Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ne nic, moram rec da so mi vsi novi avti cist bedni...mam obcutek, da se prodaja oprema ne pa avto

 

drugace pa so mi s citroena sporocili, da me bojo poklicali, ko bo kaksen C5 z rocnim menjalnikom (trenutno majo samo automatika...)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nej bi blo vrtcev zadost (?e ve? iz prve roke), ker drga? bomo zaropotal! :danzoman::P

 

P.S. - itak pa prihaja dostkat pr izvedbi do takih zamud da je joooj! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nic, moram rec da so mi vsi novi avti cist bedni...mam obcutek, da se prodaja oprema ne pa avto

 

drugace pa so mi s citroena sporocili, da me bojo poklicali, ko bo kaksen C5 z rocnim menjalnikom (trenutno majo samo automatika...)

 

 

Kot sem ze omenil, smo dobili Citroen C5 HDI 2.0 tourer (karavan) za na CeBIT ... in zadeva se presenetljivo lepo vozi... Na nemskih AC smo imeli max. hitrost 209 km/h po stevcu oz. 206 km/h po Garminu :) ... V avtu stirje + prtljaga... Edina stvar, ki me je motila je vstopanje in izstopanje na soferjevi strani... kjer je kar malo prostora med sedezem in volanom... pa sedez ima premalo nastavitev... Je bil pa srednje opremljen (tempomat, komande na volanu, radio z MP3 (brez changerja), senzorji spredaj in zadaj, ABS, TCS,... celo park assistant, ki naj bi izmeril, ce je prostor za bocno parkiranje...le uproaba je malo storasta.Ko je sistem aktiven pri hitrosti manj kot 20 km/h in vkljuecen smerniku na strani, kjer isces parking, pa zasloncku pri stevcih kaze, ce je prostor dovolj velik za parkiranje... Sicer nismo probali v zivo... ker pomoje sam prej ocenim, ce bom avto spravil v niso med dvema avtomobiloma ali ne :) ... Prtljaznik dovolj velik

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nej bi blo vrtcev zadost (?e ve? iz prve roke), ker drga? bomo zaropotal! :danzoman::P

 

P.S. - itak pa prihaja dostkat pr izvedbi do takih zamud da je joooj! :angry2:

 

 

vem za enega doticnega, ki bo stal "nasproti" orhideje na obvoznici... in kljub temu, da ni narejeno se nic, se zamude ne pricakuje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej glih to me skrbi, ker u tej dr?avi se najprej n? ne pr?akuje, pol pa lejga zlomka, izid je nakonc drga?n! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne bo ata pohvalo se bom pa jaz namest njega... :bravo: Kupla sta kon?no avtodom... Po vseh letih biti prikoli?ar je pred hi?o kon?no to... Je pa Ford Transit 2.2 TDCI 130hp, 6 le?i??,... itd...

 

Zadeva zlo super... Kupla sta 2007 letnik z 90k km in se pelje ko u sanjah... Ohranjen v piko, oz. tu in tam kak?na kozmeti?na pa to... Vse ostalo 1A

post-771-1268336707_thumb.jpg

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se ne bo ata pohvalo se bom pa jaz namest njega... :bravo: Kupla sta kon?no avtodom... Po vseh letih biti prikoli?ar je pred hi?o kon?no to... Je pa Ford Transit 2.2 TDCI 130hp, 6 le?i??,... itd...

 

Zadeva zlo super... Kupla sta 2007 letnik z 90k km in se pelje ko u sanjah... Ohranjen v piko, oz. tu in tam kak?na kozmeti?na pa to... Vse ostalo 1A

 

skor mal pre?voh motor za tako velik in te?ek kamper...vem s prve roke, ma kolega Fiat Ducato kamper, 2.8 hdi 130hp pa ga je po avstrijskih prelazih zmeri po?teno zmanjkovalo...;) zdej ?e se tastara bl po ravnem vozta, je pa tole vrh glave.. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skor mal pre?voh motor za tako velik in te?ek kamper...vem s prve roke, ma kolega Fiat Ducato kamper, 2.8 hdi 130hp pa ga je po avstrijskih prelazih zmeri po?teno zmanjkovalo...;) zdej ?e se tastara bl po ravnem vozta, je pa tole vrh glave.. :D

 

od kolega ko ma 110hp rimorja smo prisl komot v kitzbuhel pa sm jz pelal... mogoc parkrat nazaj v 4. saltal ko je bil hribcek oz nism se zagnal gor... nas pa se 20hp vec in sploh vec navora... poraba pa malo nizja... iz ptujskih je bla razlika skor nic ker sm mel kr tezko nogo 8.8 na sto... okorog 100-110 na uro...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dokler se telefon ne zvoni, pa mal tole gledam, k me ful zanima;

 

:danzoman:

 

http://www.infoplease.com/ipa/A0777280.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa lohka pohvalim, da sem v?eraj eno uro ?etal po in v novem ?tadionu na Sto?icah. Objekt je impresiven sploh od znotraj. Vsaka ?ast arhitektom in gradbincem, ker zadeva raste s svetlobno hitrostjo. ?ez kak mesec in pol grem na nov ogled pa da vidim kolk jim rata v tem ?asu narest.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa lohka pohvalim, da sem v?eraj eno uro ?etal po in v novem ?tadionu na Sto?icah. Objekt je impresiven sploh od znotraj. Vsaka ?ast arhitektom in gradbincem, ker zadeva raste s svetlobno hitrostjo. ?ez kak mesec in pol grem na nov ogled pa da vidim kolk jim rata v tem ?asu narest.

