Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Na?el ?e eno hudo zadevo na VAG softwareu

Channel 020: Rain-/Light Sensor Setup

Standard: 2

+01 = Highway Light

+02 = Rain Light

+04 = Rain Closing (Sunroof & Windows)

 

fajn lahko na morju ali soncu (na primer pred prikolco nad 30C pri direkt soncu pusti? vse ?ipe par cm dol, ?e pride nevihta jih pa sam zapre :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker v trenutni sluzbi po 7 mesecih ni bilo napredka kar se financ tice sem enostavno poslal nekaj prosenj naokrog, danes tudi ze imel 2 razgovora in pri obeh so mi ponudili sluzbo. Izbral sem seveda boljso. Lep konec tedna. :bravo:

 

Bravo, men se je tudi prej?nji teden nekaj scufalo in na zadnji dan roka prijave poslal pro?njo in v pon. razgovor :bravo: ...pa da vidimo koliko so pripravljeni ponudit :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a nima noben ni? negativnega za napisat od Burger kingu? Vsepovsod sli?im same pohvale, meni ?e ni uspelo it sprobat. Kolk je pa ?e kaj gu?ve?

 

Ni? posebnega, junk food pa?. Mogo?e sem na McDonald's celo bolj navajen. Pomfri v BK-ju se mi je zdel ?e bolj umeten kot v McD. Un Whooper s slanino je bil pa zanimiv. Zelenjava je bila ful sve?a. Prvo sem opazil, da ?ebula zahrusta, kot bi jo direkt iz njive dobil. Namesto unih specialnih omak se notri prav vidi ke?ap. Coca Cola je bila mislim da ista. :P V glabnem ni? posebnega. :blush:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TAK... otvoritev sezone narejena... skoraj 170 km pa ena ploha vmes :bravo:

 

jutri bomo pa nagibalnik pucal, ker ga je de? vsral... :angry:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ma? za ene? moje ful bol nabito zgledajo :ne vem:

grem fotkat

 

Goodyear optigrip :D Point je da so 205/55/16 namest 205/50/16, zato mal bl balon izpade :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa je ?ihta v Medvodah konec.

 

In da, to spada med Pohvalite se,... rubriko :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, pa je ?ihta v Medvodah konec.

 

In da, to spada med Pohvalite se,... rubriko :D

 

kam pa te gre? zaj na ?it?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kam pa te gre? zaj na ?iht?

 

Ne vem ?e to?no. Mogo?e bom nekaj ?asa "svobodni umetnik", mogo?e pa me v ponedeljek ?e ?aka ?iht. Pustimo se presenetiti, tako bo najbolje :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutr sheeebam v prekmurje, samo vseeno bom ?ekiral pizdarije ki se dogajajo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa moram pohvalit, ker mi danes prebava kar dobro dela.

 

Le po te prosim ne razkomoti se pereve?.

 

Glede na to da sem dr?al svojo bsedo in te v?asih zagovarjal, ti ne more? tega trditi, niti ni potrebno da bi.

 

?e enkrat te lepo prosim ne se preve? razvadit.

 

 

 

PS. Je pa lepo da si nehal ?alit in poni?evat uporabnike MF.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le po te prosim ne razkomoti se pereve?.

 

Glede na to da sem dr?al svojo bsedo in te v?asih zagovarjal, ti ne more? tega trditi, niti ni potrebno da bi.

 

?e enkrat te lepo prosim ne se preve? razvadit.

PS. Je pa lepo da si nehal ?alit in poni?evat uporabnike MF.

 

Ej, YavarYe X6V6, zdaj pa vidim da me vi dejansko na suho zajebavate. Dej prosim povej, zakaj so na primer posti ki jih bom zdaj na?tel, bolj pametni, od mojga posta! Povej prosm!

 

 

-Prkuru sm ?ik kr u stanvanju - mben mi 0 ne more

-Jutr sheeebam v prekmurje, samo vseeno bom ?ekiral pizdarije ki se dogajajo.

-Streha je ?e dol spet

-Bom moral domov spakirat

-ti je dolgcas?

-sem 6 med uporabniki na M po ?tevilu objav

-Kljub bednmu vremenu mi je ndela dost dobr ?la mim!

-Evo, pa je ?ihta v Medvodah konec.

-Naredu prve kilometre z novimi gumami po mokri cesti.

-TAK... otvoritev sezone narejena... skoraj 170 km pa ena ploha vmes

-Letne gume, jeeej

-Registriru avto in vse s5 se vozmo brez strahu

-Dans mi dev noro laufa!

-po enem mesecu peljal mx5...

-Tudi jaz spravil mazdo ?ez tehni?nega in se veselo vozim ter nadaljujem z na?rti

-Petek je pa ?e sonce u de?eli Kranjski!

-kon?no opran

-Z zan luka oprala oba avta tudi znotraj zdrgnla, zdej pa bluziva z miato ze cel dan naokoli

-Petek smo do?akal!

-TDI poservisiran

-Dobu nov telefon Nokia N8

-Juhu,..zdej se kon?no pri nas dobijo oreo pi?kotki pa hagen-dash sladoled,...

-?El sem ?ez 7.000 post

-?e nazaj z idrije z Volvo V70 D5.

-?ez dobro uro grem registrerat - podalj?at registracijo.

-Pada sneg !

-kupu sem nov tel...

-?e sn ?iv !

 

Itd....itd....itd...

lahko bi ?e na?teval, pa se mi ne da. Resno me zanima kaj je v teh postih pametnej?ega, da se to ne smatra za smetenje, moj post se pa smatra za smetenje?. A mi lahko kdo razlo?i prosm? Da ne re?em kak?ne kozlarije se pi?ejo v jamralniku, pa nikome ni?ta.

Kaj sem jaz komu naredu, da mi skoz grozite in podite iz foruma? Zakaj se vi lahko tukaj pohvalite z brezveznimi neumnostmi, jaz pa se ne smem pohvaliti nad svojim zdravjem?

 

PS: Jaz nikoli nisem ?alil porabnikov foruma. Je pa res, da so se nekateri po?utili u?aljene, ker sem jim ogledalo nastavil. To pa ni isto. ?aliti, ali biti u?alljen, sta dva razli?na si termina.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.