Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Mogoče bo julija in avgusta res težje priti do vikend oddiha (tako kot je Alex pred kratkim napisal), ampak oktobra , novembra ... Naš bodo še kako veseli in osladno prijazni .

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni ni nuja iti za vsako ceno na dopustovanje pri nas. Takoj, ko opazim kako nategovanje pri ponudnikih  pri meni zagori rdeča luč. Takrat se zabava konča. Če bo kakšna ugodna ponudba grem, drugače pač ne. Enostavno. 😏

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je SpEkTr napisal:

A to dvigujejo zaradi ponudbe-povpraševanj, ali je kaj drugega v ozadju?

Dvigujejo, ker so začutili priložnost zopet nategniti folk. 😠

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to je res še vse kar je aktualnega v tej temi? Levi, desni, levi, desni, korona, korona, levi, korona, levi, desni, korona, stara vlada, novoa vlada... 🤨 eni bojo vedno krivine iskal, drugi bojo vedno dlako v jajcu. Sej to ni nič novga (beri: aktualnega), to je že stalnica. Za take (ene in iste) nebuloze prebirat mamo 24ur.

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je samSimon napisal:

A to je res še vse kar je aktualnega v tej temi? Levi, desni, levi, desni, korona, korona, levi, korona, levi, desni, korona, stara vlada, novoa vlada... 🤨 eni bojo vedno krivine iskal, drugi bojo vedno dlako v jajcu. Sej to ni nič novga (beri: aktualnega), to je že stalnica. Za take (ene in iste) nebuloze prebirat mamo 24ur.

Ja pa to so aktualni dogodki. Kaj bomo pisali, kaj smo jedli za kosilo? 😉dokler samo debatiramo je o. k. Nismo neki škodljivci. Sicer pa. ker imamo Mazde se nimamo skoraj kaj pritoževati, kaj se je pokvarilo kot na kakem vag ali BMW forumu. Maximalno je kaka menjava brisalcev, pa menjava žarnic in bremz. In to je to. Pol pa nam ne preostane drugega kot nakladat o levih in desnih. Drugače bi še forum zamrl. 😛

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam se kr strinjam z Alexom... če bi se samo o Mazdah pogovarjali in o težavah z njimi bi lahko kmalu forum kar zaprli. Tako pa imamo vice, kolesarske in popotniške teme, aktualne dogodke, zanimive članke in videe pa še in še. Ker pa politika trenutno kar močno kroji javno življenje in imamo še vedno ogromno omejitev je pa pač logično da se tudi o tem pogovarjamo. Pa še o koroni nam po vrhu že dva meseca in pol serjejo po glavi.

  • Všeč 1
  • Haha 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Sam... Jebemu... Da se pa o bejbah nič ne pogovarjamo, o Janši pa nonstop je tudi žalostno... 

 

 

Jebi ga... vi samski lahko udarite eno konstruktivno debato na to temo. Kaj čmo mi ostali... 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Nejc1986 napisal:

Že nekaj časa sem srečno ne-samski. 😁

A res? Čestitam.Samo spet ni veliko časa, če se ne motim, ko si bentil čez lepši spol? 😛

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Alex napisal:

A res? Čestitam.Samo spet ni veliko časa, če se ne motim, ko si bentil čez lepši spol? 😛

Ja,saj niso vse pripadnice nežnejšega spola vredne ne-bentenja. Isto kot povsod v življenju...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 24. 5. 2020 ob 8:39 je SpEkTr napisal:

A to dvigujejo zaradi ponudbe-povpraševanj, ali je kaj drugega v ozadju?


Evo.. so ze zaceli z “nategunsko“ ponudbo.... Za 4 clansko druzino je z boni precej drazje kot brez bonov...

 

 

DEBCDEFC-3D27-46DF-8F0C-3AE36E674FCF.jpeg

  • Haha 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
  • Jezen 2

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E, res nam ni pomoči. In na koncu bo zopet za vse kriva vlada. A imamo take nategne, ki jim ni jasno, da bodo v turizmu  brez naše pomoči bolj tanko piskali. 😠Ne vem, folk je toliko prtegnjen, da misli, da smo vsi ovce in da nas bodo vozili žejne preko vode.Tudi mi smo dobili skoraj vse ponudbe od hotelov, za apartmaje... do sedaj "pojačane"- cena  +  boni =končna cena. Se pravi, cena kot je bila prej + boni. Po njihovi pokvarjeni logiki bi jim morali vsi mi šenkati te bone in plačati normalno ali še dražje, kot je običajno. 

