Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Nekaj vtisov na hitro, bab NI.

 

KLIK

IN ?e

 

:bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lumpi, nazdravje! :punk: :mi pijemoo:

 

P.S. - kdor ?e ne ve zakaj je mladeni? dobil ime Lumpi - ker ima ob?asno pri sebi pir?ek iz Me?katorja (polni ga Union) in mladi mo? ta pir imenuje Lumpi. No tako smo ga krstili za Lumpija, ?e jih pa preve? popije pa je NALUMPAN. :hudicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajvar je bolj CocaCola Fan - un strup od CocaCola Zero ma baje najraj?i, ?e ?e ni zamenjal okus.

 

?e 2 mesca NE pijem ni?esar od zgoraj napisanega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2 mesca NE pijem ni?esar od zgoraj napisanega.

 

pa ne da si kon?no alkoholik (tudi v praksi)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbral se je o?ji ustanovni odbor domnevnega kluba. :danzoman::jupiii:

 

:bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2 mesca NE pijem ni?esar od zgoraj napisanega.

 

Zdaj pa zdravnik nebo imel ve? kaj modrovat??

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

H?erka kljub temu da je imela ?e vedno 37,9C je bila tok dobre volje, pa je ?e hotla it na tobogana, kak?en cukr in pozitiv?ek tamala, joooj! :ljubezen::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, huda fotka, posnel jo je pa moj pra-telefon (SE Elm). :P

 

Danes smo z Dragcem in Tubijem malo zalaufal Rde?ga vraga in ?e vedno lepo rohni, majkemi - Tubi je pri?a! :jupiii::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jezna zverina je tista rde?ka in jo je res u?itek poslu?at, pa z dragotom sva pol ?e ugotovila da je vi?ina oz. ni?ina skoraj identi?na na obeh vozih :D

 

foto material (ekstremno slaba kvaliteta)

post-5512-1332274542_thumb.jpg

 

 

edit: na tej fotki se ?e malo la?je vidi

post-5512-1332274832_thumb.jpg

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti?, pa s kerih koncev ste vi, da se skoz neki sre?ujete in videvate... Banda Mazda?ka! :D

 

Uglavnem, da se pohvalim... Opravil prvo no?no turo v letu 2012, s kolesom, To?ko ?elo. Jebenti sm grizu kolena :) Kr mal stra?ljivo zaradi vseh tistih ?ivali, ki lomastijo po hosti, ko se tema nrdi. Pa ?e lu?ka mi je za?ela crkovat... :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti?, pa s kerih koncev ste vi, da se skoz neki sre?ujete in videvate... Banda Mazda?ka! :D

 

 

Ubistvu iz vsepovsod, samo se radi vozimo naokol in dobivamo. Je pa res, da treba vzet telefon v roke in poklicat, kar pa je od vsega tega ?e najte?ji del :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ef foruma (Bosti) mi je dal odobritev kar se moje ideje o klubu ti?e! :danzoman::bravo:

 

Pravkar pa sem debatiral tudi z Javarjem, ki mi je dal par nasvetov, nekaj pa jih ?e sledi! :party0035::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ef foruma (Bosti) mi je dal odobritev kar se moje ideje o klubu ti?e! :danzoman::bravo:

 

Pravkar pa sem debatiral tudi z Javarjem, ki mi je dal par nasvetov, nekaj pa jih ?e sledi! :party0035::punk:

 

:bravo::bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.