Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?ef foruma (Bosti) mi je dal odobritev kar se moje ideje o klubu ti?e! :danzoman::bravo:

 

Pravkar pa sem debatiral tudi z Javarjem, ki mi je dal par nasvetov, nekaj pa jih ?e sledi! :party0035::punk:

 

F...k jst pa nimam vec Mazde, takoj bi sel v Mazda Klub,... BMWja prodat pa RX-8 nabaut (moj sanjski).

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dogovorjen z li?arjem, gre Mazdica na popravilo ?kode od lanskega leta :) Pol pa spolerat in do konca o?edit notranjost in motorni prostor. Me zanima kak?na bo vn pr?la :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri s TurboLumpijem je bilo toliko enih prigod, tudi s :policaj: , ampak sva iz vsega skupaj iz?la kot zmagovalca! :punk:

 

Posebna zahvala gre Vinkotu oz. Siriusu, ki je prisko?il na pomo? v klju?ni fazi! :notworth::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je pa bil dogodek. Prvi? smo vozi?ku od malega sneli prednej kolo, namesto le tega pritrdili rudo in tako dobili kolesarsko prikolico :bravo: . Vle?ni konj je bil o?ka in opravili smo skoraj dveurni izlet. Da u?iva v hitrosti je mal?ek kazal z gruljenjem - na tak na?in se ogla?a samo, kadar mu je kak?na stvar res zelo v?e? :jupiii: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sedel sm v NSXu :P:blush:

k smo meli mini-sre?anje (celo dopoldne) pato mitja & jaz :P

 

blo zabavno.

Pato je mislu da bo ostal brez dnarja in brez avta pa se je lepo iz?lo. :D

Vsaj na forumu je f-ki? ostal. Sej je ?la v vredu roke... lahk bi jo dobu deeyan pa dal tiste grde lexuske gor :P Hec hec, sej ve? da se hecam deeyan ne? :P mal te pa morm tracat.

uglavnem pato je oblubu da ne bo dal lexusk gor... :D in potem sem rekel "ok pol ti ga pa prodam".. sej ne, sam mi je ?al da nism tega reku, bi bla dobra fora za na forum napisat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najkraj?i let mojega ?ivljenja.....vstal ob 04:00 <_<

ob 08:00 zaspal na avionu, ko so se drugi ?e basali gor, v Bukare?ti 11:00 po lokalnem so me budile, da je treba dol z aviona.... :bravo: (v o?eh si ji videl strah - da ga ni kap...) :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Ploki, makaki zameru, ka je to? :D

 

u glavnem druga? sm pa ?e razmi?lju, da bi dal nazaj original lo?i gor, ampak v tem primeru grejo lu?i na temnitev...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se ?e vozim z novim termostatom, pa mi je sme?no da ko sem prevozil cca. 3 do 4km-je se mi je stroj ?e ogrel na delovno (sredina ?tev?ka), s prej?njim termostatom se mi je na istih 4km-jih ?ele minimalno premaknil kazal?ek in glih ?ele za?el ?altat na LPG. Se pravi bom tudi na gorivu privar?eval, ker mi bo hitrej LPG zalaufal odslej! :hudicek::danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes se ?e vozim z novim termostatom, pa mi je sme?no da ko sem prevozil cca. 3 do 4km-je se mi je stroj ?e ogrel na delovno (sredina ?tev?ka), s prej?njim termostatom se mi je na istih 4km-jih ?ele minimalno premaknil kazal?ek in glih ?ele za?el ?altat na LPG. Se pravi bom tudi na gorivu privar?eval, ker mi bo hitrej LPG zalaufal odslej! :hudicek::danzoman::bravo:

 

ne skrbi, motor se je tudi prej ogrel- ?e ve? pregrel, kazal?e? nima veze s temp motorja ali uparjalnika - ka?e le temp vode za termostatom.....ta ima pa samo funkcijo odpiranja da se voda ohladi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne skrbi, motor se je tudi prej ogrel- ?e ve? pregrel, kazal?e? nima veze s temp motorja ali uparjalnika - ka?e le temp vode za termostatom.....ta ima pa samo funkcijo odpiranja da se voda ohladi

 

Tole pa ne ?tekam ?ist... ?e je termostat pri hladnem motorju pravilno zaprt voda skoraj stoji (minimalno te?e) v sistemu in v bloku motorja se hitro segreje na delovno temperaturo. ?e se ne motim je senzor za temperaturo tudi nekje v tem obmo?ju in ne na hladilniku ali za termostatom.

 

V kolikor pa voda zaradi pokvarjenega termostata nemoteno kro?i pa traja predno se vsa segreje na delovno temperaturo tako, da je tudi na temperaturnem senzorju prikazano. In sigurno ne pride do pregrevanja kve?emu obratno, da je motor ve?ino l?asa na manj?i temperaturi od delovne. Do pregrevanja pride le v primeru, da goni? po mo?nosti celo v klanec in da pokvarjen termostat blokira poln pretok takrat pa gre ?ez motor premalo vode in ?e ta prepogosto zaradi visokih temperatur zavre, kar pomeni, da lhko za?ne ven butat v ekspanzijski posodi.

 

moja mazda je brez termostata fajn hladno delala...

 

sm razmi?lu da je mogo? smiselno prevrtat ene dve mali luknjici da skos te?e voda tam, da ma delovno mal ni?jo.

 

Deeyan think about it js ne morm ve? :D

 

Sej termostat ima tako ali tako luknjico saj mora voda tudi ob zaprtem rahlo kro?it, ker ?e ne bi potem bi vro?a ostajala le v motorju do termostata pa ne bi pri?la oziroma zaradi prepo?asnega segrevanja prepozno.

 

Da bi zmanj?al delovno bi moral dobiti termostat, ki odpira pri manj?ih temperaturah.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalim se da sem dobil ?iht za ?tukat zraven :D Torke in ?etrtke se vozim Celje - Pesnica - Celje in pobiram v zdravstvenem domu krvne vzorce za krvne analize... Zaenkrat imam samo to traso enkrat na dan za privajanje... Potem pa dobim ?e nekaj lokacij in bom cel dan sedel v avtu... Imam svoj avto ker potem dobim 0.37?/km in 4.5?/h... Ska?em od veselja da mam do konc poletja ?iht zazihran :danzoman:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bi bla pa moja sanjska slu?ba, naokol se cel dan vozit s svojim avtom in bit za to pla?an :aaaaa:

 

obstaja, avto tovarne imajo ljudi, ki morajo v kratkem ?asu narediti dol. ?tevio km, da ga potem razstavijo in testirajo dele......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob 06:00 po na?em ?asu bil ?e v Romuniji, sedaj pa ?e narejen podenj iz macesna, poko?ena trava, spucana prikolica :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.