Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pi?kumatrmilujimjebemtetko; ?la je ?e fabrka Rade?e papir v ste?aj, mah ?ist sem ?iv?en. Res sem upal, da jim bo zneslo, ampak .................... :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislil sem glede programa. :P

 

No to se strinjam program je res lev sam mi res ne gre v ra?un, kako to, da levi?arji nimamo kej gledat medtem, ko desni imajo vsaj verske oddaje. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to se strinjam program je res lev sam mi res ne gre v ra?un, kako to, da levi?arji nimamo kej gledat medtem, ko desni imajo vsaj verske oddaje. :ne vem:

 

:rolleyes::hohoho:

No odmevi so ?e vedno kr ok z Bobovnikom

 

To je rekla- kazala brez dokazov. :P Kar so objavili na ttx-u je pa dejansko stanje podkrepljeno z dokazi.

To je bistvena razlika.Obto?evanje kar po?ez je bila specialnost v prej?njem re?imu. ;)

 

A ?e ti kdo nalima link, ko je mal druga? obrazlo?en ne re?e? ups al pa o ?it....

Druga? pa nova cena dizla je za 10% cenej?a od vseh EU sosed :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?u?ter?i?: ?e ne ti ukrepi, potem ostanejo ukrepi, kot so petodstotno zvi?anje stopnje DDV

 

Kaj sem rekel, tudi to nas ?aka - le da bodo sedaj zvito kazali s prstom - to je zaradi sindikatov

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim da v prihodnjih dneh lahko pri?akujemo ?e novico o Primorju, da je ?el v ................ (maline dobesedno). <_<:(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?u?ter?i?: ?e ne ti ukrepi, potem ostanejo ukrepi, kot so petodstotno zvi?anje stopnje DDV

 

Kaj sem rekel, tudi to nas ?aka - le da bodo sedaj zvito kazali s prstom - to je zaradi sindikatov

 

Hehe, Jankoviću so se pa smejali, ko je to na predvolilnih stre?anjih zagovarju - kaj pa on ve, sej je sam en brezvezen zagaman meneger, ki ga je Rop politi?no ustoli?il, a ne? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kavbojske scene v Izoli (se spla?a pogledat);

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/video-...policistov.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kosilo s tajkunom - prva liga :jupiii:

 

http://www.zurnal24.si/gorenak-zasebno-z-b...m-clanek-153017

 

Tako se to dela a ne Gorenjak? ... a so to tisti famozni strici iz ozadja, ki jih non stop omenja??

 

?e sre?a da je potegnil ven LDS in katerino kresal. Le kaj bi ?e njih ne bi bilo, bi dejansko moral kdo re?t "Ups"?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e sre?a da je potegnil ven LDS in katerino kresal. Le kaj bi ?e njih ne bi bilo, bi dejansko moral kdo re?t "Ups"?

 

Hehe, va?n, da so drugi tud - standardna retorika. Ni? od tega ni prav sam s to razliko, da Kresalova ni zdele na ?elu MNZ, Gorenak pa?. In glede, da je Kresalova prejemala interpelacije eno za drugo bi bilo fair, da ?e kak?no Gorenak fa?e - ?ist tko zarad higijanskih vzrokov, da se pove, da tak?en na?in ni OK pa ne glede kdo ga izvaja.

 

Si pa lahko ?edalje bolj razlagam zakaj taka ?elje spravit to?ilstvo pod MNZ - zakaj bi kriminalci lobiral pri dveh ministrstvih, ?e pa lahko to opravijo samo pri enem in to pri ministru, ki ve najve? o stricih iz ozadja in kako ti poslujejo. ;)

 

 

Aja pa ?e to - leta 2010 je ravno Gorenak opozarjal na konflikt interesov v primeru Kresalove in Jankovića - mejdu? pa ni tolk zabit, da si te lekcije ni zapomnil al res veljajo tisti ?tosi o butastih policajih? :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se pri rolanju po na?i politi?ni sceni zaleti? v lastno rit.

 

Iz dana?nje Maldine

"Rolanje

General Glanzkopf je ostro skritiziral Lingvista, ker je neko? svojo diplomo prepisal od samega sebe. (dosledno je treba prepisovati od drugih - npr. od blaira press)

 

http://www.mladina.si/111069/zbrane-misli-...ga-vodje/"

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primorje d.d., ?e zdej ne vem ali se bo izvleku ali ne, recimo da sem malo pesimist glede tega da bo ?e kdaj izplaval na povr?je! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da zdele do konca zabluzijo - banke rabijo depozite, da bodo lahko spet financirale gospodarstvo, desna inteligenca pa dviguje davke ne obresti - to pa bo var?evalce vzspodbudilo ..yeaah carji res. :bravo:

 

Se pa spet spra?ujem, kaj prpelje malega ?loveka, da navdu?eno pozdravlja kr?enje socialnih pravic pri tem pa tudi pod razno niso iz?rpane vse mo?nosti - kje je davek na nepremi?nine, kje je zakon o omejevanju dela na ?rno, kje so strukturne var?evalne reforme? Ni ni... sem bolj optimist po naravi kot ne pa me zdele ta optimizem resno zapu??a.

