Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Vozil al gonil?

 

Pribli?no tko kot vozim mojega diesla - nobenga teranja ?ez omejitve, ok ajde do 140-150 na AC.

 

?e ho?e? TSI-ja vozit dinami?no in izkori??at motor je poraba visoka, ?e pa se vozi? po?asi in enakomerno pa je lahko zelo var?en. Razlika med tema dvema na?inoma je lahko ogromna - tudi ve? kot 5 litrov razlike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma?k, bi rekel da niti ne, biv?a partnerka me celo sumi, da prakticiram voja?ko vzgojo. :blush:

 

He he, kar tola?i se. Mal?ki ve?ino ?asa pre?ivijo v iskanju ?ibkih to?k svojih star?ev. In ?asa imajo ogromno.

 

Na? mali je ?e kak mesec ali dva nazaj ve?inoma priznaval le mamo - pa? jo?ke pa te zadeve. Sedaj pri osmih mesecih je pa fotr dobil prav neverjetno vrednost. Razlog je v tem, da ga fotr mrcvari, afnegunca, me?e v luft... Glede na to, kak?en oportunist je ?e sedaj, ima mali vse ?anse da neko? postane politik. :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je najva?nej? da je tamala totalni pozitiv?ek, joka prakti?no nikoli (izsiljuje me ne na ta na?in, se samo ?udim da je temu tako), ful rada prepeva in ple?e. Kadar je v dru?bi vrstnikov je pa absolutna Primadonna. Skratka ?e bi bila ?e bolj?a bi bilo ki?asto in dolgo?asno vse skupaj. :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je je kr dobr smo bili perjeni hehe :P

 

Skoraj kot Peri?nik, ki kot ?e iz imena izhaja, ni nikoil VINJEN, pa? pa ......! :P :mi pijemoo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej smo sami fajn deci tule na forumu :jupiii::P

 

:bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel "u?ne" ure previjanja plenic :D

 

?e je samo na mleku, potem je to pis of kejk - zares ?lahtne vonjave pridejo kasneje s trdo prehrano.

 

Matr, naklju?ni mimoido?i bi pomislil, da je za?el na www.ringaraja.net. :hohoho:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ne pride do nesporazuma. Uradno sem stric in me znajo "izkoristit", kjer je mo?no. Seveda so pogruntali tudi, da je moja M6 precej bolj prakti?na za otroka okrog vozit kot Alfa, Getz in Fiat Punto. :D

 

ouups, no bo? pa s certifikatom okrog hodil...

 

Pazi, ko otrok pogrunta mazdo je konec, se bo drl v vseh drugih avtih....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ouups, no bo? pa s certifikatom okrog hodil...

 

Pazi, ko otrok pogrunta mazdo je konec, se bo drl v vseh drugih avtih....

 

Samo to je pa res.Moja dva no?eta niti sli?at za vo?njo v Pugiju...zato pa sem ga prodal. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabu sem se pohvalit, da so v Arboretumu hitro upo?tevali moj nasvet in namestili dodatno varovalo, da mali otroci ne padejo s tobogana, super sem zadovoljen! :danzoman:

 

Lahko bi bil pa tiho in bi ?e danes bilo prvotno stanje, v?asih se spla?a mal opogumit in zinit oz. napisat! :jupiii::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.