Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

@Dpicul, jaz zelo dobro vem kej si hodil, zanima me le ?e katero traso si ubral? Doslej sem bil gor trikrat, vsaki? iz druge smeri (Planina Kuhinja, Dre?nica in Lepena).  :danzoman: Enkrat je ?e ?elja iz Bohinja, ?ez Komno, skratka doooolgi dostop do Krna.  ?zmeden?

 

Mogo?e grem ?e v tem tednu na en sosednji, precej manj znan in rahlo ni?ji vrh tam v bli?ini, imenuje se Krn?ica. Tam gor pa doslej ?e nisem bil.  :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmaj, ?li smo gor iz planine Kuhinja, v smeri mimo jezera v Lu?nici. Link: http://www.hribi.net/izlet/planina_kuhinja_krn_mimo_jezera_v_luznici/1/150/2364

 

Tudi jaz sem bil ?e trikrat gor, enkrat iz planine kuhinja po ju?ni strani, drugi? iz Dre?nice po poti Silva Korena(plezalna), tretji? pa iz Planine kuhinja po ju?ni gor, nato mimo krnskih jezer dol do vasi So?a, kjer so nas pri?akali s kosilom :)

Ok, v?eraj v ?etrto :D

Vreme je zdaj idealno, lepi pogledi. Poznam tudi Kr?nico, to traso ko si omenil pa je kar taprava za navijat ure :) Tudi mi ra?unamo da gremo nasl. vikend na eno turo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, naj bi ?li s planine Zaple?. Tista pot Silva Korena se je meni kar vlekla (imam v spominu skoraj 5ur hoda), pa? narediti je treba preko 1600 vi?incev.  :aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ho?em nekaj 4x4 - pa ne "terenca". Pa ni nobene MPS - vsaj dobre ne :D

Aja, za novo pa itak ni ?

 

 

Kaj pa uvozit se ne bi splacalo?

 

 

Lepa je. Moj cilj je da imam, preden pride druzina, Imprezo wrx sti 2,5 model 2005 :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa je. Moj cilj je da imam, preden pride druzina, Imprezo wrx sti 2,5 model 2005 :P

to al pa EVO VIII (oz ?e raj?i V, ampak jih pri nas ni), ampak sm se ?e glede tega umiril in te sanje opustu :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega dodal novo pot na hribi.net, pa sem na nekaterih fotkah v vlogi statista, na eni celo v rumeni Mazda klub majici.  :danzoman:

 

http://www.hribi.net/izlet/v_koncu_grintovec_cez_dolge_stene/3/16/5098

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar dal v produkcijo nov portal (oz. prenoveljen): http://www.svet24.si/  :rulam:

Je pa tole moj prvi projekt kjer je sodeloval ?e pr0 oblikovalc + ?ist nova tehnologija. Zadevo je blo TOP izdelovat.  :danzoman:

 

Ta teden ?e popravki....potem pa z novimi zadevami naprej  :cheers:

 

Bootstrap? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?urka je bla fajn, popoldan pa sem bil na Polzeli in kater gostinski obrat sem obiskal pa itak veste.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?urka je bla fajn, popoldan pa sem bil na Polzeli in kater gostinski obrat sem obiskal pa itak veste.  :danzoman:

Ej spet si se najedel....tisti keb.... he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspel mi je samostojni podvig, v smislu da sem 33-pal?no CRT televizijo sam dostavil 2 nadstropji vi?je, s tem da je skoraj tolko ?iroka kot stopni??e. Dans verjetn ne bom rabil ni? ve? pokvihtat, ker je bilo tole prelaganje preko dveh in treh stopnic kar dobra vaja za rame. In dans sem pre?tel stopnice ter ugotovu, da jih mam znotraj bajte 40.  :zvizga:  :hohoho:

post-185-0-08870300-1415117288_thumb.jpg

post-185-0-15821800-1415117305_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
    • Jaz sem še brez FL-ja, tak da so analogni števci in manjši ekran.
    • Če rabiš prostor potem vzemi karavana. Še bolje vzemi karavna Mazdo 6., saj veš na mazda forumu si.   Moje nepomembno mnenje: - zunanjost obeh vozil je všečna, osebno mi je ST lepši, predvsem zaradi plastik CX30 - notranjost ima CX30 bistveno lepšo, uglajeno, luksuzno. Sam ne maram teh velikih štrlečih zaslonov kot jo ima ST. Nisem se vozil v ST, ampak za CX30 lahko rečem da je počutje v kabini odlično, materiali so na nivoju. - če hočeš turbo motor potem vzemi ST, če hočeš zanesljiv in uglajen motor vzemi CX30  
    • Fokusa lahko kupim takoj ,sem pozabil,je karavan ,ki se mi dopade😉To vse vem,da je drugi svet..,zato pa pravim,da me glava boli🙈 Je pa Mazda CX30 v notranjosti bolj dodelana,boljši materjali,čeprav ji zamerim,da nemoreš vseh šip odpreti preko daljinca.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.