opla 😁  
    • Te fore,ki jih vidiš pogosto na YouTube,se raje izogibajte,če nočete,da vam zgori bajta. To je tako,kot,da bi npr. z resetom varovalke mislil,da si "zrihtal".   Ne kaže polnilec brez veze napako!!!   Tukaj samo nazaj v trgovino,in vzami drugo baterijo,ostale "operacije" kot npr. razisakava,katera celica je fuč itd,je zate brezpredmetna. Drugo je,če znaš,in imaš opremo potrebno za to,in tudi v tem primeru bi bilo smiselno le v "raziskovalne namene",ko ti je vseeno,ali bo kaj iz tega,ali bo pa "za v kanto". V tem primeru,za "raziskovanje",bi potreboval multimeter,in en res dober polnilec za analizo celic,kot je npr. Opus BT-C3100 (sem ga v tej temi že opisoval). In še v tem primeru,bi lahko le ugotovil,kaj je z baterijo narobe in zakaj...nič več!   Gre za to-to so vgrajene tako poceni celice,da stroškovno nima smisla-za 19,99€ polnilec in 2Ah baterija z 5 celicami formata 18650...ni čudno. Še vsa čast BMS-u in polnilcu,ker očitno delata,kot se spodobi....samo,če je tanajceneje vgrajeno,ni čudno,če ga kakšna celica "sračka".   Kot sem napisal-nazaj v trgovino,in naj dajo drugo baterijo,vse ostalo nima smisla,če želiš delujočo baterijo.  
    • Vedno mi vsi govorijo, kako je motor nevaren. Pa sem malo pobrskal po statistikah...      
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.