Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Jouuuuuu, a vi na ?ihtu lahko pijete?

 

ah kje ... te prec iz fabrke vn vr?ejo ... smo za domov dobil ... eno fla?o mam ?e zmer povno ... jo ?paran za posebne prilo?nosti :prstgor:

 

Kak?en pa je to ?iht, ?e se ne sme pit? :blink:

 

kak?en ?iht ti je to da lohk pije? :ph34r::ph34r: :mi pijemoo:

 

ok zdej pa dost offtopica ... please back ontopic ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa je kak ogromen klobuk? :ne vem:

 

pa lih to se spra?ujem, Lojz zakaj nisi mel klobuka na glavi, da bi te la?je prepoznal? :blink:

 

eno fla?o mam ?e zmer povno ... jo ?paran za posebne prilo?nosti :prstgor:

 

starej?, ko bo bolj? bo :bravo:

 

A to si kako teto tok naflikal, da so jo morali ?ivat? :aaaaa::o

 

ma teta je bla tok huda, da so ?ivi sami vn popadal :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

veseu k radijo ko sm zagledu svojo postlo ... zdej pa zaslu?en spanec pa lahko no?

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa tudi ?e bi hotel nebi smel....je politika podjetja ?e od za?etka da reklamne majce, z ve?jimi napisi ipd. niso za?eljene...beri prepovedane :blink:

 

to je isto, ko pri nas, ko si kej prinese? u vre?ki na ?iht nesme bit vre?ka od druge trgovine, kot je npr. Me?kator, ?parovc...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rekla je: DA

:wub:

 

?estitke dec, je pa res da sem ti vse prej kot fov?, zlasti pri tvojih letih. :D:dudek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

h ehe sli?i se kot skoraj da ?e obupan primer iz reklame.....Lup?ka mi je dala ....10 let kasneje... F..... mi je dala :P

 

 

?e je to kar se res ?u?lja potem ?estitke!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se pa preko AMD meila s Tilio d.d. menim, da bi nam dali kak?ne popuste. :D ?e mi kej pametnega rata, pol sem CAR. :cheers::hohoho:

 

Po drugi strani pa ?e nam magari dajo vsakemu ?lanu kak brezpla?ni de?nik z njihovim napisom, tudi to ne more ?kodvat v teh de?evnih dneh. :jezicek::vesel:

 

V vsakem primeru trudim se ko sto mater za pridobivanje novih ugodnosti, kaj bo pa iz tega, bomo pa vidli. :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo ?e to vam poka?em, malo za la?jo predstavo in taprav GU?T Da boste vidli kako prbli?no zadeva zgleda.

Frajtonarco ne ?pilam jaz, ampak ena punca.

 

To je moglo dobro sekat. Lepa punca in dobra harmonika, sem imel eni 2 mundi se mi zdi in sem bil kr zadovoljen z glasbilom :D Skoda da me ni blo kje v blizini bi se jaz vzel svoj meh da bi kako vkup vrezali :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.