Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

 

@Tilen5 sorry za vprašanje, ampak ker letnik si? Ker, ko si enkrat čez 45-50 let je na srček treba dodatno merkat in ni zdravo se tolk naprezat. 

 

Čist praktičen primer. Družinski prijatelj je za odhod v penzion dobil specialko. Imel kolega, ki je bil tudi nekoliko penzionist ampak bivši tekmovalni kolesar. ene 5 let sta šopala z bicikli na polno vse povsod, dokler ni enkrat prjatu nesrečno zataknil zadnje kolo od kolega in precej hudo padel, da je odprlo celo čelado in takrat je nehal.

 

Par let po tem, ko še ni dopolnil 70 let so ugotovili, da ima hude težave s srcem in je na pacemakerju zdaj že kar nekaj let. V 5 letih, ko se je tolk preteral je enostavno uničil srce, zato vseeno jaz bicikel smatram le kot razvedrilo in ne stvar, s katero bi lovil neke dosežke. Uživam na njem in pustim le tolk obremenitve, da mi srce še zdravo deluje v ustreznih "obratih".

 

Velja tud za ostal, fantje niste več v 20-ih in 30-ih tako, da pamet v roke in ne se preterat preveč - ni vredno in ne pomeni nič, sam probleme lahko imaš kasneje.

Fant še študira. Se pravi, da bi ti bil lahko komot sine. 

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Jaz pa ravno obratno. Raje imam 5 stopinj kot 30. Vročine ne prenašam in prav zato se moje kopanje konča ob 9-930. 

 

Tud ajaz nisem za poležavanje na soncu al pa neko gibanje na 30 stopinjah, ampak, ko se voziš z biciklom te piš vetra lepo hladi. Glava je v senci, ker je čelada gor, roke in noge so namazane s kremo za sončenje pa seveda takrat ni fur v klance. So pa moje priljubljene temperature med 20-30 stopinjami, to mi je idealno in komaj čakam, da bodo prišle.

 

Mam z lanskim dopustom še 51 dni, plus cca 200 ur viška, tko da ja kar nekaj od tega bo ostalo za bicikliranje.

33112_1.png

Napisano
pred 4 minutami je Boss napisal:

 

@Tilen5 sorry za vprašanje, ampak ker letnik si? Ker, ko si enkrat čez 45-50 let je na srček treba dodatno merkat in ni zdravo se tolk naprezat. 

 

Čist praktičen primer. Družinski prijatelj je za odhod v penzion dobil specialko. Imel kolega, ki je bil tudi nekoliko penzionist ampak bivši tekmovalni kolesar. ene 5 let sta šopala z bicikli na polno vse povsod, dokler ni enkrat prjatu nesrečno zataknil zadnje kolo od kolega in precej hudo padel, da je odprlo celo čelado in takrat je nehal.

 

Par let po tem, ko še ni dopolnil 70 let so ugotovili, da ima hude težave s srcem in je na pacemakerju zdaj že kar nekaj let. V 5 letih, ko se je tolk preteral je enostavno uničil srce, zato vseeno jaz bicikel smatram le kot razvedrilo in ne stvar, s katero bi lovil neke dosežke. Uživam na njem in pustim le tolk obremenitve, da mi srce še zdravo deluje v ustreznih "obratih".

 

Velja tud za ostal, fantje niste več v 20-ih in 30-ih tako, da pamet v roke in ne se preterat preveč - ni vredno in ne pomeni nič, sam probleme lahko imaš kasneje.

Pa zakaj misliš, da smo mi starejši občani na električarjih? 😉

  • Všeč 2
  • Haha 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 3 minutami je Alex napisal:

Fant še študira. Se pravi, da bi ti bil lahko komot sine. 

 

Ups, mea culpa... sem nekje spregledal ta info. No pol je še v letih, ko neke drame ne bo ob takih podvigih, ne pa mi starci, a ne Alex? 🤣

pred 1 minuto je Alex napisal:

Pa zakaj misliš, da smo mi starejši občani na električarjih? 😉

 

Pri teh letih je pač to pametna poteza. Ja tud ljudem, ki so imeli že težave s srcem bo vsak dohtar povedal, da bicikel ja, ampak le električni.

 

33112_1.png

Napisano
pred 1 minuto je Boss napisal:

 

Ups, mea culpa... sem nekje spregledal ta info. No pol je še v letih, ko neke drame ne bo ob takih podvigih, ne pa mi starci, a ne Alex? 🤣

 

Pri teh letih je pač to pametna poteza.

 

Zdaj samo še manjka podatek, da je pol lažji od tebe, se pravi bolj kategorija Pogačarja, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 11 minutami je Boss napisal:

 

@Tilen5 sorry za vprašanje, ampak ker letnik si? Ker, ko si enkrat čez 45-50 let je na srček treba dodatno merkat in ni zdravo se tolk naprezat. 

