Skoči na vsebino

Plastika na Mazdi CX 30


Priporočeno sporočilo

Tudi sam še nisem tega opazil. Bom sedaj malo bolj pozoren, ko na cesti vidim kakšno cx30. Ga pa razumem in bi tole mene tudi zelo motilo. Kar se pa kvalitete tiče pa nima nobene veze koliko je avto vreden, ker jim malo rečeno dol visi. Nakoncu je še kupec tist bedak k več, kot pol leta čaka, da sploh dobi avto. Poglej kakšne pizdarije se dogajajo s teslami pa so še enkrat dražji pa nikome nište...

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je DragoK napisal:

Tvoje mišljenje sprejmem ko bom Avto samo vozil nič čistil ali poliral veš za 32.000€ je treba nekaj dobit zato mora biti tudi kvaliteta in v vsakem Salonu za ta problem vejo a nič.

Pripelji mi eno  CX30 ki tega nima samo ne jo posebej naročit 😜

 

 

 

Mene pa zanima, zakaj si potem sploh kupil CX-30??

  • Všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno zato ker mu je všeč in je 99% zadovoljen. Ta 1% ga pa pač moti - mene osebno recimo me kaj takega ne bi, ampak ljudje smo različni in nekoga moti nekaj kar drugega sploh ne in seveda obratno.

 

Smo pa forum in zakaj se ne bi pogovarjali tudi o teh stvareh :nevem:

  • Všeč 6

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preveč se je pisalo premium gor pa premium dol in potem človeku popusti previdnost pri nakupu. Boljš je da se napiše kakšen feler več kot premalo in potem greš, preveriš ali je res tako hudo in kako moteče je še predno daš denar.

 

Je pa tako, da idealnega avta pač ni več in vedno se bo našlo nekaj kar nekomu ni povšeči oziroma je teh kompromisov, ki jih morajo kupci sprejemat čedalje več. Potem se pa fabrke praskajo po glavi zakaj prodaja stagnira - hmmm, po moje zato ker so kupci v Evropi rasisti in nočejo kupovat Japonskih avtov. 🤡

 

Pa to ni mišljena samo kvaliteta, bolj je pomembno ali imaš sploh še proste roke kaj "smeš" kupiti. Če povzamem Đurota in reklamo o KIA bi oblast najraje rekla: Če bi nas vprašali bi vsi vozili električen bel SUV.

  • Všeč 2
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 33 minutami je Boss napisal:

Je pa tako, da idealnega avta pač ni več in vedno se bo našlo nekaj kar nekomu ni povšeči oziroma je teh kompromisov, ki jih morajo kupci sprejemat čedalje več.

 

Dej nehi, MX-5 je popoln avto 😍

Če pa komu ni všeč je pa to njegov problem 😅

  • Haha 4

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je DragoK napisal:

Zanimaj se zase ne za mene ker je to moj problem


Ni potrebe po takih osornih odgovorih… Glede na to, da simsveze registriran tukaj, bi bilo mogoce prav, da se obnasanje nekako drzi na normalnem nivoju…

 

S takim nacinom pisanja, si ne bos pridobil ravno neke simpatije… prej nasprotno… 

  • Všeč 7
  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je DragoK napisal:

 

Jaz sem vam samo pokazal kakšne so CX30 in ne rabim ne tvoje niti nobene druge simpatije pa ne si zatiskat oči pred resnico ker so vse take  ista šajz plastika !!!


 

To je tvoje mnenje… ki ga ponavljas kot stara plosca ali papiga… in se mi zdi, da imamo vsi skupaj ze poln kufer tega tvojega jamranja… Obrni se na pooblasceni servis, na Mazda Motors Slovenija… zaradi mene tudi na Mazda Europe ali g. Schusterja, ki si ga ze omenjal… samo prosim, da ze nehas stalno ponavljati eno in isto … :( 

  • Haha 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je DragoK napisal:

Ti pa produži od mene in se brigaj zase gdo si pa sloh ti😀


S tem si si prisluzil nagradni dopust za dva dni… Ce ne bo dovolj, pa se lahko podaljsa…

  • Všeč 7
  • Haha 4
  • Začuden 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DragoK napisal:

Zanimaj se zase ne za mene ker je to moj problem

Ženska in Avto morata bit top kar pa CX30 na žalost ni nobena samo zaradi te plastike

Tudi ženska-žena nebo vedno TOP..... :whatever:

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ne vem kdo koga trolla pri vsem tem 🤔. A @DragoK vse, al vsi ostali njenga?

 

Jaz na moji v treh letih tega nisem opazil. Tudi ce bom sedaj videl pac bo nimam kaj.

Zdaj ce je to res tak problem potem pac avto prodat, mazdo dat na ban listo in vsem razlagat da je najvecji shit in kupit drug avto. Saj to niti ni neki tako novo, vsak ima vsaj eno znamko katero ne mara in pljuva cez no.

  • Všeč 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je DragoK napisal:

Bolani ljudje naj se grejo zdravit jaz vem.da ma to čisto vsaka  CX30 ,iz uradnih virov mene osebno moti koga pa ne pa naj ob  moji objavi produži!!!

Ti imaš pa malo večje probleme, kot samo z plastiko na cx30 🤔

Popravljeno od Alex
  • Všeč 3
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Bossek napisal:

Sploh ne vem kdo koga trolla pri vsem tem 🤔. A @DragoK vse, al vsi ostali njenga?

 

Jaz na moji v treh letih tega nisem opazil. Tudi ce bom sedaj videl pac bo nimam kaj.

Zdaj ce je to res tak problem potem pac avto prodat, mazdo dat na ban listo in vsem razlagat da je najvecji shit in kupit drug avto. Saj to niti ni neki tako novo, vsak ima vsaj eno znamko katero ne mara in pljuva cez no.

Vprašanje, če ima ta Drago sploh to mazdo. Vse bolj dvomim in sem mnenja, da je prišel na forum malo podj...t.

  • Haha 1
  • Začuden 1
  • Zmeden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 23 minutami je Bini napisal:

Ni šans, da jo zaradi tega prodam... 🫣😉

Pa dejte ga srat no. Če do sedaj tega na svojih cx30 ni nihče opazil to pomeni, da problema ni. 

  • Všeč 2
  • Haha 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 32 minutami je Alex napisal:

Pa dejte ga srat no. Če do sedaj tega na svojih cx30 ni nihče opazil to pomeni, da problema ni. 

Boste pa od zdaj naprej ... 😁

Popravljeno od Janez007
  • Všeč 2
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Pa dejte ga srat no. Če do sedaj tega na svojih cx30 ni nihče opazil to pomeni, da problema ni. 

Mislm, če ga jaz nisem zarad sank na strehi pa se res vidijo iz aviona oziroma celo iz satelita, pol je tole res malenkost. Ampak vseeno dopuščam, da se mogoče pri njemu pač nakako bolj vidi ali pa da je celo res dobil slabe ulitke. :nevem:

  • Začuden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.