Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Zelo enakomerno sem rastel in sem bil ves ?as med najve?jimi v razredu pa tud zdele z dobrimi 190cm nisem nek velikan, da bi moralo to tolk usekat saj bi pol pomenilo, da so vsi dvometra?i napol slepi :ne vem:

 

Zanimiv je predvsem to, da v familiji nih?e nima dioptrije razen starostnih jaz pa fucki'n -7,5 :angry:

 

Tudi, ?e enakomerno zraste? za 30-35 cm je to zelo veliko, a ne YavarYe??. Nekateri organi pa? niso mogli slediti takemu raztezanju in potem fa?e? dioptrijo, ki jo noben v familiji pred tabo ni imel, ali pa nek prednik pred nekaj rodbinskimi koleni.

Tako kot ni mogo?e trditi, da je vsega krivo cepivo, ni mogo?e z gotovostjo re?i, da je za to kriva puberteta, oziroma geni.

Zorej rezultat je neodlo?en.

Gorenjci lahko greste v Celovec na cepljenje. Tam baje ni posledic.

 

In na koncu, kaj pa ?e je zato kriv galofak? (to bo smeha pri mladini, ki ne ve kaj je to :D )

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenci se sploh ne cepimo. :D

Kaj da bi ?ele v austrijo hodili, gremo raje za vikend v celje na sejem. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niste vi ?e nekako "cepljeni"??? :bravo::bravo:

 

AHA, samo nas primorci nesejo na celi ?rti. :jezicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha LOL no

 

Pa kje si vidu Gorenjca, da ga bodo mu?ili pa ?pikali z ostrimi predmeti pol jim bo pa ?e 7,5? pla?al. Mislim, da tega filma ne bomo videli. :hohoho:

 

Jap res je, se raj v slu?bi vsak dan cepim-o, z doma?imi cepivi in do sedaj ni ?e nobenga poleglo. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo

 

http://bibaleze.si/clanek/malcek/bi-z-otro...-kot-s-psi.html

 

pred leti, ko sem sam omenil, da je vzgoja otrok podobna vzgoji psov so me pa skor kri?ali zdaj pa o?itno po?asi ljudje doumevajo, da smo vzgojili razvajeno generacijo :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo

 

http://bibaleze.si/clanek/malcek/bi-z-otro...-kot-s-psi.html

 

pred leti, ko sem sam omenil, da je vzgoja otrok podobna vzgoji psov so me pa skor kri?ali zdaj pa o?itno po?asi ljudje doumevajo, da smo vzgojili razvajeno generacijo :(

 

Ne vem no, na? boksar spi na kav?u, ima svojo dekico, se z avtom pelje na sprehod (9let)....itd

 

Celo ?ivljenje ho?em bit on, kriva je pa mat.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma zanimivo.Se pravi,da jim ni uspelo prestra?it ljudi z to "hudo" gripo. :angry:

Kaj se bodo naslednji? zmislili za imet ljudi pod kontrolo?Kam bodo dai silne zaloge cepiva??

Manipulacija press.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislm d glavnina raje vseen ni tok blesava, da bi nekdo koruzo vrgel, pa bi se usi zagrebl - koko?njak. press! :blush::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ampak to je pa smeh sej je to ni?ji procent kot pri sezonski gripi, ki recimo vsako leto pokosi cca 40.000 ameri?anov.

 

Me zanima kako se bo imenovala naslednja epidemija gripe? Idiot flu? Fools flu?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha ampak to je pa smeh sej je to ni?ji procent kot pri sezonski gripi, ki recimo vsako leto pokosi cca 40.000 ameri?anov.

 

Me zanima kako se bo imenovala naslednja epidemija gripe? Idiot flu? Fools flu?

 

Ha,ha,po mojem je ta gripa nastala na njihovem zelniku (ami) in jim ni preve? uspela,kot se zdi.

Res se bodo morali kaj bolj hudeha zmislit,ker folk jim itak ve? ni? ne vejame.

Zdej je pri?lo ?e priznanje o vremenski nemo?i ljudi (pla?ujmo davek na glupost-izpusti in take neumnosti).

Kaj bo jutri?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kva ga je nalomu. ?zmeden? Najbolj?i je bil prvi padec, ko se je prav videlo, da je tip izgubil orientacijo. Je ?e zamahnil potem so pa samo noge popustile, kar tako, zakasnjeno.

