Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Lu?tna barva. Kako je pa zadnja klop dosegljiva, ko ima samo troja vrata? Najbr? je kar malo nerodno otroke pripenjat v sede?ke. ?eprav je pa ena skrb manj: med vo?njo ti gotovo ne bodo odprli zadnjih vrat...

Za Clia ne vem, je pa prijatelj imel Twinga RS in je ful pohvalil dostop zadaj. Sprednji sede? podere?, se skloni? k otroku in ga zapenja? od spredaj ne, da od strani i??e? pas na drugi strani. Imata pa oba isofix, to pa itak.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans se nam je kot ?lan MK pridru?il izjemno energi?en in posre?en poba (na forumu; Fizda), ki bo tudi aktivno sodeloval pri na?em avtoshowu v Kamni?ki Bistrici. Vsa ?ast taki mladini!  :rispekt:

 

P.S. Ajvar bo sicer rekel, pa dejte ?e zamenjat tole Makedonsko zastavo.  :P  :D  :hohoho:

post-185-0-61169900-1402767276_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no pla?al prispevke za s.p. preko e-banke in sem ?ist navdu?en, ker nisem ravno ljubitelj elektronskih zadev in je tole ?e kar lep podvig zame.  :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v ?IVO videl in do?ivel koncert 2 Cellos, tipa sta res odfukana do daske, sam sta pa tud velika ?eka, sta zamudila samo 3/4 ure, in za?ela igrat slabo uro kasneje kot bi mogla.

Ampak ?e vedno TALE komad , se je narodu ?ist strgal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pelju enga Focusa na LPG vgradnjo k Sigas-u, sploh ne rabite vpra?at, ?e je lastnik zadovoljen. 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

340 km po ovinkih :) aja... to spada pod motociklizem... ok, bom ?e tam napisal :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit.

 

Danes dobil izvide, za revmo, jetra, ??itnico in VSE NEGATIVNO!

Kri bolj?a ne more biti, VSE v toleranci. :danzoman:

 

Samo VNETJE sinusov na fertik, da mi kr gnoj te?e iz nosa, ni fajn, vseen vsaj vem kaj mi je.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit.

 

Danes dobil izvide, za revmo, jetra, ??itnico in VSE NEGATIVNO!

Kri bolj?a ne more biti, VSE v toleranci. :danzoman:

 

Samo VNETJE sinusov na fertik, da mi kr gnoj te?e iz nosa, ni fajn, vseen vsaj vem kaj mi je.

stari to z izvidi pa je ok..super. :prstgor: sam to vnetje sinusov..pomaga morski zrak in morska voda... :D bo treba kaj na obalo malo pogledat ;)  lp ale?  B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo v sredo pa bil v kino ?i?ka na koncertu tehle klincov:)

https://www.youtube.com/watch?v=89NjEeHku8o

 

res en on dbest koncertov (za moj okus) zadne ?ase.. ka?na energija.. top shit.. dam sm pr?u mokr k cuck:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit.

 

Danes dobil izvide, za revmo, jetra, ??itnico in VSE NEGATIVNO!

Kri bolj?a ne more biti, VSE v toleranci. :danzoman:

 

Samo VNETJE sinusov na fertik, da mi kr gnoj te?e iz nosa, ni fajn, vseen vsaj vem kaj mi je.

Pa to je super, zgleda bo? moral Lampo malo prej na morje odvle?ti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.