 

Čist praktičen primer. Družinski prijatelj je za odhod v penzion dobil specialko. Imel kolega, ki je bil tudi nekoliko penzionist ampak bivši tekmovalni kolesar. ene 5 let sta šopala z bicikli na polno vse povsod, dokler ni enkrat prjatu nesrečno zataknil zadnje kolo od kolega in precej hudo padel, da je odprlo celo čelado in takrat je nehal.

 

Par let po tem, ko še ni dopolnil 70 let so ugotovili, da ima hude težave s srcem in je na pacemakerju zdaj že kar nekaj let. V 5 letih, ko se je tolk preteral je enostavno uničil srce, zato vseeno jaz bicikel smatram le kot razvedrilo in ne stvar, s katero bi lovil neke dosežke. Uživam na njem in pustim le tolk obremenitve, da mi srce še zdravo deluje v ustreznih "obratih".

 

Velja tud za ostal, fantje niste več v 20-ih in 30-ih tako, da pamet v roke in ne se preterat preveč - ni vredno in ne pomeni nič, sam probleme lahko imaš kasneje.

Maja jih bom imel 13 majn kot 50

 

 

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano
pred 5 minutami je Tilen5 napisal:

Maja jih bom imel 13 majn kot 50

 

Prva liga, ti mlajši mladinec si še lahko privoščiš mal več napora pa ne bo hudga. Mi starejši mladinci pa mormo bit že oreng previdni.

pred 13 minutami je Z M A J napisal:

Zdaj samo še manjka podatek, da je pol lažji od tebe, se pravi bolj kategorija Pogačarja, hehe

 

Sigurno da je, če šopa na Nanos zgolj na šunke.

33112_1.png

Napisano

Nevem kolk ma pogačar jaz imam 71kg pri 175cm :D

Drugač pa ja delam magister ob delu.

 

Voznik premium vozila, na premium pnevmatikah ter voznik premium kolesa na premium pnevmatikah.

 

Napisano

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Napisano
pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Nevem kolk ma pogačar jaz imam 71kg pri 175cm :D

Drugač pa ja delam magister ob delu.

Vsaj 5 preveč za Pogija, za Rogliča pa še kaj več😅🤣

  • Haha 1
  • Ljubim 1
Napisano
pred 19 urami je jures napisal:

O ja......so pa pri AR prvi na glas rekli da odstopajo od elektrike in da se celo vracajo V6🤩

AI ..

 

za Mazdo 3 pravi, da bi morala biti taka. Se sicer strinjam, a žal ne bo niti blizu tega.

 

 

33112_1.png

Napisano
pred 3 urami je jures napisal:

a to je render seveda. Je pa Gulietta najavljena res za 2026, bo pa SUV btw 😐

 

Haha, pa sej ne moreš verjet. A to resno? Bolniki, dejansko so res bolniki s temi odločitvami. Gulietta bo SUV - edina Alfa, ki bi jo kupil, ker je limo, bo šla v SUV. 🤪

  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Zmeden 1

33112_1.png

Napisano
pred 14 minutami je Boss napisal:

 

Haha, pa sej ne moreš verjet. A to resno? Bolniki, dejansko so res bolniki s temi odločitvami. Gulietta bo SUV - edina Alfa, ki bi jo kupil, ker je limo, bo šla v SUV. 🤪

Žal nisi v trendu več :nevem:

Ja vidiš kaj kupujejo tukaj na forumu, SUV-e z Dinoti.... :bravo:

  • Haha 1
  • Začuden 1
Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

 

Haha, pa sej ne moreš verjet. A to resno? Bolniki, dejansko so res bolniki s temi odločitvami. Gulietta bo SUV - edina Alfa, ki bi jo kupil, ker je limo, bo šla v SUV. 🤪

Giulietta ni bila limo v 3. generaciji, samo hatchback.

Giulio verjetno misliš?

Napisano

U ja... maš prav sem preveč tist rendering fake AI gledal pa sem mislil, da se pogovarjamo o Giuliji, ampak vseeno ne ena ne druga nista SUV-a in to je pri meni en ogromen plus.

 

Drugač pa Giulia Quadrifoglio - en najlepših športnih limotov sploh.

33112_1.png

Napisano

Kako je lepo, ko veš, da si še zadnjič odšel skozi službena vrata. 😊😊

Danes je bila še skupna fešta za vse sodelavce, se pravi, da je bil športni dan, razdolžil sem ključe, službeno kartico, predal posle nasledniku in gasa...

Začenja se obdobje uživanja in novih dogodivščin. S 1.aprilom pa uradno prestopim "na drugo stran". 😊😊

  • Všeč 11
  • Ljubim 4

 

 

Napisano
pred 26 minutami je Alex napisal:

Kako je lepo, ko veš, da si še zadnjič odšel skozi službena vrata. 😊😊

Danes je bila še skupna fešta za vse sodelavce, se pravi, da je bil športni dan, razdolžil sem ključe, službeno kartico, predal posle nasledniku in gasa...