 

Prpravte se, ?e bo ?el tale var?evalni zmazek skozi bo naslednja UMAR-jeva napoved minus 2-3% rast. Ko bodo to zaznali finan?ni trgi nam u?gejo ?e ni?jo boniteto in vi?jo ceno denarja ter obresti, kar posledi?no pomeni ?e slab?o situacijo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bravo na?i vladar?ki... le tako naprej, zmeda ratuje popolna... moja ocena-pred?asne volitve bodo ?e letos

 

no way.

 

sds ma najve? ?lanov od vseh slovenskih strank, kar ?e samo po seb dokazuje da je desnica veliko bolj centralizirana kot levica...

zadeva ne bo kar tako razpadla, tudi gojenje kulta osebnosti jim sede. star re?im jim je pustil ve? kot si drznejo povedat na glas. :)

 

pomoje jih tud ne bo. Preve? je apatije. mene osebno boli kurac :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ampak le kako jim rata najdt tolk privr?encev, ki ploskajo nad demonta?o pravne dr?ave.. nad demonta?o samega sebe. Kot, da se bo zdele zategnil pas pol bo po letu ali dveh kr vse fino fajn. Bo za neko izredno majhno manj?ino superbogatih za vse ostale bodo pa letele samo drobtinice, ?e sploh bodo.

 

Neoliberalizem bo zmagal po na?elu bogastvo pe??ici in rev??ino ve?ini. Kaj nam je bolj v?e? skandinavski model socialnega kapitalizma in mo?ne socialne dr?ave z visokimi davki al raje Gr?ije, ki je v fazi var?evanja zadavila samosebe. Hmm o?itno je kapitalu in finan?nim trgom ljub?a usoda Gr?ije, ni mi pa jasno zakaj slovenskemu folku tud.

 

No ja sej mi je jasno, nevo??ljivost na pohodu, kjer zdaj realni sektor zabavlja nad usodo javnega sektorja in se jim privo??ljivo re?i v stilu "mi smo trpeli prej zdej dejte pa ?e vi". Namesto, da bi bilo vsem v interesu, da si vsi dvignemo ekonomsko socialni nivo. Jah to je prete?ko, bolj fino je zabavljat nad nesre?o drugega - oh slovenceljni, le kdaj boste doumeli, da je to le skupna krvava jeba?ina vseh nas za dobrobit elite.

 

sds ma najve? ?lanov od vseh slovenskih strank, kar ?e samo po seb dokazuje da je desnica veliko bolj centralizirana kot levica...

zadeva ne bo kar tako razpadla, tudi gojenje kulta osebnosti jim sede. star re?im jim je pustil ve? kot si drznejo povedat na glas. :)

 

Saj ve? kako je to : ovce se najbolje po?utijo v ?redi - tko se jim zdi, da so najbolj varne. Bolj ko gre zavedanje samega sebe navzgor te?e je zdr?at v grupi, saj kr naenkrat tvoji interesi niso nujno ve? interesi cele ?rede. Se pa strinja, da preve? razmi?ljanja tudi ?kodi in to predvsem enotnosti in istim ciljem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene osebno boli k..c,kda je ?ef oz. premier in nisem nikoli hodil za nikomer, oziroma me motijo razno razni ?efi in vodje...samo, da ni kak levak, pa je v redu.In zakaj ne maram predvsem levakov?

Ker dostiii preve? govorijo, sestan?ijo,pa spet govorijo, pa nekaj sprejemajo, pa potem kao demokrati?no odlo?ajoIn na koncu ni nikoli iz vsega ni?.Jaz imam raje take, ki ne govori?ijo dosti, se ne gledajo v ogledalu in naredijo, kar mislijo.Pa magari narobe.Bodo ?e drugi? naredili prav.A niste opazili, da smo itak v kapitalisti?nem sistemu z najslab?imi lastnostmi prej?njega re?ima-nizkimi pla?ami.

Sicer pa, nih?e ni nikomur ni? fou?, samo stvari morajo priti na svoje mesto, kot je povsod v normalni Evropi-realni sektor, ki vle?e dr?avo naprej, mora bit ustrezno visoko nagrajen, JS pa malo manj, ker je servis ljudem.

Potem bo ?la baraka naprej, obratno pa bo ?la v smeri Titanika. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mailih kro?ijo govorice, da JJ gradi kliniko za svojo drago, v prelepi avstraliji... Ko mu bo tukaj ratalo prevro?e al kaj, bo spizdil v tople kraje al kako? Tacajt pa ?e mal sloven?ke obrat. ?e bo do kosti pr?u, pa dalje ?e kostni mozeg. O?itno....

 

Sva?ta...