Počasi ugotavljam, da pri meni ne bo potrebe po dopustu v Sloveniji, če ne bodo kaj ukrenili glede teh nategunov. 

Upam, da niso vsi enaki in da ne bodo konec leta piskali o kaki pomoči države. 

 

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Roko na srce, če se imata tako rada je priročno, da ga je zaprosila za roko, saj se bosta tako lahko večkrat videla, ko bo sedel v zaporu. Ona bo pa že našla kako službo vmes, morda se ukvarjala s kakšnimi ročnimi spretnostmi... 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/psiholog-o-abramovi-izpovedi-ljubezni.html

 

Malo bolj resno. Fak, ta dva psihopata bosta na koncu pokasriala kako odškodnino ker bosta spoznana za nedolžna, šlo bo pa iz naših žepov. 🙄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Jest napisal:


Evo.. so ze zaceli z “nategunsko“ ponudbo.... Za 4 clansko druzino je z boni precej drazje kot brez bonov...

 

 

DEBCDEFC-3D27-46DF-8F0C-3AE36E674FCF.jpeg

Tole je za v cajtnge, da hočejo na otrocih zaslužit jih je lahko sram pa kaj jih bo saj tudi Počija ni! No upam oziroma mogoče je pa pomota. Jaz bi jih vprašal zakaj je tako in jim povedal da bodo mogoče kmalu v kakakšni TARČI na primer.... :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Bini napisal:

Tole je za v cajtnge, da hočejo na otrocih zaslužit jih je lahko sram pa kaj jih bo saj tudi Počija ni! No upam oziroma mogoče je pa pomota. Jaz bi jih vprašal zakaj je tako in jim povedal da bodo mogoče kmalu v kakakšni TARČI na primer.... :vskalo:

Saj je v cajtngah-v Večeru. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Bini napisal:

Tole je za v cajtnge, da hočejo na otrocih zaslužit jih je lahko sram pa kaj jih bo saj tudi Počija ni! No upam oziroma mogoče je pa pomota. Jaz bi jih vprašal zakaj je tako in jim povedal da bodo mogoče kmalu v kakakšni TARČI na primer.... :vskalo:

 

Je ze v medijih....

 

ecb89dc3b9120139406f-bazen.jpeg
SIOL.NET

Turistični boni pri nas še niti niso zaživeli, pa eno od slovenskih zdravilišč strankam že sporoča naslednje. Če unovčite bone, je cena paketa za tretjino višja. To je kriminal, pravijo na vladi. Kako jim odgovarjajo v...

 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj o tem sem jaz tu že ene 10 dni nazaj pisal kako bodo tile balkanci od lastnikov hotelov ravnali.

 

"Na vladi pravijo da je to kriminal". Pa še prav imajo, res je kriminal kako vlada razmetava z našim denarjem.

 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Mraušk Mčk napisal:

Pa saj o tem sem jaz tu že ene 10 dni nazaj pisal kako bodo tile balkanci od lastnikov hotelov ravnali.

 

"Na vladi pravijo da je to kriminal". Pa še prav imajo, res je kriminal kako vlada razmetava z našim denarjem.

 

 

Ni mi jasno, kaj je vlada tukaj kriva, če imamo tako pokvarjene ljudi, ki hočejo povsod izkoristit gužvo in zaslužit? To je na žalost slovenijastan. 😉

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Ni mi jasno, kaj je vlada tukaj kriva, če imamo tako pokvarjene ljudi, ki hočejo povsod izkoristit gužvo in zaslužit? To je na žalost slovenijastan. 😉

To ni Slovenistan, to je pač čisti kapitalizem. Ker to ni edina taka zgodba, zdaj ne vem al je dejansko z lastniki turističnih zmogljivosti nekaj hudo narobe al pa s temi vavčerji? Verjetno z veliko večino nas navadnih državljanov ni težav - vsaj po moje ne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.