Začenja se obdobje uživanja in novih dogodivščin. S 1.aprilom pa uradno prestopim "na drugo stran". 😊😊

Uživaj v penziji:punk:

N7rRRL1.jpg

Napisano
pred 42 minutami je Alex napisal:

Kako je lepo, ko veš, da si še zadnjič odšel skozi službena vrata. 😊😊

Danes je bila še skupna fešta za vse sodelavce, se pravi, da je bil športni dan, razdolžil sem ključe, službeno kartico, predal posle nasledniku in gasa...

Začenja se obdobje uživanja in novih dogodivščin. S 1.aprilom pa uradno prestopim "na drugo stran". 😊😊

Čestitke za DeSUS status! :)

  • Všeč 1
  • Hvala 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 53 minutami je Alex napisal:

Kako je lepo, ko veš, da si še zadnjič odšel skozi službena vrata. 😊😊

Danes je bila še skupna fešta za vse sodelavce, se pravi, da je bil športni dan, razdolžil sem ključe, službeno kartico, predal posle nasledniku in gasa...

Začenja se obdobje uživanja in novih dogodivščin. S 1.aprilom pa uradno prestopim "na drugo stran". 😊😊

Kaj si pa delal, ce ni skrivnost :) ?

Napisano (urejeno)

Kaj je delal? Zgago pa slab vtis...

 

 

 

 

 

 

 

Samo hecam se, da ne bo kakšne zamere... 🙂

Popravljeno od Slivka

Od kar imam Forda, sem postal pešec...

serviser.gif

Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Kako je lepo, ko veš, da si še zadnjič odšel skozi službena vrata. 😊😊

Danes je bila še skupna fešta za vse sodelavce, se pravi, da je bil športni dan, razdolžil sem ključe, službeno kartico, predal posle nasledniku in gasa...

Začenja se obdobje uživanja in novih dogodivščin. S 1.aprilom pa uradno prestopim "na drugo stran". 😊😊

Bravo stari, zdaj pa uživaj v zasluženi penziji, ko se srečamo zažingamo ta dogodek..... :jupiii:

Ps,upam,da bo kaj časa, zdaj si penzjonist... 😁😊😉

Napisano

Alexa bo zdaj zelo malo na forumu, ker ne bo mel več časa za forum.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Napisano
pred 10 urami je Scr3am napisal:

Kaj si pa delal, ce ni skrivnost :) ?

Vodja vzdrževanja in nabave. 

 

 

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ta je performance serija. Niso imeli druge za zamenjat. Sem vrgel nazaj v avto in naročil dve nove baterije na netu🤣 Še vedno lahko vse skupaj dam na bolho.
    • Ni vse v ekranu, avto je super.... 
    • Kaj smo se naučili iz ameriških filmov: 1. Kašelj je vedno znak smrtonosne bolezni. 2. Detektiv lahko reši primer samo, če je suspendiran. 3. Moški ne bo nikoli kazal znakov bolečin, tudi ko sprejema najokrutnejše udarce, vendar se bo tresel, ko mu bo kakšna ženska čistila rano. 4. Ena vžigalica je dovolj za osvetlitev sobe, ne glede na njeno velikost. 5. Vsako ključavnico je mogoče odpreti s kreditno kartico ali sponko, razen v primeru, ko gre za vrata, ki vodijo v gorečo stavbo, v kateri je dojenček. 6. Kuhinje nimajo luči, dovolj je, da odpreš vrata hladilnika. 7. Mama vsako jutro pripravi jajca s slanino in kolačke za svojega moža in otroke ne glede na to, da le ti praktično nikoli nimajo časa, da zajtrk pojejo. 8. Avtomobili, ki so udeleženi v prometni nesreči, bodo skoraj vedno eksplodirali. 9. Pošteni in marljivi policisti so ustreljeni tri dni pred penzijo. 10. Šef policije bo vedno suspendiral svojega najboljšega detektiva ali mu dal 48 ur, da reši primer. 11. Ventilacijski sistem zgradbe je vedno najboljši kraj za skritje. Nihče nikoli ne bo pomisli, da bi vas tam iskal. Poleg tega boste lahko prišli do katerega koli prostora v objektu. 12. Ko plačujete za taksi, vam nikoli ni potrebno pogledati v denarnico, samo odprite jo, naključno zgrabite šop bankovcev in jih dajte taksistu. To bo namreč vedno točen znesek. 13. Ko boste želeli napolniti orožje, boste vedno imeli dovolj streliva, tudi če je predhodno niste vzeli s seboj. 14. Če vidite veliko stekla, pričakujte, da bo v kratkem nekdo priletel skozi. 15. Vedno je mogoče parkirati točno izpred stavbe, v katero ste namenjeni, četudi je ta v samem središču večmilijonskega mesta.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.