Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je DragoK napisal:

 

20240107_101736.jpg

 

Ne vem, a imam samo jaz občutek, da je pač to namensko tako, da je bolj aerodinamično...manjša poraba?

A smo rahlo picajzlasti?

 

Evo z uradnih fotk:

image.png

  • Všeč 1

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je g.Wankel napisal:

 

Ne vem, a imam samo jaz občutek, da je pač to namensko tako, da je bolj aerodinamično...manjša poraba?

A smo rahlo picajzlasti?

 

Evo z uradnih fotk:

image.png

Tokrat se strinjam s teboj. Res je to namen tega zoba. To so razlagali celo iz same mazde, ko so se ljudje, ki niso oblikovalci avtomobilov  in pač nimajo znanj  oglašali, da ni v redu narejeno. 

  • Všeč 4

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 58 minutami je DragoK napisal:

Bi ti samo priporočal preglej si cel Avto ker imaš ti in vsi lastniki CX30  vse isto kot jaz sem kontaktiral tudi Schustera ki na YouTube vse razlaga o Mazdi in tudi on pravi da to imajo vse CX30 in se z mano popolnoma strinja saj je imel par strank  ki so se isto kot jaz pritoževal a večina tega isto ne vidi . Jaz sem Mizar in če ti naredim tako Kuhinjsko Fronto kot je ta plastika mi ne boš dal niti enega Eura v to sem siguren  škoda Mazde CX30 ker druge CX3 ,CX5, CX60 itd. tega nimajo sem pregledal vse.

Lepo Nedeljo .

Jaz sem, verjemi, zelo, zelo picajzlast, saj izdelujem električne kitare. Vse, od lesa, inlayov do magnetov. In verjemi, da če bi bilo kaj narobe na moji cx30, bi prvi to opazil. Veš kako pravojo: "slabemu.... tudi dlaka smeta". 

Pa brez zamere. Recimo za primer ti dam od svaka audija TT, najboljša oprema, najdražji model. Pa odpreš sprednjo havbo in ni zvočne zaščite prilepljene gor. Gol pleh. Pa zadnja plastika difuzorja je že napokana. 

To so prvi problemi, ne pa tej namišljeni, kje nekdo ocenjujete nekaj, za kar ni usposobljen. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 minutami je Alex napisal:

Jaz sem, verjemi, zelo, zelo picajzlast, saj izdelujem električne kitare. Vse, od lesa, inlayov do magnetov. In verjemi, da če bi bilo kaj narobe na moji cx30, bi prvi to opazil. Veš kako pravojo: "slabemu.... tudi dlaka smeta". 

Pa brez zamere. Recimo za primer ti dam od svaka audija TT, najboljša oprema, najdražji model. Pa odpreš sprednjo havbo in ni zvočne zaščite prilepljene gor. Gol pleh. Pa zadnja plastika difuzorja je že napokana. 

To so prvi problemi, ne pa tej namišljeni, kje nekdo ocenjujete nekaj, za kar ni usposobljen. 

Oprosti, ampak to samo pomeni, da napisana samohvala ne drži.  🙂

 

Všeč so mi take objave, kot je tale od @DragoK. Potrudil se je in svoje izjave podkrepil z dobrim dokaznim gradivom. 👍 

Tako zgrbljena obroba zame ni OK, ni na nivoju super izgleda lakiranih površin. 

 

image.png

  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

11 minutes ago, Janez007 said:

Oprosti, ampak to samo pomeni, da napisana samohvala ne drži.  🙂

 

Všeč so mi take objave, kot je tale od @DragoK. Potrudil se je in svoje izjave podkrepil z dobrim dokaznim gradivom. 👍 

Tako zgrbljena obroba zame ni OK, ni na nivoju super izgleda lakiranih površin. 

 

image.png

Malo za šalo, ampak tale plastika mi deluje enako kot podložena ramena v osemdesetih, nepotrebno in kičasto 🙈

  • Všeč 5
  • Haha 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Napisano (urejeno)
Am 7.1.2024 um 14:04 schrieb Alex:

Jaz sem, verjemi, zelo, zelo picajzlast, saj izdelujem električne kitare. Vse, od lesa, inlayov do magnetov. In verjemi, da če bi bilo kaj narobe na moji cx30, bi prvi to opazil. Veš kako pravojo: "slabemu.... tudi dlaka smeta". 

Pa brez zamere. Recimo za primer ti dam od svaka audija TT, najboljša oprema, najdražji model. Pa odpreš sprednjo havbo in ni zvočne zaščite prilepljene gor. Gol pleh. Pa zadnja plastika difuzorja je že napokana. 

To so prvi problemi, ne pa tej namišljeni, kje nekdo ocenjujete nekaj, za kar ni 

 

Popravljeno od DragoK
  • Všeč 4
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 minutes ago, DragoK said:

Jaz Imam sokolovo oko pa ne izdelujem Gitar ne tu zdaj nekaj slike so  čisti dokazi  in vse CX30 so take pridi v mojo garažo s tvojo  vrhunsko CX30  pa bova objavila slike  od tvoje CX30 a vedi iste bojo kot moje !!

Mislim, da se večina strinja s teboj. Nekateri so fiksirani v kislo grozdje/sladka limona kompleksu. 