 

seveda raste ko goba saj jih mi zalagamo z dnarjem prasci :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa lohka pohvalim, da sem v?eraj eno uro ?etal po in v novem ?tadionu na Sto?icah. Objekt je impresiven sploh od znotraj. Vsaka ?ast arhitektom in gradbincem, ker zadeva raste s svetlobno hitrostjo. ?ez kak mesec in pol grem na nov ogled pa da vidim kolk jim rata v tem ?asu narest.

 

 

Kaj so te za kak?nega nadzornega zaposlil :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj so te za kak?nega nadzornega zaposlil :)

 

?el je gledat kam gre uklopkotov cash....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker je spet ?rne barve, skozi ?ajbe se spet vidi in 17ke se peljejo odli?no. :punk:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?el je gledat kam gre uklopkotov cash....

 

to?no to... in sem ugotovu, da je denar dobro porabljen - hvala Uklopkotu sramezljiv

 

Kaj so te za kak?nega nadzornega zaposlil :)

 

ne, sam grebem se sramezljiv

 

Saker je spet ?rne barve, skozi ?ajbe se spet vidi in 17ke se peljejo odli?no. :punk:

 

sva ?e dva sam, da sem na 18-kah... joj kolk avto bol? zgleda kot pa na zimakih

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

sva ?e dva sam, da sem na 18-kah... joj kolk avto bol? zgleda kot pa na zimakih

 

evo jest sem pa vajina kombinacija, opran pa na 18kah.....

p.s. ena guma za cx7 ma 12kg ?zmeden? , skor se mprec prsu ko sem jih nesel na podstreho

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva ?e dva sam, da sem na 18-kah... joj kolk avto bol? zgleda kot pa na zimakih

 

Sej tud na zimakih dobro zgleda .... :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ce so 18ke gor :bravo:

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe....18 zimske so tolk drage, da se ti kr zme?a :(

 

 

Noja... jaz sem lani (oz. konec 2008, ko sem kupil avto) dobil ugodno (par mesecev vozene v odlicnem stanju) ... in se mi ni izslo...

 

Za 4 zimske sem dal 400? (nove bi bile dobrih 800?, so pa gor tele >> http://www.nakupovanje.net/dunlop-225-45r1...guma-pr-1154894 ) ... za 4 16" feltne bi dal recimo 200? (to mora biti ze dobar ponudba), poleg tega pa bi moral kupiti se stiri senzorje za tlak (ki so takrat bili okoli 60? za kos), ce ne bi hotel, da mi celo zimo sveti lucka na amraturi :) ... In se vedno bi moral nabaviti komplet gum ....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pomoje sm prvi maturant ki je iz maturanca pelal avto domu in ga policaji ustavjo in napiha 0.00 :harhar: pa jima n? ni blo jasn... pa zadi peljal rahlo vinjene star?e in dru?inske prijatle (ki so bli s svojim avtom sam sm reko v na?ga ker sm vedo da neki bo narobe)... takoj zapelem iz parkinga vidim rde?o smrekco :D

EDIT: pa ?e izpita nism mel s sabo XD

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noja... jaz sem lani (oz. konec 2008, ko sem kupil avto) dobil ugodno (par mesecev vozene v odlicnem stanju) ... in se mi ni izslo...

 

Za 4 zimske sem dal 400? (nove bi bile dobrih 800?, so pa gor tele >> http://www.nakupovanje.net/dunlop-225-45r1...guma-pr-1154894 ) ... za 4 16" feltne bi dal recimo 200? (to mora biti ze dobar ponudba), poleg tega pa bi moral kupiti se stiri senzorje za tlak (ki so takrat bili okoli 60? za kos), ce ne bi hotel, da mi celo zimo sveti lucka na amraturi :) ... In se vedno bi moral nabaviti komplet gum ....

 

na gume.si al kje ze sem nael najcenejsi komplet za cx7 valarje nokian m+s za 850?, pa niso slabe :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predn sm hoto napisat tale post se mi je tole pokazal... kar ni ni? novga :D

 

Javljena napaka je bila:

Masovno objavljanje je prepre?eno. Po?akajte 30 sekund pred naslednjo objavo

pohvalit se morem da je tole moj 3000 post ljudje :D:danzoman:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.