Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Moja lubica ima pa od danes letne gumeeee ?e :D

Pa z biciklom sem zdele naredila 54,2 km. Ja, umrla bom.

 

treniras za franjo? Mene neki mika ko zvecer gonim nepremi?no kolo :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se morm pa prou pohvalt, da sm nardila najbolj?o ?okoladno torto,..pa sm ful zoprna kar se ti?e mojih tort :jupiii:

 

mislm da bo potrebno neodvisno mnenje.... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamenjal filter klime na M3, in o?istil sistem z nekim super duper sprejem ki resni?no dela ?ude?e, ?e sam sem presene?an nad njim. Prej je smrdelo kot iz gnojne jame, to pa zato ker je za?el plsnit filter, ki je name??en preblizu uparjalnika, kjer je vlaga in je idealna za uspevanje raznih smrdljivih plesni.

Vzelo mi je skoraj pol ure. :glare:

 

Po?ekiral filter klime na swiftu, je popolnoma isti sistem kot na M6, ?e filter se mi zdi enako velik, bom pa vsekakor pomeril. :ne vem:

Tole mi je vzelo 1 minuto. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, u kermu mescu je tole slikan, ko sta ti in pun?ara u vodi? <_<

 

Zdele ma voda ene 4 stopinje, ?e sploh! :P

 

Jz pa dans zadn dan u slu?bi, pol pa za 3 dni mal k ju?nim bratom pogledat in vrjetn u morje sko?t, ?e nav preve? pihal! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole... sezono sem odprl kar v bohinjskem jezeru pri 13,5°C .... v hribih je ?e kar sneg

 

post-133-1272487521_thumb.jpg

 

post-133-1272487565_thumb.jpg

 

post-133-1272487610_thumb.jpg

 

He he obozevalke pa kar v vrsti stojijo....

 

Morci je tudi ze prijetno hladen za kopanje, ta vikend spet...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja in .............. :angry2:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, u kermu mescu je tole slikan, ko sta ti in pun?ara u vodi? <_<

 

Zdele ma voda ene 4 stopinje, ?e sploh! :P

 

 

Kr verjemi, da je tole slikano 28.4.2010 - na drugi sliki v ozadju vidi? v hribih ?e sneg pa tudi drevje je komaj za?elo zeleneti (svetlo zelena barva listavcev)

 

Druga? pa ima voda 13,5°C tko, da za tistih 20sekund kopanja se da zdr?at. 4°C pa ima Savica, ki prite?e v jezero. Sava Bohinjka, ki te?e iz jezera pa ima kakih 10°C.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kr verjemi, da je tole slikano 28.4.2010 - na drugi sliki v ozadju vidi? v hribih ?e sneg pa tudi drevje je komaj za?elo zeleneti (svetlo zelena barva listavcev)

 

Druga? pa ima voda 13,5°C tko, da za tistih 20sekund kopanja se da zdr?at. 4°C pa ima Savica, ki prite?e v jezero. Sava Bohinjka, ki te?e iz jezera pa ima kakih 10°C.

 

Pol bojo ta vikend na morju toplice

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.