Avstralija.pdf

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene osebno boli k..c,kda je ?ef oz. premier in nisem nikoli hodil za nikomer, oziroma me motijo razno razni ?efi in vodje...samo, da ni kak levak, pa je v redu.In zakaj ne maram predvsem levakov?

Ker dostiii preve? govorijo, sestan?ijo,pa spet govorijo, pa nekaj sprejemajo, pa potem kao demokrati?no odlo?ajoIn na koncu ni nikoli iz vsega ni?.Jaz imam raje take, ki ne govori?ijo dosti, se ne gledajo v ogledalu in naredijo, kar mislijo.Pa magari narobe.Bodo ?e drugi? naredili prav.A niste opazili, da smo itak v kapitalisti?nem sistemu z najslab?imi lastnostmi prej?njega re?ima-nizkimi pla?ami.

Sicer pa, nih?e ni nikomur ni? fou?, samo stvari morajo priti na svoje mesto, kot je povsod v normalni Evropi-realni sektor, ki vle?e dr?avo naprej, mora bit ustrezno visoko nagrajen, JS pa malo manj, ker je servis ljudem.

Potem bo ?la baraka naprej, obratno pa bo ?la v smeri Titanika. :P

 

Am, tole za jan?o je drugi?, in ?e drugi? dela narobe. Pa ne drugi?, v parlamentu je ?e 21 let. Ampak ?e se tu avtomatsko odlo?imo da ?e nisi v vladni koaliciji ampak v opoziciji da to samo pomeni da "si proti, ne hodi? na seje (in tako tvoj glas avtomatsko ?teje proti!) in vle?e? dr?avni dnar, tut prav.

Kaj ?e bi za volitve naredili tako, da pomeni da si avtomatsko proti vsem ?e ne pride? na volitve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam raje take, ki ne govori?ijo dosti, se ne gledajo v ogledalu in naredijo, kar mislijo.Pa magari narobe.Bodo ?e drugi? naredili prav.

 

Hecno, a ti bi kr malo eksperimentiral - sej enkrat se jim pa bo posre?ilo v stilu "tudi slepa kura zrno najde". napake, ki jih lahko tako naredijo so najve?kret ireverzibilne in se jih ne da va? nikakor popraviti. A ti se doma tudi odlo?a? na horuk varjanto oziroma impulzivno al raje prej premisli?? Ne verjamem, da bi bil glih zadovoljen, da bi kr naprej ugotavljal, da si ga usral zraven bi se pa tola?il, da pa? je vseeno bolje vsaj nekaj ukrepat pa ?etud narobe.

 

A niste opazili, da smo itak v kapitalisti?nem sistemu z najslab?imi lastnostmi prej?njega re?ima-nizkimi pla?ami.

 

... in s tem "dejstvom " se moramo sprijazni, al kaj? Otopet v razmi?ljanju in se vdat v usodo ter it po poti kar bo pa bo? :blink:

 

Sicer pa, nih?e ni nikomur ni? fou?, samo stvari morajo priti na svoje mesto, kot je povsod v normalni Evropi-realni sektor, ki vle?e dr?avo naprej, mora bit ustrezno visoko nagrajen, JS pa malo manj, ker je servis ljudem.

 

Huh... diferenciacija poklicev na prvovrstne in drugovrstne? A ker so servis nam vsem so manj vredni, al smo vsi mi manj vredni, da se ne zaslu?imo dobrega servisa? A si tole kar si napisal upa? re?t dohtarju predno bo operiral tebe ali pa tvojega otroka? A si tole upa? re?t policaju, ko si ?rtev vloma, karambola in nujno rabi? njihovo pomo?? A si tole upa? re?i u?iteljem, vzgojiteljem, ki skrbijo tako za varnost kot za izobrazbo tvojih otrok? pa da ne nadaljujem, ker ne bo nih?e ve? bral..

 

Kaj je pol najbolje, da ukinemo vso javno zdravstvo, javne ?ole, vrtce, policijo, vojsko in pla?ujemo zasebne in?titucije? A si res tolk bogat, da si lahko vse to privo??i?, ker ?e nisi ne vem zakaj navija? na slabitev javnih in?titucij in beg najbolj sposobnega kadra iz njih? :ne vem:

 

Potem bo ?la baraka naprej, obratno pa bo ?la v smeri Titanika. :P

 

..says who? Najbolj razvite dr?ave imajo najbolj razvit javni sektor in tudi nikakor ne pristanejo na to, da bi bogatili zasebni sektor na ra?un javnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Datum nakupa: 16.05.2022 v Big Bang. Priložim 2 kontrolerja in igri Ratchet in Harry Potter.   Dodano ima vgrajen Samsung SSD 980 PRO z heatsinkom po specifikaciji, ki doda dodatna 2TB prostora. Lahko tudi odmontiram in prodam brez njega.   PS5 je odlično ohranjen, kot nov in brez prask. Izklicna cena 800 eur.   Prodam zaradi neuporabe, letos ne vem, če je bil v uporabi 50 ur, ravno se mi je iztekla PSN naročnina.
    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.