Skoči na vsebino

ponočnjaki


Guest DANDO1

Priporočeno sporočilo

No, pri nas so otroci na drugo "?timungo": zve?er ob ?estih se za?nejo priprave in ob sedmih zve?er je ?e vse vodoravno. In kmalu tudi midva z mo?em. Zjutraj ni pa nobeno presene?enje, ?e otroci svojega tata pospremijo do vrat, ko gre v slu?bo - ob ?estih zjutraj...

 

Zdaj, recimo, se tamlaj?a dva igrata na tleh ?e skoraj eno uro, starej?a pa je ?e narisala dve risbici mamici za osmi marec...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • Odgovori 1,8k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo babe, ampak smo ?enske.

 

?e ni ?ena, lahko poleg ?enske samo dobesedno spi?.

 

?e je ?ena, se pa loti zjutraj kak?no uro pred budilko. Lepo po?asi in ne?no. Najprej ne?no bo?at, pa poljubljat, in ko se zbudi, se lotit predigre in nato akcije. In sploh ni pomembno, ?e smo zadovoljne, ampak ?e smo zadovoljene. In potem se lahko dan lepo za?ne. Ne pa ob desetih zve?er, ko smo uni?ene od celega dneva in samo ?akamo, da pademo v posteljo, prite?it ?e s kak?nimi idejami o seksu. Vzamem no? in ti ga odre?em, pa bo mir.

 

Eh, mo?ki...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo babe, ampak smo ?enske.

 

?e ni ?ena, lahko poleg ?enske samo dobesedno spi?.

 

?e je ?ena, se pa loti zjutraj kak?no uro pred budilko. Lepo po?asi in ne?no. Najprej ne?no bo?at, pa poljubljat, in ko se zbudi, se lotit predigre in nato akcije. In sploh ni pomembno, ?e smo zadovoljne, ampak ?e smo zadovoljene. In potem se lahko dan lepo za?ne. Ne pa ob desetih zve?er, ko smo uni?ene od celega dneva in samo ?akamo, da pademo v posteljo, prite?it ?e s kak?nimi idejami o seksu. Vzamem no? in ti ga odre?em, pa bo mir.

 

Eh, mo?ki...

 

Pa ni se slo za nikakrsno akcija ampak za klepet na daljavo, pa ne z mojo, ker sm trenutno se samski :D jojojoj, vedno vse kontra obrnete :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nismo babe, ampak smo ?enske.

 

?e ni ?ena, lahko poleg ?enske samo dobesedno spi?.

 

?e je ?ena, se pa loti zjutraj kak?no uro pred budilko. Lepo po?asi in ne?no. Najprej ne?no bo?at, pa poljubljat, in ko se zbudi, se lotit predigre in nato akcije. In sploh ni pomembno, ?e smo zadovoljne, ampak ?e smo zadovoljene. In potem se lahko dan lepo za?ne. Ne pa ob desetih zve?er, ko smo uni?ene od celega dneva in samo ?akamo, da pademo v posteljo, prite?it ?e s kak?nimi idejami o seksu. Vzamem no? in ti ga odre?em, pa bo mir.

 

Eh, mo?ki...

 

Ja ja, in pes ko laja tud grize. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sem prav ulovila, imate pri vas dojen?ka. Se pravi, da je pri vas vsake tri ure ?as za lahko no?...

 

Saj res, kako se pa dr?ita heroj?ek in Va?a ?ena?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Otroci ne poznajo vikenda...

 

No, vseeno nam je uspelo danes malo pole?at.

 

Pa dobro jutro.

 

Zaenkrat se nimam teh problemov :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat se nimam teh problemov :D

 

Za razliko od mene, no ampak se z ?verco zmeniva, da bo lepo v miru gledala ?iv ?av, jaz pa lahko ?e malo zadremam. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za razliko od mene, no ampak se z ?verco zmeniva, da bo lepo v miru gledala ?iv ?av, jaz pa lahko ?e malo zadremam. :D

 

Pa dobr, tvpja je ze mal starejsa, se vrjetn ne zbuja in ne joka vec ponoc :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobr, tvpja je ze mal starejsa, se vrjetn ne zbuja in ne joka vec ponoc :)

 

Tudi, ker se ji zna sanjat vse mogo?e, saj ima izredno bujno domi?ljijo ta ?verca, v?asih joka, drugi? se smeje, tretji? govori v spanju. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi mi imamo enega takega. Od za?etka sem se pogovarjala kar po pet minut, preden sem ugotovila, da govori v spanju...

 

Ja, pa dobro jutro.

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.