Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ups, sem gledal playlisto na IPTV vmesniku, a je mogo?e zunaj kak?na nova playlista?

 

Ima? spodnjo playlisto ali kak?no starej?o?

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t=7289

 

Ce se ne motim sem jo tukaj snel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, Zmaj se pa ne bo tlele neki ?el javnega merjenja dolo?enega organa (v vi?ini pasu cca.). S kolegom sva skupaj imela dve deklini, da ne bo pomote. :D

 

Dans sm si privo??u nova o?ala, ?e sem ?e v Pohvalite se. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nvem kdaj sm ?u iz kamnika pe? domov ampak je sedl + tega da je zdele ?e kr orng tema, lu?ke sevede nism meu k se pa? nism zjutri spomnu da bi jo za usak slu?aj uzeu s sabo ... aja pa u?er pono? nism n? spau pa sm useen zdr?u na ?ihtu 12 ur kr orng tempo

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups, sem gledal playlisto na IPTV vmesniku, a je mogo?e zunaj kak?na nova playlista?

 

Ima? spodnjo playlisto ali kak?no starej?o?

http://t-2.rula.net/viewtopic.php?f=3&t=7289

 

OK nekje na sredini 15 stran je popravljena playlista :jupiii:

 

Pitanje - Hustlerji in XXL se ne bodo vklopili a ne, ?e tamala upravljata s TV?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem zakaj ampak ob zajtrku sem bral lady, pohvalno ni to ampak dejstvo, da ti da vedeti da mas normalno zivljenje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z novo igracko uspesno resetiral servisni interval na Mazdi 5 DPF, malo se poigral z regeneracijo,sobami pol sem la raje nehal. :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo poizvedujem za datume razli?nih dogodkov v 2013, pa sem naletel tudi na glavno fotko na uradni strani;

 

http://www.japmeet.si/ :D

 

Nazdravljam na na?e Mazda?e. :cheers::prstgor::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ne nosi? o?al, pa bi jih moral. ?zmeden?

 

Tako pa? izgleda ko pride Howdre s sela v mesto. :aaaaa:

 

Pa ne samo gojzarji, celo delovne rokavice na rokah. No tole je fotkano takoj po eni od iger kjer smo zmagali (progla?eni za BEST TEAM tega dogodka), tako da treba vedet za kaj gre, potem naj sledi komentar. :cheers::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oddelu ceu teden po 12 ur sihta :aaaaa: zdej pa zasluzeni :cheers:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a na dan? Druga? je bil moj prej?nji teden dolg 60ur.

 

Ne vem kje zivis ampak moj teden je dolg 168 ur...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a na dan? Druga? je bil moj prej?nji teden dolg 60ur.

 

Usak dan 12 ur dela od 6h do 6h zvecer ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej ne dela? vsak dan 24h? :blink:

 

Daj preberi kaj pise pri bossu in pol pri meni :blush:

Deugac pa ja v stand by u sem skoz...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans otroka prvi? v ?ivljenju postavu na drsalke (kamni?ko drsali??e na prostem), pa ji je kar ?lo za prvi?. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.