Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ej...dobro ste to zrihtali..napeto je bilo he he.so vidli Lopato...LP

... in od blizu tudi BRKE, ki niso samo modna muha ter trajajo celo leto.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vpra?aj! Ne ravno kot v filmu, ampak je bilo pa "pestro". Prijave na 0801000 niso ni? pomagale. Zadevo sem predal na AKOS, ki je o?itno samo neka agencija, ki je sama sebi namen in se hrani na dr?avnih jaslih (Jures, kar povej tistemu ?efu, da niso vredni, da jih pes o??ije. No, da ne bo kdo rekel, da koga ?alim: se opravi?ujem in menim, da so vredni, da jih pes o??ije...). Ko sem spra?eval prvega, ni poznal nobene ?tevilke. Ko sem ga zaparkiral, se je na lepem spomnil ?tevilke GVOjove ekipe. Ko sem zaparkiral ?e njih, tudi oni niso vedeli nobene ?tevilke in grozili s policijo. Ker se nisem zganil, so se pa kar naenkrat le spomnili nekaj ?tevilk. Jaz pa tudi. Zaprl sem se v avto, poklical soseda in mu razlo?il, kak?na je situacija. In je bil takoj za stvar. In ko sta na dvori??e pri?la ?e dva ?efa, so pazili name, da ja ne bi koga zaparkiral. Niso pa vedeli, da sem "pocingljal" sosedu, ki je takoj vedel, o ?em se gre in je pripeljal na moj dovoz ?e svojega rovokopa?a. Vsi po vrsti so mi zatrjevali, da se telefonske linije ne da popraviti. In ker sem vztrajal, da ne bodo odpeljali vozil, dokler ne bo linija urejena, so klicali policijo. Potem je postalo zabavno. Pol ure so hodili okoli tiste linije in jo ogledovali in modrovali, da taka pa res ni primerna in da bi jo pa mogo?e le morali malo bolje popraviti. In ko je pri?la policija, so za?eli razlagati, da sem jih ugrabil. Jaz pa sem se branil, da nikogar ne dr?im in da lahko odidejo, kadar ho?ejo. Da pa sem jih poklical, da popravijo linijo, ki pa ?e ni popravljena. In da ne premikam svoja vozila vsakih pet minut, lahko tako po?akajo, dokler oni ne uredijo linije, potem se pa takoj umaknem in gredo svojo pot naprej, jaz pa svoja vozila parkiram in je mir. In policista sem povabil, da lahko pogledata in se prepri?ata, da svojega dela ?e niso kon?ali. Pa sta tista dva ?efa ustavila policiste, da to pa ni potrebno, ker res ?e niso kon?ali in da prihajata ?e dve ekipi na pomo?. In da zaenkrat je vse v redu, da ?e bodo pa ?e kak?ni zapleti, bodo pa spet poklicali. In sta v bistvu tista dva ?efi?a, ki sta klicala policijo, tudi odslovila. In so ?e isti dan uredili ne le od soseda do mene, ampak kar 700 metrov linije - vse do centrale.

 

Brez AKOSa, brez Telekomovega centra za prijavo napak, brez kogarkoli, samo eno "dobro lopato", pa je bilo re?eno. In kak?no je bilo stanje preden so popravili? Tako:

 

Namesto gor na konzolo so kar tako napeli dve ?ici bele in modre barve:

post-5658-0-94643200-1416669681_thumb.jpg

 

Ti dve ?ici so speljali do prve bukve:

post-5658-0-27401600-1416669751_thumb.jpg

 

Na bukvi so naredili "Gordijski vozel":

post-5658-0-09469700-1416669917_thumb.jpg   post-5658-0-97726900-1416669813_thumb.jpg

 

Tam so privezali dve ?i?ki rumene in ?rne barve in nadaljevali kar po tleh:

post-5658-0-60711100-1416670011_thumb.jpg

 

Nato pa kar na tleh naredili priklop na stari kabel, ki ga je ?led v za?etku februarja odtrgal in vrgel po tleh:

post-5658-0-22239600-1416670108_thumb.jpg   post-5658-0-05247400-1416670126_thumb.jpg

 

No, zdaj imam linijo spet na drogovih in po kablu, tako da zdaj malo bolj mirno ?akamo de? in sneg. Skoraj deset mesecev klicev ni pomagalo ni?. In jaz vedno trdim dve stvari:

1.) Ne na silo. Raje vzami ve?je kladivo.

2.) Z Bo?jo pomo?jo in dinamitom se da vse. Samo dovolj dinamita mora? imeti.

Ti dve stvari sta se vedno izkazali in vedno delovali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si steral ?ensko iz hi?e? :D

Bolj "humano" sem ji povedal da lahko gre ?e ji kaj ni prav in se je strinjala  :aaaaa: , ampak zgleda da samo z besedami, ker dejanja ?e ni izpeljala. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sakerju naredil transplantacijo sr?nega vzpodbujevalnika, (Topla Blek Edi?n). :aaaaa:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je poslovil dolgoletni spremljevalec - takoimenovani Mobi?uk, pa je hitro dobil svojega naslednika, v bistvu prednika, no kakorkoli, sem ljubitelj starih ma?inc in se zaenkrat ?e ponosno upiram "touch screen" pridobitvam. Trenutno je moja zbirka takale (Nokio ima tamala za igrat in se le pri?ge, nima pa SIM kartice).  :prstgor:

post-185-0-89055900-1416941638_thumb.jpg

post-185-0-29280500-1416941694_thumb.jpg

post-185-0-54456800-1416941713_thumb.jpg

post-185-0-77328900-1416941741_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola.... avto popravljen in ?e  nazaj na cesti ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ekola.... avto popravljen in ?e  nazaj na cesti ;)

 

Kaj pa srna?  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v skrinji....dobesedno

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa gremo spet mal na obisk, v zgornji desni kot na?e kure :D v Lendavo pa potem ?ez mejo na hrva?k, do mame in dedija, pa dveh prababic :)

Ti mas tut zlahto na Hrvaskem?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa gremo spet mal na obisk, v zgornji desni kot na?e kure :D v Lendavo pa potem ?ez mejo na hrva?k, do mame in dedija, pa dveh prababic :)

 

A ti ima? tudi prednike iz Zagorja. Majhen je svet...

 

Jaz pa sem bil pred kratkim na obisku. ?elezna gora, Vara?din, Sra?inec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
    • Dražji kot pri nas. 202 RDS, to google pravi 1.72€.   2 leti nazaj sem poleti v Italiji (Elba in Firenze) tankal po 2.1€. V Grčiji pa lani poleti poleti okoli 1.8€.   Imam kr srečo s ceno.
    • Sigurno je pa poceni🤣, bil v IT in sem bil primoran tankat na AC, imajo kar drag bencin (2.30 mislim da...oz.tak nekje).....je pa res da imajo pa večino ostalih zadev bistveno cenejših kot mi....v bistvu je severni del IT krepko pred nami....ne samo cene, tudi ponudba, odnos gostincev, cene v gostilnah, trgovinah (da o raznovrstnosti v neki navadni trgovini supermarketu ne govorim, dvomim da ima kaka aleja v lj na 10x vecji povrsini tako ponudbo)....se vidi da se italijancki znajo it biznis😉🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.