Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ženo še lahko, avta in strojev pa nikakor ne. Ker če bo ženo preveč pritisnil, bo vsaj kričala, ali ga bo pa tako užgala, da si bo zapomnil. Avto ali stroj pa, če ju preveč pritisne, se bosta kvečjemu pregrela in ti crknila, ko bo najmanj treba, popravilo bo pa drago...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frendu postavili zelo lep mlaj in jaz v vlogi glavnega organizatorja ter koordinatorja aktivnosti. :)

IMG_20240521_201001.jpg

  • Všeč 4
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res globok poklon maestru za tole predstavo, k je povozil vse.

 

Da ne bo narobe razumljeno, kar bom napisal v nadaljevanju, saj nikakor ne spremeni nič v zvezi z njegovim dosežkom. Tale Giro postaja drugorazredna dirka, saj razen Pogačarja, ki je številka ena so uspeli naslednjega po rangu na dirko dobiti šele 25. kolesarja sveta. Človek bi pričakoval vsaj še 10 kolesarjev v rangu vmes.

 

Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morda so se ga pa malo ustrašili, nekaj je poškodovanih, ostalo je pa krivo še nekaj neresnosti organizatorja in sponzorjev.... 🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Boss napisal:

Tako, da očitno Tour ostaja liga zase, Vuelta nekje zadaj, Giro pa, če se bo tako nadaljevalo bo težko upihnil 110. rojstni dan. Se bodo morali Italijani krepko zamisliti kako naprej in kako spet bolj popularizirati Giro.

Se strinjam.

 

In je zanimivo kako se spreminja.

Dokler ni Roglič šel na Vuelto, je bil Giro takoj za Tour-om, Vuelta pa stranski tir.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

Tour je bil vedno N1, potem pa GIRO in za njim Vuelta.... :nevem:

 

Dejstvo, bilo je tako, ker vedno je bila nekak Vuelta skoraj mišljena, da se rešuje sezono za tiste, ki jim recimo kaj preaj ni uspelo al pa da so bili na Touru neuspešni. Se pravi je bila bolj tretja rupa na sviralu. Ampak za letos pa izgleda, da bo ta primat "tretje rupe" pobral kar Giro, ker tole je blo res vseskupaj neresno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Boss napisal:

 

Dejstvo, bilo je tako, ker vedno je bila nekak Vuelta skoraj mišljena, da se rešuje sezono za tiste, ki jim recimo kaj preaj ni uspelo al pa da so bili na Touru neuspešni. Se pravi je bila bolj tretja rupa na sviralu. Ampak za letos pa izgleda, da bo ta primat "tretje rupe" pobral kar Giro, ker tole je blo res vseskupaj neresno.

"Neresno" je bilo, ker je polovica top kolesarjev pač poškodovana. Tudi z njihovo udeležbo ne bi bilo nič kaj dosti bolje. Če pogledamo, da je Roglič lani šele v zadnjem brzincu za malo premagal Gerainta Thomasa in koliko je le ta zaostal letos. 

Saj tudi na touru ne bi dosti drugače. Pogi bo prišel, videl, užival in zmagal z veliko prednostjo. Če ga bo le služila sreča in ne so udeležen v kakem padcu. Vinegard pa se bo jokcal, če bo sploh nastopil, da je bil poškodovan in ne more vozit na polno. Prav tako ostali "ranjenci". 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Črn zmaj opravil tehnični pregled.

 

Kako so ga pa vztrajno raztezali na testnem poligonu, pa sem raje stran gledal, tisto je res mučenje podvozja. :(

  • Všeč 2
  • Žalosten 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je Z M A J napisal:

Črn zmaj opravil tehnični pregled.

 

Kako so ga pa vztrajno raztezali na testnem poligonu, pa sem raje stran gledal, tisto je res mučenje podvozja. :(

Mene tudi pri scu boli, ko to gledam🫣. Vsaj do 4.leta starosti mi je to prihranjeno.... 👌😊😉

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Alex napisal:

"Neresno" je bilo, ker je polovica top kolesarjev pač poškodovana. Tudi z njihovo udeležbo ne bi bilo nič kaj dosti bolje. Če pogledamo, da je Roglič lani šele v zadnjem brzincu za malo premagal Gerainta Thomasa in koliko je le ta zaostal letos. 

Saj tudi na touru ne bi dosti drugače. Pogi bo prišel, videl, užival in zmagal z veliko prednostjo. Če ga bo le služila sreča in ne so udeležen v kakem padcu. Vinegard pa se bo jokcal, če bo sploh nastopil, da je bil poškodovan in ne more vozit na polno. Prav tako ostali "ranjenci". 

 

Sej sem napisal, da ne zmanjšujem pomena njegove zmage, ker bi zelo verjetno zmagal v vsakem primeru. Problem je le v tem, da ga dejasnko ni nihče ogrožal in da je na koncu še celo skakal v beg in 30km odvozil sam ter zmagal z 2minutama prednosti. Izgledalo je kot bi dirkal na neki lokalni dirki in ne na eni izmed edinih treh tritedenskih dirkah, ki bi morale bit viški kolesarske sezone. Poškodovanih tudi ni polovica in v vsakem primeru bi lahko med Pogačarjem in 25. Thomasom bilo vsaj še 10-15 po rangu vmes, ker ni poškodovanih 23. kolesarjev od pozicije 2 do 24.