Zdaj pa ?e nogometna reprezantanca zmaga pa si nas bodo v JAR zapomnili za naslednjih 200 let. :hohoho:

 

:bravo:

 

?eprav ne razumem tepca, ki je boks naredil za ?port, je fajn da je na? pokazal, iz kak?nega testa smo nekateri Slovenci ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

 

?eprav ne razumem tepca, ki je boks naredil za ?port, je fajn da je na? pokazal, iz kak?nega testa smo nekateri Slovenci ;)

 

Vsak ?port ma svoje ?are, jaz sploh ne gledam nogometa, F1, ko?arke in drugih ?portov, ki jih ve?ina drugih gleda. Borilni ?porti pa so mi zanimivi, kot tudi driftanje, rally.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da ?e jaz eno temo podam, kot vidim se te kosti ?e ni glodalo v zadnjih dneh, ko se v copenhagnu na veliko "re?uje" svet...

Pa me zanima va?e mnenje?

Je vse skupaj en nateg, ali smo res tako prispevali k globalnem segrevanju, ?eprav iz nekaterih podatkov temperature padajo ?e zadnjih 10let? V mislih imam tiste maile ki so u?li iz univerze, ipd...

 

Pa ?e en video: intervju gospodi?ne iz grinpisa

 

lp ;)

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve?ina takih in podobnih aktivistov ima ve? ali manj sprane mo?gane saj raznorazni greenpeace mitingi zgledajo podobno kot sre?anja kjer te prepri?ujejo o po?tenosti piramidnih iger - veliko ploskanja in navdu?enosti a nih?e ne ve zakaj.

 

Greenpeace in podobne organizacije so zvodenele na nivo religije in cerkve, saj okrog sebe zbirajo zveste privr?ence, ki verjamejo v vse kar jim re?ejo in naro?ijo. Nekje so ?e tako dale?, da se jim lahko re?e zgolj kult.

 

Pred leti je bilo zanimivo kako je Shell ?e se ne motim) posku?al v atlantiku potopiti eno staro plavajo?e skladi??e za nafto. Shell je zagotovil, da bo zadevo tako s?istil predno jo bo potopil, da ne bo nobenega onesna?enja.

 

Greenpeace je zagnal tako kapanijo proti Shellu, da so njihovi ?lani celo za?gali nekaj bencinskih pump. Shell je na koncu popustil in so zvlekli skladi??e na obalo, kjer so ga greenpeacovci pregledali in ugotovili le to, da je bilo pavilno s?i??eno in ni bilo ni? narobes tem, da bi ga potopili v atlantiku.

 

se pravi, da so naredili materialno in nematerialno ?kodo nekomu samo na osnovi neke neosnovane predpostavke.

 

?al greenpeacee ni ve? okoljevarstvena organizacija ampak je to ena navadna politi?no religiozna ekstremisti?na kultna skupnost in njihove akcije so ?edalje bolj ekonomsko naravnane in dokler bodo okoli sebe imele take vernike se bodo z lahkoto ?le okoljevarstveni terorizem, ki ga pla?ujemo vsi v obliki raznih bedastih kjotskih sporazumov, ekolo?kih in energetskih davkov. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej poglej si tele paradokse - ho?ejo ?isto energijo - ok v redu

 

1. jedrska - o groza - greenpeace protestira ?e?, da se bomo vsi svetili v temi od radioaktivnosti

 

2. vetrna - ?e ve?ja groza in greenpeace je spet zraven, ker vrte?e se elise veternic lahko pobijejo ni? hudega slute?e ptice, ki letijo mimo, da o tem, da kazijo pokrajno raje sploh nebi

 

3. vodna - stra?no - saj jez naredi umetno jezero, ki zalije dolino z vodo pred njim in lososi se ne morejo ve? drsti (karikiram)

 

4. son?na - izkoristek celic je komaj dobrih 10% se pravi, da rabimo ogromna polja son?nih celic, kar greenpeacu spet ni v?e?

 

5. energija plimovanja - delfinom in ribam omejimo svobodo gibanja

 

6. geotermalna - verjetno edina energija, kjer se GP ?e ni opredelil a je OK al ni. Je pa tako drago izkori??anje, da razen tam kjer ne pridejo izviri toplote do povr?ja (Islandija recimo) se jih skoraj ne spla?a izkori??ati saj si take energije nih?e finan?no ne b mogel privo??iti.

 

 

Enostavno ni re?itve saj ?e bi ubogali GP se lahko vrnemo direkt v kameno dobo pa spet ne bo prav, ?e bomo kurili ognje, da se ogrejemo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.