  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je DragoK napisal:

Jaz Imam sokolovo oko pa ne izdelujem Gitar ne tu zdaj nekaj slike so  čisti dokazi  in vse CX30 so take pridi v mojo garažo s tvojo  vrhunsko CX30  pa bova objavila slike  od tvoje CX30 a vedi iste bojo kot moje !!

Ne vidim razloga, da bi hodil v tvojo garažo. Kaj boš imel kak žur? Čevapi mogoče?

Pri taki svetlobi bi vsaka "super" barva  na avtu izgledala pomarančasta. Razen tistih, kjer je prozorni lak brušen - poravnan in poliran. 

Bom za nejevernega Tomaža, oziroma Janeza poslikal moje plastične obrobe. 

Da vidimo, kako je s to zadevo. 

pred 1 minuto je vzupan3 napisal:

Mislim, da se večina strinja s teboj. Nekateri so fiksirani v kislo grozdje/sladka limona kompleksu. 

Kdo je ta večina? Vozniki zastarelih 2.5 motorjev?? 🤔

  • Haha 5

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 minutami je Alex napisal:

Kdo je ta večina? Vozniki zastarelih 2.5 motorjev??


Mogoce vsi razen tistih, ki verjamejo, da vozijo “premium” vozila ;) in si zato zatiskajo oci .. ker menijo, da tisto, kar imajo sami je prefekcija. ..

 

P.S.: Nisem mogel mimo ocitne provokacije… 😇?zmeden?

  • Všeč 5
  • Haha 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je DragoK napisal:

Pozdravljen jaz sem vam samo pokazal kako Vrhunsko so narejene čisto vse CX30 imam jo  na žalost tudi sam  dokaz so slike ki niso ne vem od kod ampak iz moje garaže nisem si jaz tega izmislil .

Prosim ne si zatiskat oči pred resnico !!

Evo, pravkar sem šel en giro okoli avta in dobro pregledal plastike z vseh strani. Nikjer ni niti sledu o kakih neravninah ali slabih spojih. Sem slikal eno sliko,  je pa avto in plastika umazana. Se pa vseeno vidi, da je plastika popolnoma ravna. 😉

Tako, da se kar javi na prvem uradnem servisu in zahtevaj pteverbo, ali ni mogoče bila tvoja cx30 že kot nova kaj popravljana. Tudi to se zgodi. IMG_20240107_150755-02.jpeg

pred 2 minutama je DragoK napisal:

Samo nekateri si tega ne priznajo ker nočejo videt pa čeprav imam jaz prav saj so slike trden dokaz,  saj vas pa dobro poznam prebral sem skoraj čisto vse objave😆

Če imate vi na vašem problem, ni to nujno, da je na vseh. Vidim, da ste užaljeni. Ampak tako je. Nekateri dobimo brezhiben avto, drugi pač ne. 😉

Popravljeno od Alex
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je DragoK napisal:

Jaz jih vidim ker sem Mizarski piclar  pa čeprav ne izdelujem gitar še spredaj prosim 

Ok. Smo razumeli, da imaš problem. Mi ostali jih nimamo. Tako, da lahko zaključimo s tvojim primerom. Da ne boš pol foruma prelepil z enimi in istimi slikami. 😉 

Aja, obstaja tudi tema jamralnik. 

  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je DragoK napisal:

Samo še to moja žena si je zdaj ogledala to tvojo sliko in pravi da vidi vse čisto kot na našem pa sva že 2 .Lp Alex

Se pravi, da najbrž  pri vas pri kosilu cela družina najprej pregleda vse slike plastik od cx30 in nato šele, ko ugotivi, da so vse enake, obedujete. 

  • Haha 2
  • Začuden 1
  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja.

Pri @Alex bi lahko bile sledi težav, ni pa tako očitno. Moral bi v živo ogledat iz vseh zornih kotov.

 

Na @DragoK pa je krepko očitno. Lahko je več sonca dobla. Ali pa drugače pregreta plastika in jo zaradi slabe kvalitete potegne.

 

@Alex lahko daš za mašo, da je tvoja ok. To pa ne pomeni, da so vse narjene v nulo.

 

Pleh pri vratih, mene osebno ne moti, ker so vse tak narete. Plastiko pa bi reklamiral, dokler je garancija.

Popravljeno od godlike
  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je godlike napisal:

Hja.

Pri @Alex bi lahko bile sledi težav, ni pa tako očitno.

 

Na @DragoK pa je krepko očitno. Lahko je več sonca dobla. Ali pa drugače pregreta plastika in jo zaradi slabe kvalitete potegne.

 

@Alex lahko daš za mašo, da je tvoja ok. To pa ne pomeni, da so vse narjene v nulo

 

Pleh pri vratih, mene osebno ne moti, ker so vse tak narete. Plastiko pa bi reklamiral, dokler je garancija.

Sam hočem cel čas samo Dragota potolažiti, da je moja cx30 ok.

Pa pri mojih 60+letih še ne nosim(hvala bogu) očal niti za branje. Tako, da vidim tako napako iz desetih metrov. 

Me pa gospod Drago hoče na vsak način prepričati, da je tudi na moji tako, kot je na njegovi. 

Kot si napisal, lahko je tovarniška napaka (pri brizganje plastike je prišlo ob ohlajanje do nezaželenih skrčkov) 

 

  • Všeč 2
  • Haha 2

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.