Skoči na vsebino

Kako ugasnemo "beep"na radiju Mazde 6


Alex

Priporočeno sporočilo

Kogar moti "beep"ob vsaem pritisku gumbov na radiju v Mazdi 6,lahko le-tega enostavno izklopi.

To velja za Bose ozvo?enja,kakor tudi za non-Bose radije.

Postopek je slede?:

-1.dajte kontakt,

 

-2.ugasnite radio,

 

-3.pritisnite in dr?ite gomb"APC(na gumbu,kjer pi?e zgoraj "SEEK).---

 

---isto?asno pritisnite in dr?ite gumb ?t."5" toliko ?asa,dokler vam kratek pisk"beep" ne potrdi,da je operacija kon?ana.

 

Pri nastavitvah klime bo ?e vedno sli?en "beep",pri radiu pa ne(niti na volanskih kontrolah.)

 

Sam sem probal in deluje. :bravo:

 

LP Alex.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce bi kdo pogruntal kako se ugasne izjmeno moteci beeeeeeeeep ce se ne pripnes castim cevape

 

Ah,ta bo pa bol te?ka...edino kak dober avtoelektri?ar te re?i.. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak pri takih hitrostih nema veze ?e si privezan.. :hohoho::hohoho:

 

Pri labiju mora? biti privezan da na pade? na njega, ko vozi ?ez desne ovinke. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da je divjak.... :P A si ti kaj druga misla?? :hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nisem

v mislih sem imel recimo manvriranje na parkingu ali taksne stvari ko se takoj oglasi ta glupi beeeeep...

ce bi bil skoz nepripet se ital uganse beeeeep cez nekaj minut pa me ne bi motil

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nisem

v mislih sem imel recimo manvriranje na parkingu ali taksne stvari ko se takoj oglasi ta glupi beeeeep...

ce bi bil skoz nepripet se ital uganse beeeeep cez nekaj minut pa me ne bi motil

 

V tem se pa absolutno strinjam s tabo...za par metrov se mora? privezat. :angry:

No,saj nikoli ne ve?,lahko pride kak :policaj:,in ti si lepo privezan.

Moj kolega je tako pla?al kazen-na parkingu. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kontakt je v "vtika?u", kamor vtakne? pas. Zadevo odpre? preve?e? stikalo in avto bo skos mislil, da si privezan in ne bo ve? piskal :bravo:

 

To lahko naredi? tudi sam in ne rabi? elektri?arja je pa vseeno dobro, da ima? pri sebi kak?en, volt/ohm meter, da ne bo zadreg ;).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim, da se to nekako da - sme imel pred 3. tedni nadomesto 6-ko iz AC ?., pa ni ni? bipala, ?e se nisi pripasal!!??

Druga?e, pa je pri "novi" sedaj malo bolje, ko za?ne piskat komaj pri 20km/h....no, ?e vedno prehitro! B)

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mislim, da se to nekako da - sme imel pred 3. tedni nadomesto 6-ko iz AC ?., pa ni ni? bipala, ?e se nisi pripasal!!??

Druga?e, pa je pri "novi" sedaj malo bolje, ko za?ne piskat komaj pri 20km/h....no, ?e vedno prehitro! B)

 

Se pravi,da ?e premakne? avto rikverc,ne sme? it ve? kot 20km/h :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi na servisu re?i naj ti izklopijo pa bo. Kolega je tako naredil na C3-ju, sam je moral podpisati neko izjavo :hohoho: ,tako da je avto imel potem polovico zvezdice manj na NCAP :hohoho:

 

Se pravi,da pol ni imel ve? nobene zvezdice. :P:hohoho::hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.