 

Italijani bodo morali nekaj fejst spremenit, ker tole, če se bo nadaljevalo Gira kmalu ne bo več. Postal bo nepomembna dirka, če med top kolesarji ne bo zaželjen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvalit voznika avtovleke, ki me je častil pijačo, ker sem ga čakal v razgretem ... ... ... onetu...

 

Sicer se pa z možakarjem že poznava, ni prvič, da je prišel pome. Nova tehnologija zbližuje ljudi, kar je tudi pohvalno...

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalno sem ponosen na hči, ki takole zaključuje 8. razred, sem dobil tole obvestilo iz šole, na e-pošto. :)

IMG_20240528_213753.jpg

  • Všeč 3
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Boss napisal:

 

Sej sem napisal, da ne zmanjšujem pomena njegove zmage, ker bi zelo verjetno zmagal v vsakem primeru. Problem je le v tem, da ga dejasnko ni nihče ogrožal in da je na koncu še celo skakal v beg in 30km odvozil sam ter zmagal z 2minutama prednosti. Izgledalo je kot bi dirkal na neki lokalni dirki in ne na eni izmed edinih treh tritedenskih dirkah, ki bi morale bit viški kolesarske sezone. Poškodovanih tudi ni polovica in v vsakem primeru bi lahko med Pogačarjem in 25. Thomasom bilo vsaj še 10-15 po rangu vmes, ker ni poškodovanih 23. kolesarjev od pozicije 2 do 24.

 

Italijani bodo morali nekaj fejst spremenit, ker tole, če se bo nadaljevalo Gira kmalu ne bo več. Postal bo nepomembna dirka, če med top kolesarji ne bo zaželjen.

Ne bo. Še vedno bo veliko dobrih kolesarjev, ki se bodo hoteli pomeriti na Giru. Nekaj se šušlja, da naj bi drugo leto nastopil celo Vingegatd. Pogi je pa itak že potrdil udeležbo. Ena od tras naj bi šla zopet po Sloveniji (najmanj kar bo, bo cilj ene od etap v Novi Gorici). 

Začel bo pa Giro 2025 v Trstu z kronometrom. Tako, da bo šou z udeležbo ogromnega števila Slovencev za garantiran. 

Ne smemo pozabiti, da se je pojavilo kar nekaj dobrih mladih italijanskih kolesarjev, ki so že sedaj dobri in bodo najbrž krojili vrh kolesarstva v bodoče. 

In kot drugo, "Veliki" se izogibajo dirk, kjer nastopi Pogi, da se ne osmešijo. 

Oziroma, nočejo bit drugi ali tretji. 

Predvsem to velja za Vigegarda, ki razen na Touru skoraj ne nastopa nikjer drugje.

Tako, da se ni bati za bodočnost Gira. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V pričakovanju novih notranjih vrat in ploščic..mislim vse je že tu. Drug teden pride keramičar ploščice položit

 

20240601_135538.jpg

 

Pa okol okn skitat do konca in pobelit vse

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Nisem nek divjak, rad pa mam avto v katerem se udobno počutim in po testni vožnji naju je z ženo prepričal. 
    • Meni osebno se je vožnja v cx 5 zdela mnogo udobnejša kot v nissanu. Imam pa tudi raje višja vozila. Lepo da smo si različni.  Kaj je s tem narobe???  Kupim to kar si želim. 
    • Tempomat 130. Več ni dovoljeno.   LP
    • No problemo. Je pa vrtalnik SB verzija (Schlagbohrer) z vibracijo za vrtanje v cegel ipd...   Če boš kupoval,pa ne pozabi registrirat,in vpisati promo kodo,da ti pošljejo še eno 4Ah baterijo.
    • Za plačo se je treba zbuniti, pa bo... Kaj se ti pa lahko hudega zgodi, če rečeš da bi imel jurja neto več na mesec?😁   Drugače pa kako bi jaz rešil s trošarinami in cenami bencina, pa ne rabimo več nobene politične stranke: - Dal bi ljudem alternativo z dobrim javnim transportom, za vsakdanje migracije na šiht in nazaj. Za Slovenijo to večinoma pomeni da morajo vlaki skoraj iz vseh koncev zjutraj šibati iz periferije proti parim večjim mestom in popoldne nazaj. Za vikend še vedno ostanejo opcije uživanja z avtom. - V domačih krajih urediti varstvo za male otroke, kot se spodobi, ne pa da ljudje divjajo vsak dan iz Ljubljane domov in ne vejo, če so jim otroke že pred vrtec postavili. Pa vsak dan na teh relacijah enaki zastoji. - Ukinil bi plačilo cestnin, vinjet in vsega sranja. Za tujce bi vinjeto obdržal, ker jim pripada, da plačajo če se peljejo po naših cestah in jih uničujejo. - Vsa ta plačila za vzdrževanje cest bi prenesel v trošarino goriv. Zakaj? Ker je tako najbolj fer. Tisti ki veliko vozi, več uničuje ceste in naj za to tudi plača, kar se najbolj enostavno naredi preko plačila goriva. Večji avto, tovoranjak, večja poraba? Nič hudega, bolj uničuješ ceste, plačaj več.   Tako, zdaj pa udarite...😁
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.