Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Sva?ta.

 

To je isto kot eni delajo z gumami, jih majo 5+ let super guma, dokler ni vlage in je temperatura +15, pol pa sam poka in se ?udijo "Mater sej majo ?e dost profila", jebe? dost ?e je trd kot poliester.

 

Js brisalce zamenam ko so zani? zanje dam do 15? max, in na koncu sem brez dela, po 5 letih na istem znesku,kot ?e kupim "originalne". Nikoli jih ne dvigujem, ne poleti in ne pozimi, kaj se bom s tem jebal, raje ko?utko 20 sekund dlje ?latam in ogrevam.

 

Hvala bogu mam samo 2 brisalca. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sva?ta.

 

To je isto kot eni delajo z gumami, jih majo 5+ let super guma, dokler ni vlage in je temperatura +15, pol pa sam poka in se ?udijo "Mater sej majo ?e dost profila", jebe? dost ?e je trd kot poliester.

 

Js brisalce zamenam ko so zani? zanje dam do 15? max, in na koncu sem brez dela, po 5 letih na istem znesku,kot ?e kupim "originalne". Nikoli jih ne dvigujem, ne poleti in ne pozimi, kaj se bom s tem jebal, raje ko?utko 20 sekund dlje ?latam in ogrevam.

 

Hvala bogu mam samo 2 brisalca. :hudicek:

 

Js jih tudi vsak let menjam in nikoli ne dvigujem...originalne sm jih inel nekje 3-4leta...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odlo?il in kupil original Mazda brisalce in s popustom dal 50,00?.

 

 

Danes kupil originalne Mazda (made in Japan) v ACosmos BTC... S 15% popustom (pred kratkim so posiljali po posti reklamo, pa je bil kupon za popust zraven) so bili 42,15? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker so bile gumice ?e ?ist fu? na original brisalcih, in niso pasali generi?ni "refill"i ki sem jih v preteklosti kupoval za par evrov, sem si nabavil http://www.ebay.co.uk/itm/330660925895?ssP...984.m1497.l2649, in so super (pa? izbere? za svoj model od njih). Pa ?e matrajo se mal pri mo?nej?ih hitrostih! :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Zanima me katere brisalce priporocate... Namrec moji mi grejo ze posteno na k... Ker skripajo na usake toliko casa in jih imam namen zamenat z aerotwin pa me sam zanima ce so teli od BOSCH-a res tko kvalitetni al se da dobit ksn drug jajc za manj denarja pa do so isto kvalitetni :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanima me katere brisalce priporocate... Namrec moji mi grejo ze posteno na k... Ker skripajo na usake toliko casa in jih imam namen zamenat z aerotwin pa me sam zanima ce so teli od BOSCH-a res tko kvalitetni al se da dobit ksn drug jajc za manj denarja pa do so isto kvalitetni :)

 

 

Jaz sem zadovoljen z originalnimi, ki jih dobis na pooblascenem servisu ... So malce cenejsi kot AeroTwin... pa pomoje so samo brandani AeroTwin ... Pa se sem in tja imajo kaksen popust... se mi zdi, da so bili ravno v zadnji po?ti bili omenjeni popusti na metlice brisalcev  ... :) ...

 

http://www.mazda.si/kupujem-imam/nadomestni-deli/metlice-brisalcev/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem zadovoljen z originalnimi, ki jih dobis na pooblascenem servisu ... So malce cenejsi kot AeroTwin... pa pomoje so samo brandani AeroTwin ... Pa se sem in tja imajo kaksen popust... se mi zdi, da so bili ravno v zadnji po?ti bili omenjeni popusti na metlice brisalcev  ... :) ...

 

http://www.mazda.si/kupujem-imam/nadomestni-deli/metlice-brisalcev/

 

Moji original na Mazdi3 niso vredni ni?. Avto imam 9 mesecev in mi brisalci delajo same ?rtice, tako da jih moram tudi sam menjati.

Prva dva meseca so ?e bili nekak, potem pa ?edalje slab?i. Pa niso videli nobenega leda ali pa da bi delali veliko na suho..

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji original na Mazdi3 niso vredni ni?. Avto imam 9 mesecev in mi brisalci delajo same ?rtice, tako da jih moram tudi sam menjati.

Prva dva meseca so ?e bili nekak, potem pa ?edalje slab?i. Pa niso videli nobenega leda ali pa da bi delali veliko na suho..

 

Lp

 

 

Si jih probal ze spucat z alkoholom ali kaksnim podobnim cistilom?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred kratkim je Pelko na fotrovem avtu menjal originalne brisalce z Bocch Aerotwin. Fotr ne more verjet kak?na razlika je to, pa naj bi bili skoraj "ve?ni" je reku Simon.

 

Pri mojem H Coupeju pa imam te?avo, da brisalci sicer bri?ejo super, ampak spu??ajo pa tak?en hrup, da mi je pa totalna muka poslu?at. Se da kej po?timat?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?pricaj  ?ipo z WD-40

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest imam tudi original od Mazde na trojki pa ni nobenih problemov....a kdo ve kdaj bo spet kak?na akcija?? vsako leto mislim da jo imajo in so po 30 eur komplet.

 

Moram doma pobrskat... vendar mislim, da sem dobil posto pred kakimi dvemi tedni... in da je ravno bil omenjen tudi popust na metlice brisalcev... 

 

Za sestico vem, da imajo dvoje razlicne... ene cenejse in druge drazje... Ti drazji so po mojih izkusnjah nekaj podobnega kot AeroTwin (ce ne sploh enako samo brandano) ... In nazadnje, ko se spomladi kupoval, so bili nekje dobrih 30? tadrazji ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?pricaj  ?ipo z WD-40

Bo? pokazal na svojem, pa bom potem po tvojem zgledu naredil tudi sam.  ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ze in deluje.... ha ha ja kaj no, ce si pa tko hecn prasal.probas dat drugo firmo metlic ba bos videl ce bo bol.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto stane, ne ostane za brisalce....za take eksperimente v merkurju prodajajo brusilec metlic brisalcev....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e kot zanimivost, sem se spomnu, da pred leti, ko sem ?e uporablju Rain X, je pisalo, da se lahko nekaj tega sredstva nanese tudi na metlice brisalcev. Takrat je pomagalo.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto stane, ne ostane za brisalce....za take eksperimente v merkurju prodajajo brusilec metlic brisalcev....

ma ja... to je stran vr?en denar... kaj ?e? metlice brusit, ?e potem odpre? pore gume in samo ?e bolj razpada :)

 

nove brisalce pa mir... ?e pa ni za brisalce, so pa one nadomestne gumice tudi OK za nekaj ?asa... samo tiste ne trajajo ne vem kak dolgo...

 

jaz menjam cca na 2 leti brisalce (ponavadi dam AeroTwin)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So mi pri menjavi ?ajbe pri Car Glassu pod akcijo gratis menjali brisalce z Bosch Aerotwin. Fulllllllll dobo bri?ejo!!! 

Je logi?no... novi brisalci na novi ?ajbi - mora bit super. :D

 

Druga? pa kot rednemu uporabniku Rain-X mi brisalci zdr?ijo cca 4 leta pa ?e to jih menjam bolj zaradi bolj?ega ob?utka saj potrebe po menjavi ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.